Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №47

  • 44 676
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 541
Подругите са питали кое е общото между Ферхат /черно/ и Аслъ /бяло/

Отговор: ХЛАДНОКРЪВИЕТО

# 646
  • Мнения: 697
Подругите са питали кое е общото между Ферхат /черно/ и Аслъ /бяло/

Отговор: ХЛАДНОКРЪВИЕТО



Да бее,хладнокръвни са колкото аз пред рафта с шоколада в магазина.JoyJoyJoy
Те са с абсолютно неадекватни действия,думи,държание,заради това което изпитват един към друг и не го знаят какво....
А в професиите си да,хладнокръвни са.Тя все пак е лекар,а той трепе хора:joy:Joy,офф как прозвуча само.
Така де хладнокръвие само до тук...

# 647
  • Мнения: 33 435

Да бее,хладнокръвни са колкото аз пред рафта с шоколада в магазина.JoyJoyJoy


rotfImao rotfImbo Днеска ми е 10 ден без шоколад, вече не се търпи  #Cussing out Joy hahaha

# 648
  • Мнения: 21 201
Здравейте и честит Никулден, ако има именяци, честито и на вас.
SET

# 649
  • Мнения: 4 706
Как се казва сестричката на Ибо? за инстаграм питам


# 650
  • Мнения: 33 435
Какъв кифльо е  Joy Joy Joy
Никаква идея  newsm78

# 651
  • Мнения: 9 388
Най-коментираните сериали в соцмедиите миналата седмица - ЧБЛ на второ място.

# 652
  • Мнения: 14 571
 Grinning

Най- обсъжданите сериали за месец НОЕМВРИ!..... Peace Peace Peace

# 653
  • Мнения: 9 388
Пак гледах разговора им под чадъра. Многозначителен, интересен, дълбок.

Той се приближава при нея, а тя, сякаш не е ходила да го предаде, го пита добре ли е гърбът му. Не трябвало да се движи много, но на кого го казвала, не било възможно да седи мирен.

След това той "Не ни издаде. Хубаво ли се получи така? Подхожда ли ти това? Да скриваш престъпление също е престъпление." С други думи той ѝ казва, че разбира, че е отишла против себе си и принципите си.

Тя "Преди щеше да ми попречиш?"

Той "Да бях го направил ли?"

Тя "А ако бях го направила?" И тогава започва многозначителния разговор за сонра, сонра, в което си казват много. Той ѝ припомня, че до вчера това е искала да направи, да го издаде и да е свободна, а тя му казва, че винаги може да го направи, ако иска!

Никой нищо не каза директно, но си казаха толкова много с този разговор. А примирието с "Гладна ли си? Гладна съм! Юрю!" ми е любимо. Сега всеки ще се вглежда в другия и ще търси да разбере защо прави това, което прави. Защо той не я спря, защо тя не го издаде!

Ледовете се разпукват, всеки започва да разбира, че вече означава повече за другия.

# 654
  • Мнения: 33 435
Мен ми хааресаха какви усмивки пускаха по време на разговора  Mr. Green

# 655
  • Мнения: 9 388
Мен ми хааресаха какви усмивки пускаха по време на разговора  Mr. Green
О, аз още тогава писах, че не искам целувки, нищо не искам, искам само така да се усмихва Ферхат. Но и нейните тънки усмивки не падат по-долу от неговите. Grinning

# 656
  • Мнения: 33 435
Мен ми хааресаха какви усмивки пускаха по време на разговора  Mr. Green
О, аз още тогава писах, че не искам целувки, нищо не искам, искам само така да се усмихва Ферхат. Но и нейните тънки усмивки не падат по-долу от неговите. Grinning
Аз па искам  Mr. Green Joy

# 657
  • Мнения: 9 541
Мен ми хааресаха какви усмивки пускаха по време на разговора  Mr. Green
О, аз още тогава писах, че не искам целувки, нищо не искам, искам само така да се усмихва Ферхат. Но и нейните тънки усмивки не падат по-долу от неговите. Grinning
Ти пък, хептен без претенции Joy Joy Joy И аз искам от всичко по много!!! smile3534

Веpа Hug




# 658
# 659
  • Мнения: 697
Фраг нарде,тия от канал Д—то пак ще ни пекат на шиш:triumph:Thinking

Общи условия

Активация на акаунт