Намаления- зима 2017

  • 175 157
  • 750
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 953
Момичета да Ви питам, направих поръчка от фешъна на маратонки. Утре ще ходим със сина до еконт, някой знае ли дали може да ги пробва на место и ако не са точни да откажем поръчката. Не съм плащала. А не след туй да попълвам формуляри, банкови сметки и т.н. разправии. В сайта им пише , че връщането е безплатно до 30 дни.

# 286
  • Мнения: 4 943
Момичета да Ви питам, направих поръчка от фешъна на маратонки. Утре ще ходим със сина до еконт, някой знае ли дали може да ги пробва на место и ако не са точни да откажем поръчката. Не съм плащала. А не след туй да попълвам формуляри, банкови сметки и т.н. разправии. В сайта им пише , че връщането е безплатно до 30 дни.

Ако има отбелязано Прегред и тест можеш, ако не те устройва само си плащат доставката. Поне така знам.
Аз все се набутвам в нас да си виждам пратките, та после се ядосвам.

# 287
  • Мнения: 953
Момичета да Ви питам, направих поръчка от фешъна на маратонки. Утре ще ходим със сина до еконт, някой знае ли дали може да ги пробва на место и ако не са точни да откажем поръчката. Не съм плащала. А не след туй да попълвам формуляри, банкови сметки и т.н. разправии. В сайта им пише , че връщането е безплатно до 30 дни.

Ако има отбелязано Прегред и тест можеш, ако не те устройва само си плащат доставката. Поне така знам.
Аз все се набутвам в нас да си виждам пратките, та после се ядосвам.
ама то и доставката беше безплатна Simple Smile

# 288
  • Мнения: 4 943
Момичета да Ви питам, направих поръчка от фешъна на маратонки. Утре ще ходим със сина до еконт, някой знае ли дали може да ги пробва на место и ако не са точни да откажем поръчката. Не съм плащала. А не след туй да попълвам формуляри, банкови сметки и т.н. разправии. В сайта им пише , че връщането е безплатно до 30 дни.

Ако има отбелязано Прегред и тест можеш, ако не те устройва само си плащат доставката. Поне така знам.
Аз все се набутвам в нас да си виждам пратките, та после се ядосвам.
ама то и доставката беше безплатна Simple Smile
В такъв случай няма да плащаш нищо. Като отидеш попитай дали я има тази опция за Прегред и тест. Но надявам се да са ти по мярка. Simple Smile

# 289
  • Мнения: 48 009
Има секция ЧЗВ. Там пише
Какво представлява опцията "Проверка на пратката"?
"Проверка на пратката" е нова услуга, предлагана на всички клиенти на Fashion Days. Тя Ви дава възможност да проверите дали сте получили правилния продукт, точния цвят и без дефекти. Куриерът е длъжен да изчака да проверите пратката, АКО го помолите. Не е възможно обаче да проверите на място дали поръчаният продукт Ви е по мярка.

Ако след "Проверка на пратката" решите, че продуктът не е в изрядно състояние (грешен цвят, повредена опаковка, не прилича на поръчания продукт и т. н.), препоръчваме да ОТКАЖЕТЕ пратката. Процесът за отказ от пратка ще Ви бъде обяснен от куриера.

# 290
  • Мнения: 305
Момичета, малко offtopic, следя ви с интерес, но честно казано аз също се отказах да се възползвам, просто е някакво безумие в момента. Къде другаде освен H&M мога да занеса огромен чувал с дрехи, които да се рециклират и т.н.? Благодаря на отзовалите се!

# 291
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
Момичета, малко offtopic, следя ви с интерес, но честно казано аз също се отказах да се възползвам, просто е някакво безумие в момента. Къде другаде освен H&M мога да занеса огромен чувал с дрехи, които да се рециклират и т.н.? Благодаря на отзовалите се!
Ако е само заради идеята за рециклиране - има контейнери на БЧК из Сф Wink

Последна редакция: пт, 29 дек 2017, 21:53 от Вълшебство

# 292
  • София
  • Мнения: 2 635
Ако е само заради идеята за рециклиране - има контейнери на БЧК из Сф Wink
Идеята на тези контейнери е да се събират запазени и чисти дрехи с цел раздаване на нуждаещи се хора. Имаше изискване дори да са опаковани по някакъв начин. В H&M на практика човек може да занесе и парцали.

# 293
  • Мнения: 892
Просто трябва да са в торбички, да не са насипни. Също така могат да се оставят завеси, чаршафи, чанти и колани.

# 294
  • Мнения: 13 939
А има ли изискване за килограми?

# 295
  • Мнения: 892
Не, можеш да сложиш колкото искаш, контейнерите са с човешки ръст и голям отвор, могат да се пъхат много големи торби.

# 296
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
Ако е само заради идеята за рециклиране - има контейнери на БЧК из Сф Wink
Идеята на тези контейнери е да се събират запазени и чисти дрехи с цел раздаване на нуждаещи се хора. Имаше изискване дори да са опаковани по някакъв начин. В H&M на практика човек може да занесе и парцали.

Единственото изискване е торбите да са завързани или пакетирани по начин, който не позволява разсипване на съдържанието. Дрехите минават селектиране - тези, които са захабени, отиват за рециклиране, запазените - за нуждаещи се.
За мен е бърз и лесен вариант - хем да разчистя гардероба, хем за добра кауза.

# 297
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Само в София ли ги има тези контейнери на БЧК или и в други градове? Simple Smile И на мен ми се иска да разчистя малко стари дрехи но не намирам как Simple Smile

# 298
  • Мнения: 305
И в други градове има, мисля, че в Кауфланд също.

# 299
  • Мнения: 892
Списък по градове има на сайта на БЧК, два прикачени файла в линка.
http://www.redcross.bg/campaign/humanita_campaign

Общи условия

Активация на акаунт