Намаления- зима 2017

  • 175 214
  • 750
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 960
Само да ви кажа че, не всички търговци са коректни.  В Бершка,  например, дават по -висок процент намаление на цена, която не е била в действителност.  Якето, което закупих вчера беше обявено с 40 процента намаление. От 99.99 на 59.99лв. В сайта им обаче същото в действителност е с 24 процента отстъпка.  И реалната му цена в същност е 79.99лв.
На практика,  крайната цена все си е 59.99 но пък си е заблуда да убеждаваш  че е намалено от 99.99лв. Та внимавайте![/img][/img]

# 271
  • София
  • Мнения: 23 115
В сайта на  HM цените често се различават от тези в магазините, може и бершка да е така.

# 272
  • Мнения: 960
В сайта на  HM цените често се различават от тези в магазините, може и бершка да е така.
Не знам...принципно останалите неща, които загледах, закупих или запомних бяха на цената обявена в сайта.. просто да си имате едно наум. Обичайна търговска практика,   вдигат цената и после уж по -висок процент намаление Wink има.

# 273
  • софия
  • Мнения: 1 707
О момичета днес в Дъ мол си купих сутиенот 17.99 лв на 12лв,същия си взех предния ден бял от Парадайз за 10лв.
Защо така 😨.
В Зара в Дъ Мол пълна скръб.В Парадайз купища дрехи и размери.

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
Аз днес бях в "Сердика Център" и не забелязах чак такива навалици, за каквито пишете... Но пък беше първият работен ден – може би затова.

# 275
  • Мнения: 31 381
В Парадайз нямаше влизане на паркинга тази вечер. Страшно много коли и хора. И около мола задръстванията бяха гадни.

# 276
  • Мнения: 19 056
В сайта на  HM цените често се различават от тези в магазините, може и бершка да е така.
Не знам...принципно останалите неща, които загледах, закупих или запомних бяха на цената обявена в сайта.. просто да си имате едно наум. Обичайна търговска практика,   вдигат цената и после уж по -висок процент намаление Wink има.

Малко трудно ще стане това вече, на популярните марки дрехите са с напечатан етикет с цена за различните страни
не са с надраскана цена върху лепенка от книжарницата

# 277
  • Мнения: 7 037
И на мен ми се е случвало Wink

# 278
  • Мнения: 888
Вчера в HM и Zara на Витошка беше ад.  Пълно с хора, грабят, дърпат, разхвърлят, дрехи по земята падат и се тъпчат, огромни опашки пред пробните, а реално нямаше останали хубави дрехи.
В Orsay беше по-спокойно, но нищо не ми хареса.

# 279
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Момичета ,след 2-3 януари дали ще мога да хвана някоя и друга промоцийка  Laughing Laughing Laughing

# 280
  • Мнения: 1 953
Днес си получих пратката от Waikiki, но не съм особено очарована, то голяма част от нещата не са нищо особено, бейсик дрешки, но все пак... Да получа тениска, която трябва да е с гръдна обиколка 100 по описание, 120; или клин най-много 7/8, а трябва да е с нормална дължина; или блуза, която трябва да е XL, да е най-много L, забележките по другите дрехи са пренебрежими.
Някой вече връща ли, след като изпълня стъпките, куриер се свързва с мен, или Thinking?

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 3 332
Аз също поръчах клин, който на картинката е дълъг, но на практика е 7/8. Като цяло съм много доволна от всичко поръчано, особено предвид цената и  няма да връщам. Направи ми впечатление, че доста от артикулите, които поръчах вече са изчерпани и няма отстъпка от-20%.

# 282
  • Мнения: 1 953
От качеството на пръв поглед съм доволна, ще мога да потвърдя мнението си като ги изпера и понося. Несъответствието на размерите ме притеснява, защото сега си нямам и идея какви размери да поръчвам. Да си прибера 20-30 лв. в гардероба и да чакам да срещна някой с размер 3XL, при условие че трябваше да са М Thinking, ще си им ги върна Simple Smile.

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Аз също поръчах клин, който на картинката е дълъг, но на практика е 7/8. Като цяло съм много доволна от всичко поръчано, особено предвид цената и  няма да връщам. Направи ми впечатление, че доста от артикулите, които поръчах вече са изчерпани и няма отстъпка от-20%.
поръчах само спортни дрехи /клинове, потници, тениски/ и съм изключително доволна  Heart Eyes и от качеството и от цената за която ги придобих

# 284
  • София
  • Мнения: 98
Аз винаги гледам да се възползвам от намаленията преди празниците, че иначе после е някаква лудница - останали са малко бройки, всички са се юрнали да пазаруват и вместо терапия май е по-скоро изнервящо...

Общи условия

Активация на акаунт