Ин Витро център Стефанов - тема 9

  • 85 142
  • 741
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 519
Аз платих такса за подготвяне на документи -  22лв беше май.

# 376
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Момичета,
Имам запазен час на 12.04 в 10:40часа на името на Мая Димитрова.
Ако някоя от вас има нужда може да го ползва, защото аз няма да го ползвам.

# 377
  • Мнения: 122
Аз платих такса за подготвяне на документи -  22лв беше май.
на нас нищо не са ни казвали за пари незнам защо

# 378
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Сладката надявам се всичко да е наред при теб.

# 379
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Сладката надявам се всичко да е наред при теб.
Да всичко е наред, но този час за сега не ми е нужен.

# 380
  • Мнения: 288
Сладка, да няма хубава новина?

# 381
  • Мнения: X
И ние вече сме със запазен час за 6.07.
Малко ми беше трудно да преценя кога точно ще имам цикъл след 3 месеца, но горе-долу го нагласихме. На първо време мислим просто да се консултираме, тъй като август месец ни предстои сватба и ако започнем процедури съвсем натоварено ще стане. Най-вероятно ще се наложи да ми направят всички прегледи и изследвания наново, тъй като от предишните ми опити в "Надежда" с предишния ми партньор вече минаха около 5 години. Освен това гинекологът ми имаше съмнения за полип в матката, та определено ще трябва да се направи и хистероскопия.

# 382
  • Мнения: X
Момичета,при подготовка за ЗЕТ се започват неофолик мета и аспирин протект по едно хапче и естрофем по схема (първи ден 1 хапче,2ри ден 2 хапчета и от 3ти ден нататък по 3 на ден) нали така? Няма нищо друго?
Забравила съм как беше,а Марго ми каза както си е било предния път,по схема...

# 383
  • Мнения: 505
Да точно така. Успех!

# 384
  • Варна
  • Мнения: 429
Притеснена съм много...Предстои да стартираме след 10-на дни, пуснах онзи ден TSH и се ошашавих.., беше 5.19, помислих, че е станала грешка... Днес отново го пуснах, и не.., още повече..5.710 (в друга лаборатория). Ако не го свалим ще се наложи да отложим старта.... Чудя се..., дали не е възможно да е от противозачатъчните или от метфогаммата...? Някоя от Вас била ли е в такава ситуация..? Преди да ги започна  преди 2 мес. си беше 2.42, станно.., направо съм в шок...

# 385
  • Мнения: 1 519
Хър мяуджести,успех. Дано този опит ви е последен.
Буба, ходила ли си на ендокринолог и приемала ли си някакъв медикамент до сега за ТСХ?
Ако не си,възможно най-бързо се консултирай,за да може да вземете адекватни мерки.

# 386
  • Варна
  • Мнения: 429
Не съм пила нищо досега, защото всъчко ми е било наред, и хормоните и на ехограф. Ще се консултирам, да.

# 387
  • Сливен
  • Мнения: 825
Аз стартирах процедура с тсх 2.90 ли нещо такова и доктора мо изписа ел тирокс но твоето е доста по височко

# 388
  • Мнения: 581
Обади се в клиниката да им кажеш и веднага на ендокринолог да почнеш да пиеш хапчета да го смъкнеш и успех.

# 389
  • Мнения: 647
Малко преди трансфера по съвет на Salilinda Изследвах ТСХ и беше 3.69 и доктора ми изписа Л тироксин от 25. В деня на положителния тест беше 5.19 и ендокринолога каза един ден 50 един ден  75.За две седмици стана 1.94.

Общи условия

Активация на акаунт