Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №47

  • 44 689
  • 722
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 33 435
Камера....Movie Camera...снимаме:
Ще се забъркат пак в нещо,после следва някоя от драматичните мелодии на филма,изплашени и хванати за ръце се поглеждат и двамата едновременно.....ииииии: Seni seviyorum...Heart Eyes

Хайде и един патлак ще държи Ферко,че съвсем го направих захаросан
Stuck Out Tongue Closed EyesJoy

tooth tooth tooth tooth

# 631
  • Мнения: 1 571
.Ферхат вече й е навит, и само чака момента
Той й е навит още от първи епизод  Mr. Green Ма ходеше да охлажда страстите при Татуто  Joy Joy Joy Joy


 Joy Joy Joy Joy Joy верно е - Ферко е готов за атлетика от първи болум , ама чака Аслъ да го допусне дотам Simple Smile и аз мисля че ще и омръзне пода , а и диван няма изгледи да и докарат пак Simple Smile очаквам че тя ще признае чувствата защотото нали все чок конушун доктор чок  Peace

# 632
  • Мнения: 33 435
Тя па все едно ще я ощипе като легне в другия край на леглото  newsm48 newsm62

Те добре, че спят в една стая, защото нали цялото му семейство знае за фалшивия брак  Mr. Green

# 633
  • Мнения: 9 388
На вечерята май наистина Аслъ го хвана за ръката. То за мен това си е голяма крачка от нейна страна да признае, че до нея не стои насилник, а мъжа ѝ. Е, тя в ума си сигурно ще намери хиляди оправдания защо го е направила, ама истината е само една - първа спонтанна крачка към мъжа ѝ.

После всеки ще прави подобни крачки, за да покаже на другия кой е в живота му и един хубав ден като нищо може спонтанно да се хвърлят един към друг, без да са решили още всички морални дилеми кой е черен, кой бял и какво ще стане сонра, сонра!

# 634
  • Мнения: 777
Тези няма ли да ни зарадват днес с един фрагман, че миналата седмица май четвъртъка го пуснаха.
Определено тя го хвана за ръката и то съвсем спонтанно, т.е. не се усети.
.Ферхат вече й е навит, и само чака момента
Той й е навит още от първи епизод  Mr. Green Ма ходеше да охлажда страстите при Татуто  Joy Joy Joy Joy

И аз съм на мнението, че и е навит още от първия момент.
Той я покани в леглото, ама тя отказа нашата г-жа Аслан, остава да видим до кога ще спи на пода. На него определено не му е приятно да я вижда там.

# 635
  • Мнения: 9 541

Аргумент: ако Ферхат и това направи първи, ще ми падне в очичките Joy Joy
Защо  newsm78 Едно признание в любов си е в реда на нещата  hahaha
Гласувам за Докторицата  Laughing Няма да издържи накрая или нещо пак ще стане с него и ще си признае  hahaha

Да, е в реда на нещата, но ако той пръв признае любовта си има опасност Аслъ да хвана патлака /както казва Теди  Hugза Ф./...Ще чака той, тя да лапне съвсем въдицата smile3521

# 636
  • Мнения: 9 388
За мен Ферхат се влюби в първи епизод още и оттогава я желае. Абидин каза още в чифлика "Ако познавам братовчед си, честито на докторката!"

Нейната неприязън го нараняваше в началото, но когато тя започне да му се усмихва и да се влюбва в него, не се знае дали той няма да се дръпне назад. Точно както не погали Гюлсюм, така да се дръпне и от нейната любов. Влюбен е и я желае, но един път се поддаде на емоцията да я целуне, втория път ще се опита да се спре. Няма да бъде животно! Докторката ще трябва да му помогне!

# 637
  • Мнения: 33 435
Намък вика "Като те попитах дали си влюбен в Аслъ каза, че няма такова нещо"  Thinking Аз не си спомням да е отрекъл нещо Феридун  Joy Joy Замълча си в знак на съгласие  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 638
  • Мнения: 9 541
Ледено момиче Hug, фрагман йок, и миналия четвъртък чакахме, но май го пуснаха в петък newsm78

# 639
  • Мнения: 9 388
Намък вика "Като те попитах дали си влюбен в Аслъ каза, че няма такова нещо"  Thinking Аз не си спомням да е отрекъл нещо Феридун  Joy Joy Замълча си в знак на съгласие  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да, нищо не каза, само каза, че има сметки за разчистване с нея. Нали тъкмо бяха влезли с Ебру да поставят подслушвателя!

# 640
  • Мнения: 33 435
Той така и не ги изчисти тия сметки  Joy Joy Joy Joy

Много се смея във втори епизод където тя му вика: "заради брат ми искаш да се ожениш за мен нали?" и той вика "Много си красива, не исках да те изпускам"  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 641
  • Мнения: 9 541
Той така и не ги изчисти тия сметки  Joy Joy Joy Joy

Много се смея във втори епизод където тя му вика: "заради брат ми искаш да се ожениш за мен нали?" и той вика "Много си красива, не исках да те изпускам"  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


да, да, вярно  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

А това може би е предпоследното спане така hahaha Ама как се обръщаха един към друг Simple Smile



А преди: https://www.youtube.com/watch?v=159Br9xMl70

# 642
  • Мнения: 33 435
Ей тука лапна тотално джама  Joy Joy Joy Joy

# 643
  • Мнения: 33 435
Абе все се каня да питам и забравям  Mr. Green
От къде Фери знаеше за белега й по рождение  Joy Joy Joy Joy Чак такава подробност дали му е казала  newsm78
Или като се преобличаше в първи епизод уж с гръб, ма й е хвърлил 1 поглед  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 644
  • Мнения: 9 541
Има ли значение, Тери Hug? Мисля, че Ф. и А. проведоха разговор за запознанство Laughing Нали щяха да ходят при Джем на "разпит" newsm78

Общи условия

Активация на акаунт