Ин Витро център Стефанов - тема 9

  • 85 186
  • 741
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 429
Здравейте. Бях на ендокринолог днес, изписа ми еутирокс 50мг по схема 2т на четно и 1т. на нечетно, да видим.., но нямам особено надежда, че ще падне за седмица. Лекарката също мисли така... Вероятно ще се отлага старта, докато спадне. Sad 

# 391
  • Мнения: 1 521
Буба,важното е,че го хвана на време. По-добре да отложиш сега един месец,отколкото опита да е обречен на неуспех.

# 392
  • Варна
  • Мнения: 429
Здравейте, свалихме хормона TSH на 2.26. Започваме стимулация, разбрах всичко, освен под прав чгъл ли да ги бия и цялата игла ли да вкарвам..? Ще бъда благодарна, ако някоя от Вас ми сподели, коятио си ги е била сама. Благодаря.

# 393
  • Мнения: 51
Да под прав ъгъл и цялата игличка се вкарва.Успех ти пожелавам и плюсчета

# 394
  • Варна
  • Мнения: 429
Благодаря, тази вечер ми я биха в един център..За утре мисля да се пробвам сама, ще видим Simple Smile

# 395
  • Сливен
  • Мнения: 4 062
Прескочиш ли психологическия момент със забиването на иглата после е лесно

# 396
  • Варна
  • Мнения: 429
Успях, успях..., бих си я сама тази сутрин! Simple Smile Малко ми е трудно с изваждането на лекарството, но..ще си отделям повечко време, и така... Не е страшно, както изглежда.

# 397
  • Мнения: 505
Буба, преди да извадиш иглата изчакай 5-10 секунди. Успех в начинанието и стискам палци за положителен резултат и на финала пухкаво бебче. ☺

# 398
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
И аз виждах голям зор с изваждането на лекарството , а то какво било- от клиниката дават много тънки игли /говоря за дългите/. При втория ми самофинансиран опит си купих игли от аптеката и там ми дадоха по дебели игли- с тях е супер лесно.

# 399
  • Ямбол
  • Мнения: 90
Здравейте! От доста време не съм се включвала ама ми се наложи да изгоря някое друго папиломче. Та днес бяхме на консултация и имаме час за 11.06 старт на инвитро по фонда ☺🌞🌝🤷‍♀️ Не мога да не се похваля цял ден не мога да го усмисля от вълнение.

# 400
  • Мнения: 505
Браво Габи, стискам палци и успешен и пухкав финал. Hug

# 401
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, аз съм с час за началото на юли за попълване на IVF карта. Тогава трябва да нося и резултатите от хормоните. Вече пия Ясмин и т.н. Чудя се да направя ли една микробиология и една цитонамазка? Как мислите?

# 402
  • Мнения: 1 191
Ако само ще попълвате документи, няма да ти трябва микробиология, но можеш да си я пуснеш за твое успокоение, аз си пусках винаги по от рано. Само да знаеш, че бързо изтича, и когато почнете процедурата пак ще ти искат. Сама си прецени дали ти се дават пари два пъти.

# 403
  • Ямбол
  • Мнения: 90
Само да попитам че не разбрах. Изписаха ми ясмина и т.н. Обаче те са за 1 цикъл лекарствата а аз ще се видя с лекаря на 18 ден след втория цикъл. Та трябва ли да ги продължавам докато се видим с него. Гледам че са витамини притеснението ми е само за ясмин.

# 404
  • Мнения: 9
Само да попитам че не разбрах. Изписаха ми ясмина и т.н. Обаче те са за 1 цикъл лекарствата а аз ще се видя с лекаря на 18 ден след втория цикъл. Та трябва ли да ги продължавам докато се видим с него. Гледам че са витамини притеснението ми е само за ясмин.

Пиеш ги докато се видите с лекаря. Той ще ти каже дали да ги спираш.

Общи условия

Активация на акаунт