Тест за бременост след колко време от закъснението ?

  • 3 622
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте!
След колко дена закъснение може да се направи тест за бременост?
Цикъла ми закъсня с два дена направих си тест , но е отрицателен Disappointed
Може ли да е грешен , трябва ли да изчакам още за да си направя друг тест

Последна редакция: нд, 03 дек 2017, 01:12 от bubanka

# 1
  • София
  • Мнения: 28 565
Два дни закъснение е достатъчно. Едва ли е грешен.

# 2
  • Мнения: X
Престо мери и преди закъснението.

# 3
  • Мнения: 45
Днеска ми дойде М. с 2дена закъснение нямах никакви симптоми,че ще ми идва..някак си е по различен като на цвят.Може ли да е цветна бременост,ако е цветна дали тестта ще го покаже.

# 4
  • София
  • Мнения: 28 565
Имаш отрицателен тест.
Имаш цикъл.
Каква бременност?

# 5
  • Мнения: 45
С толкова желание може да си втълпявам че може да съм бременна..
До сега имах редовен цикъл не ми е закъснявал никога,с тез 2 дена закъснение си помислих,че може да има нещо.Трябва ли да се прави точно в деня на овулация,как точно да го изчисля.Много го искам това бебче,моля Ви без лоши коментари,не се чувствам толкова добре и имам нужда от съвети Confused

# 6
  • Мнения: X
Ами не си втълпявай нищо.

# 7
  • София
  • Мнения: 28 565
Има тестове, с които да следиш овулацията си. Купи си такива.

# 8
  • Мнения: 9 436
Бременност, едва ли, но може да си следиш овулацията като за начало. Стъпка 2 е да не превръщаш бебето във фикс идея.

# 9
  • Мнения: 12
Здравейте. Искам и вашето мнение.
Попринцип съм с нередовен цикъл и не знам кога ще ми дойде всеки месец(преди да ми дойде ме болят яйчниците-Задължително) Нямам никакви заболявания и не пия никакви хапчета(по препоръка на АГ и Ендокрин.) Мин.месец се постарахме за бебче, преди седмица си направих прословутия тест със сода( шупна,образува се доста пяна) и преди съм си правила но нищо не стана. На същият ден си направих и тест на Surechek, преди закъснение на МЦ и беше отрицателен. Но ми се гади и само гърдите ме болят. Дали може да не е отчел правилно ?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Нека и мъжът ти да си направи теста със содата. Може да се изненадаш от резултата.

# 11
  • Мнения: 2 621
АГ-то, където ходих на профилактичен преглед ми беше казала, че сега с настъпването на пролетта се случва едно "наместване" на хормоните. Купи си тестове за овулация и при положителен, хванете бика за рогата. Имате 48 часа да реагирате. По принцип е вярно, че не трябва да лягаш с мъжа си единствено с идеята да се случи бебето, но на жена вече сериозно притеснена, че не се получава без видима причина, всеки съвет "успокой се" може да породи желание да фрасне съветника по носа. На мен ми беше адски омръзнало всичко живо да ми повтаря как трябвало да спра да го мисля.
Спермограмата също би дала насока дали нещо не е наред.

# 12
  • Мнения: 6
според вас какъв е теста не мога да разбера

# 13
  • София
  • Мнения: 10 642
според вас какъв е теста не мога да разбера
Отрицателен

# 14
  • Мнения: 450
Според мен е невалиден,направи още един и спазвай инструкциите.

Общи условия

Активация на акаунт