Пазаруване от Amazon - тема №72

  • 101 260
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 924
Промоцията гифт карта за 30 лири и ваучер за 6 изтече ли? Линк,нещо.. ?

# 226
  • Мнения: 1 419
Аз пък исках да питам за немския в момента има ли такава промоция с гифт карти?

# 227
  • Бг
  • Мнения: 857

И двата са за бяло. Разликата е в това, че синият е нон-био, а зеленият био.

# 228
  • София
  • Мнения: 3 545
Заповядайте промоцията в немския е до 10-ти

# 229
  • Мнения: 5 924
А дали в английския е изтекла? Един неориентиран младеж на чата не знаеше много -много.

# 230
  • София
  • Мнения: 3 545
За английския порових повече, но намирам това Get an extra £5 when you top up £50 or more

# 231
  • Мнения: 1 665
А дали в английския е изтекла? Един неориентиран младеж на чата не знаеше много -много.

В старата тема имаше линк, но не успях да го намеря. Върти ми се в главата, че беше и декември промоцията.

# 232
  • Мнения: 1 419
Заповядайте промоцията в немския е до 10-ти
На мен линка ми излиза като бяло поле към гифт картите на амазон, а предполагам, че трябва да се цъкне, за да се активира... четох че промоцията била само за избрани акаунти Sad

# 233
  • Мнения: 900
Харесала съм си артикул, който не се доставя до България. Не видях на първа страница как точно се ползват услугите на превозвач. Някой ще бъде ли така добър да ми обясни (може и на лични)? Благодаря.
Допълвам: За английския сайт се интересувам.

# 234
  • София
  • Мнения: 3 545
Харесала съм си артикул, който не се доставя до България. Не видях на първа страница как точно се ползват услугите на превозвач. Някой ще бъде ли така добър да ми обясни (може и на лични)? Благодаря.
Влизаш в темата за превозвачите Харесваш си фирма, регистрираш се на сайта и. Ако има нещо неясно, питаш в превозваческата тема.

 jazzzzy Така е. Ако си се възползвала от промоцията в английския, не ти дава и в немския.

# 235
  • Мнения: 1 108
А дали в английския е изтекла? Един неориентиран младеж на чата не знаеше много -много.

В старата тема имаше линк, но не успях да го намеря. Върти ми се в главата, че беше и декември промоцията.
https://www.amazon.co.uk/b?ie=UTF8&node=11301518031&ref= … ;tag=bgmammaff-21

# 236
  • Мнения: 20 420
Момичета, опитвам се да намеря линка, който е за проверка на сайтове (за онлайн търговия), но търсачката не ми помага Rolling Eyes Може ли някоя добра душа отново да го пусне bouquet

# 237
  • Варна
  • Мнения: 94
Момичета, опитвам се да намеря линка, който е за проверка на сайтове (за онлайн търговия), но търсачката не ми помага Rolling Eyes Може ли някоя добра душа отново да го пусне bouquet

https://www.scamadviser.com/check-website

# 238
# 239
  • Мнения: 4 400
Поръчах и аз от черния шоколад на Линд. Блокираха ми парите, да видим какво ще стане. Защо не коригират цената щом е грешна се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт