Продукти за тяло с аромат "на Коледа" :)

  • 22 245
  • 113
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ив роше тази година имат ли нови Коледни аромати?През 2017-та не ми харесаха и миналата година ги пропуснах,но пък от 2016-та им бяха точно по мой вкус та може да им дам шанс.
Имат, но все още нямаха тестери в моя Лили.

# 76
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
"Моите" продукти  за тяло с  коледен аромат


На тези не  намирам снимка на цялата серия(ексфолиант, душ, и лосион  за тяло)


Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 10:32 от sl

# 77
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Чакам и аз ив рошето. Мин, година много ми харесаха, бях очарована, както и предната и по-предната Grinning Голям фен съм им.

# 78
  • Мнения: X
Отдавна не е писано тук, но не намерих друга такава тема, а да пускам нова няма смисъл. Искам да похваля едно коледно комплектче което открих случайно в кварталната аптека и толкова ми хареса аромата, че си го взех. Попринцип не използвам кремове за тяло и мноого рядко за ръце, но този аромат е повече от вълшебен за мен и ми влиае добре на ужасното настроение напоследък 😊 Иска ми се да е една идея по-траен, но и така пак ме радва. Имам по-траен от кутия кибрит, който би трябвало да мирише на коледни сладки и мирише, но на прегорели такива, а тук аромата е нежност❤️ Препоръчвам 🥰

# 79
  • Мнения: 2 820
На Ив Роше Коледните лимитки вече са на пазара.Ароматите им са невероятни-тази година са с горски плодове,захаросана ябълка и с шеа.Налични са и в Лили дрогерия.

# 80
  • Мнения: 5 903
Ето това ми е много коледно тези дни:

# 81
  • Мнения: 1 176
Записвам се да следя, но и да попитам - някой може ли да препоръча парфюм, тоалетна вода, спрей за тяло?

Иначе, тази година, след няколко Коледи гледане на рекламите във фейсбук, поръчах Kataleya Winter - като помирисах продуктите на първо отваряне бях ужасно разочарована, но върху кожата се оказа, че се държат много по-добре.

# 82
  • Мнения: 60
Нека си спомним за круша с какао от преди 3 год.,беше уникална.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Нека си спомним за круша с какао от преди 3 год.,беше уникална.

Наистина беше!

Това ползвам напоследък, коледно ми е:

# 84
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Крушата беше уникална!

Утре ще ходя да купувам от тазгодишната. От няколко години си вземам и си ги ползвам до лятото Grinning

# 85
  • Мнения: 2 052
Позволявам си да повдигна хубавата тема. Купихте ли вече нещо коледно?

# 86
  • София
  • Мнения: 2 378
Аз купих цялата серия на Боди Шоп vanilla pumpkin. Всяка година я купувам, мирише на меега вкусен сладкиш и за мен си попада в графа Коледа.

# 87
  • Мнения: 1 003
sl, от къде е това? Simple Smile

# 88
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
От физически магазин.
Но тази годуна не съм го виждала.

# 89
  • INFJ
  • Мнения: 9 353
Аз мисля да поръчам този сет от Орифлейм. Ванилия и канела.

Общи условия

Активация на акаунт