The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 727
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 27 187
Още няма качествени субтитри. Това не е било досега. Вече три дни минаха  Sad
Даже и в адиктед не открих. Мислех да се прежаля и с тях да гледам, ама няма.

Елорче, нямаш ли Фокс? Гледай го с бг аудио. Ако не искаш може да го гледаш и с оригинално английско аудио и с бг субтитри. Само цъкваш с дистанционното. От Фокс отдавна вече така правят. Хитовите им сериали имаш опцията да ги гледаш с бг аудио или с бг субтитри. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 469
И на преводачите им писна Simple Smile
Рики се уплаши накрая, че ги няма зомбитата. Иначе начина по който се справи с боклуджийте ми хареса. Само не знам що му простиха.

# 32
  • София
  • Мнения: 27 187
Явно ги респектира.
Както Губи навремето, както Неган. Казва се силен характер. Аура на водач. Има такива хора, които в подобни условия изпъкват и карат тълпите да ги следват и почитат. И историята го е доказала, не е само измислица по книги, сериали и филми. Май си опираме до чиста народопсихология. Wink

# 33
  • Мнения: 31 737
Още няма качествени субтитри. Това не е било досега. Вече три дни минаха  Sad
Даже и в адиктед не открих. Мислех да се прежаля и с тях да гледам, ама няма.

Елорче, нямаш ли Фокс? Гледай го с бг аудио. Ако не искаш може да го гледаш и с оригинално английско аудио и с бг субтитри. Само цъкваш с дистанционното. От Фокс отдавна вече така правят. Хитовите им сериали имаш опцията да ги гледаш с бг аудио или с бг субтитри. Simple Smile

Имам. Ама знаеш ли откога не съм пипала дистанционно?  Joy
Не понасям бг аудио.
Тогава ще си играя с дистанционното. Я кажи как се включват субтитрите? И от колко часа и в понеделник ли?

# 34
  • Мнения: 31 737
Гледах най-сетне.
Скрит текст:
Юджийн ме дразни все повече. Искам да умре  #Cussing out Той и майка си би продал само и само той да е добре.
И ако не беше глупавия план на Дарил, сега всичко щеше да е приключило успешно.
Diavolo, аз още и преди си казвах, че Юджийн е предател, а не се прави. Помниш ли. Знаех го тогава и сега се потвърди.
Не искам Карл да умира. Никой не искам да умира от нашите. И Неган не искам да умира.
72 минути ще е следващия епизод Heart Eyes Ой, какъв кеф. Предусещам страхотен епизод.
А може би Шептящите ще дойдат  newsm78

И обясни как се пускат субс на Фокс и от колко го дават в понеделник?

# 35
  • София
  • Мнения: 27 187
От 23:00 ч. го дават в понеделник. Simple Smile
Ами на самото дистанционно трябва да си имаш копче за включване на надписи (при някои се показва автоматично, зависи от телевизора и пр.). В петък вечер го повтарят пак по Фокс. Някъде към 23:00 или 00:00 ч. не помня точно.
Аха, сори тогава, значи някой друг твърдеше или по-скоро се надяваше Юджийн да е агент под прикритие или в някакъв момент да се обърне отново на страната на Рик. Няма значение. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 31 737
Мерси Diavolo, ех, много късно го дават и в двата дни. Лягам си вече по-рано. Май ще си гледам на компютъра.
Но отскоро сме с голям телевизор и смятам поне в петък /ако не заспя/ да гледам другия петък на голям екран. Друго си е големи зомбита  Mr. Green
Днес също ще пробвам.
Иначе тук май Роналд ако  не се лъжа твърдеше, че е агент. Пък аз си бях почти напълно убедена, че е минал на тяхна страна.

# 37
  • Мнения: 474
От 23:00 ч. го дават в понеделник. Simple Smile
Ами на самото дистанционно трябва да си имаш копче за включване на надписи (при някои се показва автоматично, зависи от телевизора и пр.). В петък вечер го повтарят пак по Фокс. Някъде към 23:00 или 00:00 ч. не помня точно.
Аха, сори тогава, значи някой друг твърдеше или по-скоро се надяваше Юджийн да е агент под прикритие или в някакъв момент да се обърне отново на страната на Рик. Няма значение. Simple Smile
А не зависи ли от доставчика на телевизията?Защото аз имам копче на дистанционното,ама не тръгват букви.😐

# 38
  • София
  • Мнения: 27 187
Не, зависи от това дали си с декодер/цифров приемник или със смарт телевизор и картата е директно в него и какви са самите настройки. Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 11 472
Много добра серия, кефи вниманието към детайлите!
В Юджийн има нещо, да го наречем полу-предател, не 100%. Нали е уж "човек-робот", хаха, беше се вживял, ако помните, в ролята на някъв гений, дето носи в себе си лек за оцеляване.

Не може да отречете обаче, че саундракът, поне в този епичен също така епизод, много, ама много куца.

Така, за последния епизод преди зимната пауза сега, смятам, че ще пуцат по Рик и той ще пада, но няма да мре,, въпреки че ще остави такова впечатление (подобно на Джон Сноу в един друг сериал). А и спомнете си първите серии на сезона, как все с бастун го виждахме. Може и крака да му отсекат, знам ли. Иначе дори Карловата смърт няма да е толкова "шокираща". Камо ли на Керъл, и пр. Е, само на Деръл може би... ама той си го проси с тая глупава самонадеяност....

Последна редакция: пт, 08 дек 2017, 23:16 от Ronald

# 40
  • Мнения: 4 748
Записвам се,въпреки ,че съм на косъм да зарежа сезона  Tired и преди е имало недомислици,но това Рик да отиде при боклуците САМ и да не каже на никой чупи тъпомера...

# 41
  • София
  • Мнения: 27 187
Оказа се, че е казал за плана си. Росита знаеше, каза го с идеята Даръл и Тара да не правят това, което направиха.

# 42
  • Мнения: 474
Не, зависи от това дали си с декодер/цифров приемник или със смарт телевизор и картата е директно в него и какви са самите настройки. Simple Smile
[/quote/]
Ами доставчика на телевизия ни е Булсатком и сме със смарт телевизори,но на нито един не тръгват субтитри...

# 43
  • София
  • Мнения: 27 187
Няма как да не тръгват. То си е заложено от канала Фокс България. Ако не се появяват автоматично, то натиснете бутона на дистанционното за показване на субтитри. Simple Smile

# 44
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Записвам се само да кажа:
1. не съм гледала последните епизоди
2. но се спойлнах
3. ОМГ  Shocked

Който е гледал сигурно ще ме разбере  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт