Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №47

  • 44 558
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 697

А това беше готино,дето и подари собственият и телефона за сватбен подарък:joy:JoyJoy

# 691
  • Мнения: 4 706

А това беше готино,дето и подари собственият и телефона за сватбен подарък:joy:JoyJoy

И й вика " искаш ли да го подлудиш""

Гледах отгоре отгоре на руски, че нямах време.. тоест само сцените между тях и много ми харесва как се захапват леко и нежно си подават топката HeartSunglasses

# 692
  • Мнения: 9 541


Чудесна комбинация, всички  bishop newsm43, а дядо Намък гледа внучето Mr. Green

Аз от време на време гласувам тук, знам ли за какво може да помогне Thinking

https://www-tvloungetr-com.filesusr.com/html/2be68c_c197fc1ccdb2 … 0fc157be683d.html
AsFer

Последна редакция: ср, 06 дек 2017, 22:40 от lia-martin

# 693
  • Мнения: 33 402


А това беше готино,дето и подари собственият и телефона за сватбен подарък:joy:JoyJoy
Този беше нов, стария й беше бял  Joy

# 694
  • Мнения: 697
Лека нощ момичета,отивам да спя,че утре Ферко няма да ми свърши работата:sleeping:Sleeping

# 695
  • Мнения: 9 541
И аз се оттеглям да гледкам "Малките убийства" Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 2 282


Тери Hug, ти да не знаеш нещо вътрешно по сценария? Joy Joy
Аз гласувам за АСЛЪ или секс - спонтанно, двамата Laughing /както пише Дафне Hug/


Hug Mдаа, ако се следва логиката, трябва да е спонтанен ....вече не върви спонтанна целувка, гледахме такава...
спонтанно хващане за ръка, също....сега следва спонтанно преместване от пода на леглото,   и след това спонтанен секс... Simple Smile не виждам друг смисъл от преместването...на това му викам надграждане на отношенията... ако не бяха стреляли по прокурора, можеше да се случи още в следващата серия... Simple Smile като финал на семейната вечеря... сега ще го отложат във времето, освен ако докторката  не  реши нестандартно да успокоява и лекува болката на Ферхат...предполага се, че ще е разбит след инцидента...
Добро утро, дами!

# 697
  • Мнения: 697
Гутен морген
Ако правилно съм разбрала,Ферко май ще си има пижама най—накрая:joy:JoyJoy
Joy
Ако някой може да го преведе


Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 09:10 от t@to

# 698
  • Мнения: 2 282
аааа, не!!! килърът да го облекат в пижама като некой домошар...не ми се връзва с пистолета под възглавницата...

# 699
  • Мнения: 697
аааа, не!!! килърът да го облекат в пижама като некой домошар...не ми се връзва с пистолета под възглавницата...

Явно не само ние коментираме ,че си ляга със всички катове дрехи по него,а и в социалните мрежи.....
Ами така де,патлака не пречи на пижамата.(Ако за нея става дума в написаното)
JoyJoyJoyJoy

# 700
  • Мнения: 33 402
Ще събират пари за пижама за Фери, акъл за Сафийе, яке за Джем, боти за Гюлсюм, идеи за Вилдан, сладост за Хандан, за Джунейт мъжество Joy

# 701
  • Мнения: 697
Ще събират пари за пижама за Фери, акъл за Сафийе, яке за Джем, боти за Гюлсюм, идеи за Вилдан, сладост за Хандан, за Джунейт мъжество Joy

JoyJoyJoy
Аз ще му купя една пижама на Ферко бей и ще го  преоблека:heart_eyes:Heart EyesJoy

# 702
  • Мнения: 33 402
Ще събират пари за пижама за Фери, акъл за Сафийе, яке за Джем, боти за Гюлсюм, идеи за Вилдан, сладост за Хандан, за Джунейт мъжество Joy

JoyJoyJoy
Аз ще му купя една пижама на Ферко бей и ще го  преоблека:heart_eyes:Heart EyesJoy
Ау, че си нахална  hahaha

# 703
  • Мнения: 697
Ще събират пари за пижама за Фери, акъл за Сафийе, яке за Джем, боти за Гюлсюм, идеи за Вилдан, сладост за Хандан, за Джунейт мъжество Joy

JoyJoyJoy
Аз ще му купя една пижама на Ферко бей и ще го  преоблека:heart_eyes:Heart EyesJoy
Ау, че си нахална  hahaha

Ми не мога да позволя  да му се подиграват ,че пижама си нямал.....
ScreamStuck Out TongueJoyJoy

# 704

Общи условия

Активация на акаунт