Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №47

  • 44 598
  • 722
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 767
https://www.instagram.com/ibrahmcelikkol41/
ibrahmcelikkol41 Момичета това ли беше официалния профил на Ибо в инста?

# 616
  • Мнения: 9 388
https://www.instagram.com/ibrahmcelikkol41/
ibrahmcelikkol41 Момичета това ли беше официалния профил на Ибо в инста?
Не.

Ето истинският - https://www.instagram.com/ibrahimcelikkol41/ В този, който си дала, от името е изядено едно i в Ибрахим. Много подвеждащо.

ДаниHug разбрах за преносния смисъл Laughing, но аз и в пряк не го искам Джем!!! Едно, че е черен, необръснат и мърляв на външен вид, второ че клекна при най-малката трудност и взе да пие, вместо да мисли как да се измъкне...има колеги, приятели все пак newsm78 Същото, което направи Ферхат, можеше да стори и той!!!!

Лийче, Джем башкомисар нямаше да може да ступа на онзи задн...а и да го заплаши с нещо, за да промени показанията си. Само лошите момчета като нашето правят такива неща! Цапат си ръцете за близките! Grinning И после защо сме обичали бандюги!  Mr. Green

# 617
  • Мнения: 697
https://www.instagram.com/ibrahmcelikkol41/
ibrahmcelikkol41 Момичета това ли беше официалния профил на Ибо в инста?

Не,не е този,то пише отдолу,че е фен
 клуб профил.

Ето го официалният
https://www.instagram.com/ibrahimcelikkol41/

# 618
  • Мнения: 9 541
ДаниHug разбрах за преносния смисъл Laughing, но аз и в пряк не го искам Джем!!! Едно, че е черен, необръснат и мърляв на външен вид, второ че клекна при най-малката трудност и взе да пие, вместо да мисли как да се измъкне...има колеги, приятели все пак newsm78 Същото, което направи Ферхат, можеше да стори и той!!!!

Лийче, Джем башкомисар нямаше да може да ступа на онзи задн...а и да го заплаши с нещо, за да промени показанията си. Само лошите момчета като нашето правят такива неща! Цапат си ръцете за близките! Grinning И после защо сме обичали бандюги!  Mr. Green
Тцъ, не съм съгласна, ще го хванат в някое кюше маскирани и бой по тиквата....всичко ще си каже Mr. Green

Честит Никулден! bouquet
Пратих Ибо за риба, а той с какво се занимава Crossing Arms

# 619
  • Мнения: 697
ДаниHug разбрах за преносния смисъл Laughing, но аз и в пряк не го искам Джем!!! Едно, че е черен, необръснат и мърляв на външен вид, второ че клекна при най-малката трудност и взе да пие, вместо да мисли как да се измъкне...има колеги, приятели все пак newsm78 Същото, което направи Ферхат, можеше да стори и той!!!!

Лийче, Джем башкомисар нямаше да може да ступа на онзи задн...а и да го заплаши с нещо, за да промени показанията си. Само лошите момчета като нашето правят такива неща! Цапат си ръцете за близките! Grinning И после защо сме обичали бандюги!  Mr. Green
Тцъ, не съм съгласна, ще го хванат в някое кюше маскирани и бой по тиквата....всичко ще си каже Mr. Green

Честит Никулден! bouquet
Пратих Ибо за риба, а той с какво се занимава Crossing Arms



Честит празник на всички празнуващи!

А хич не чакай риба,той русалки ще търси.Stuck Out Tongue Winking Eye,костенурката е готина и тя:blush:

# 620
  • Мнения: 9 541
Теди Hug, какви русалки бе джанъм, че той си има две - едната у дома, другата в ЧБЛ Laughing





Май ще си остана с рибена консерва newsm78 Laughing

# 621
  • Мнения: 697
Теди Hug, какви русалки бе джанъм, че той си има две - едната у дома, другата в ЧБЛ Laughing





Май ще си остана с рибена консерва newsm78 Laughing

Къз,той си има,ама мирен не е стоял никога:joy:
Той си е непокорник и когато няма камери пред него.
Дано не съм права де,аз Микрето я харесвам и са готини двамата.
 
Ела у нас,ще пека шаран,прилича на прасе ,все ще те нахраня:laughing:

# 622
  • Мнения: 33 423
Да гласуваме кой първи ще си признае чувствата  Joy

# 623
  • Мнения: 9 541
Теди Hug БЕШЕ непокорник, БЕШЕ! Laughing
Мерси за поканата, да дойда, ама ние сме много  Joy Joy Joy Joy Joy По-добре няколко консерви smile3503
Скрит текст:

А и Ибо е хванал риба вече, няма страшно Heart Eyes

# 624
  • Мнения: 9 541
Да гласуваме кой първи ще си признае чувствата  Joy

Тери Hug, ти да не знаеш нещо вътрешно по сценария? Joy Joy
Аз гласувам за АСЛЪ или секс - спонтанно, двамата Laughing /както пише Дафне Hug/

Аргумент: ако Ферхат и това направи първи, ще ми падне в очичките Joy Joy

# 625
  • Мнения: 33 423
Времето ще покаже бил или е още  Mr. Green . Само ще ви кажа, че ако Бирджето го е харесала и има възможност веднага ще го разведе  hahaha Joy Той че няма да й я отдаде е друг въпрос  hahaha Mr. Green

Тук не съм от фенски сватби  Mr. Green Да са живи и здрави с Михруня  Peace Flutter

# 626
  • Мнения: 33 423

Аргумент: ако Ферхат и това направи първи, ще ми падне в очичките Joy Joy
Защо  newsm78 Едно признание в любов си е в реда на нещата  hahaha
Гласувам за Докторицата  Laughing Няма да издържи накрая или нещо пак ще стане с него и ще си признае  hahaha

# 627
  • Мнения: 2 282
Да гласуваме кой първи ще си признае чувствата  Joy
Добър ден, едва ли ще има някакво стандартно обяснение в любов/словесно/...ами по-скоро ще развиват отношенията за да ги направят по-интимни...скоро докторката ще прецени, че  е по-добре да спи на леглото отколкото на пода...Това  е равносилно на революция ...Решаващата стъпка ще направи докторката...Ферхат вече й е навит, и само чака момента

# 628
  • Мнения: 33 423
.Ферхат вече й е навит, и само чака момента
Той й е навит още от първи епизод  Mr. Green Ма ходеше да охлажда страстите при Татуто  Joy Joy Joy Joy

# 629
  • Мнения: 697
Камера....Movie Camera...снимаме:
Ще се забъркат пак в нещо,после следва някоя от драматичните мелодии на филма,изплашени и хванати за ръце се поглеждат и двамата едновременно.....ииииии: Seni seviyorum...Heart Eyes

Хайде и един патлак ще държи Ферко,че съвсем го направих захаросан
Stuck Out Tongue Closed EyesJoy

Общи условия

Активация на акаунт