The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 720
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 818
Елора, на Нигън всички му се радваме

# 631
  • София
  • Мнения: 27 187
Цитат на: Missy™

За децата, да никой не би искал да има деца в подобен свят, ама не и и да е като да имат предпазни средства нали Laughing

Чакай, чакай да стигнеш до един епизод от последния сезон, където ще видиш много деца накуп, ама не съм сигурен, че ще ти хареса....  Rolling Eyes Laughing
Не издавам повече.

# 632
  • София
  • Мнения: 2 177
Здравейте, в момента съм на 9-ти сезон, но през цялото време ме мъчи един въпрос, на който досега не видях отговор. А може и да съм пропуснала. А може отговора да е в края на сезон 9.
Каква е причината за заразата? Откъде дойде? Защо? Кой? Rolling Eyes

# 633
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Няма отговор на този въпрос, само теории.

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 11:12 от Elunaria

# 634
  • Мнения: 31 736
Здравейте, в момента съм на 9-ти сезон, но през цялото време ме мъчи един въпрос, на който досега не видях отговор. А може и да съм пропуснала. А може отговора да е в края на сезон 9.
Каква е причината за заразата? Откъде дойде? Защо? Кой? Rolling Eyes

До момента е ясно, че създателите се концентрират върху оцеляването и взаимоотношения в условия на апокалипсис.
Няма отговор на този въпрос, дори те си казаха, че няма и да има. Не им е това идеята като повечето зомби филми.
Говори се, че ще има игрални филми с Рик и уж щял да се бори със заразата и може би там ще се разбере. Но колко са слухове или наистина ще го направят, не е ясно.

# 635
  • Варна
  • Мнения: 36 611
Най-много мразя чакането на следващ сезон. Поне през това време преглеждам пак предишните.

# 636
  • София
  • Мнения: 2 177
Ще има ли 10-ти сезон ?

# 637
  • Мнения: 5 741
Ще има ли 10-ти сезон ?
Да, снимат го в момента.

# 638
  • София
  • Мнения: 27 187
Каква е причината за заразата? Откъде дойде? Защо? Кой? Rolling Eyes

Не е ясно. А дали ще се изясни никой не знае. Simple Smile
Знае се само, че всички живи са заразени и като умрат се превръщат, ако преди това не се убие окончателно мозъка.

# 639
  • София
  • Мнения: 2 177
Каква е причината за заразата? Откъде дойде? Защо? Кой? Rolling Eyes

Не е ясно. А дали ще се изясни никой не знае. Simple Smile
Знае се само, че всички живи са заразени и като умрат се превръщат, ако преди това не се убие окончателно мозъка.

Да, ясно. Но на мен лично през цялото време това ми стои като дупка, като нещо недовършено. А има значение защо и кой, разбира се. Вместо да се занимаят по-конкретно със зомбитата, те задълбаха 2 сезона в някаква безсмислена война между малкото останали живи.

# 640
  • Варна
  • Мнения: 36 611
За зомбитата спасение няма, какво да задълбават там... Точно новия свят и отношенията между оцелелите са акцента на сериала. Войната може и да беше безсмислена, това е въпрос на лично виждане, но в един такъв свят е повече от реалистична.

# 641
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Ако нещо такова се случи наистина и то с такава скорост и смъртност, най-вероятно никога, или много, много трудно ще се разбере какво точно се е случило.
В това отношение, за мен, сериалът е реалистичен. А и никога не е бил насочен към решаването на този проблем, винаги е бил за животът и оцеляването на живите.

# 642
  • София
  • Мнения: 2 177
Да, за оцеляването на живите е, които обаче са на една драскотина разстояние от зомбитата. Нещо повече, те са бъдещи зомбита след естествената си смърт дори. Малко подробности за този апокалипсис, някакъв бегъл разговор дори, никак нямаше да е излишно. Освен обяснението в CDC какво точно се случва с мозъка при заразяването, аз не видях никакъв опит за разумно обяснение какво е довело до това масирано унищожение на човечеството - най-малкото дали е била човешка или свръхестествена намеса.

# 643
  • Варна
  • Мнения: 36 611
За мен няма капка съмнение, че е било човешка намеса. Оттам нататък е ясно - множество умират, малко оцеляват и интересното е какво става с оцелелите.

# 644
  • Мнения: 1 876
По молба на приятеля ми започнах да го гледам директно в HBO GO, хареса ми, но паралелно с ГоТ ми дойде в повече и след 6-ти сезон спрях да гледам всеки епизод. И без това твърде много време изминава в тези сериали..
Най-много съжалявам за загубата на Шейн и Карл, както и на Глен.
Нигън не мога да го гледам въпреки че за някои неща в последствие се оказа по-прав. А Рик ... горкият човечец...
Чудно ми е как бих оцеляла в такава обстановка знаейки, че след като умра ще стана зомби.

Общи условия

Активация на акаунт