Да ви се похваля - удължихме си косите с Karen

  • 17 079
  • 196
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 258
За дима стил неискам и да чуя, преди години дадох луди пари за тяхната коса и кво цъфна тъпата коса.



Аз от Дима Стил имам коса,която е към края на третата си година и не е мръднала.Много съм доволна.

# 91
  • Мнения: 6 417
Миналото лято си сложих 4 реда коса за 300 лв.обаче се проскуба за половин година. При всяко ресане падаше,започна да цъфти и накрая си я махнах сама. Иначе ефектът е страхотен и не съм забелязала да ми е измъчена косата от тази процедура. Peace

# 92
  • Мнения: 5 647
Благодаря за комплиментите, сега очаквам нови !  Wink

Имаш ги.  Wink Косата е много хубава. Не знам защо искаш да я скъсяваш, така е добре.   bouquet

# 93
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Благодаря за комплиментите, сега очаквам нови !  Wink
И от мен ги имаш, много добре стои, страшно естествено.

Наистина, не я скъсявай, ако ти се вижда много дълга, по-добре я подръж малко повече с ролките, оптически ще изглежда по-къса. Моята естествена в право състояние е почти до кръста, иначе едвам стига до малко под раменете.

Нещо за техниката на закрепване с фибите ще кажете ли? Как става? Или това го обясняват в салона?

# 94
  • Мнения: 1 202
Много хубаво стои и не можеш по нищо да кажеш,че не е твоя! Peace

# 95
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, не ви се чака ефекта от овчето лекарство! Laughing
Радвам се за вас, красавици!   bouquet

# 96
И аз съм от днес с удължена коса на същия принцип със шнолки много ми харесва,а и май е доста лесно.Аз обаче си направих в друг салон пак препоръчан от тук от една мама.Излезе ми 300лв.до краста

# 97
  • Мнения: 1 685
И аз съм от днес с удължена коса на същия принцип със шнолки много ми харесва,а и май е доста лесно.Аз обаче си направих в друг салон пак препоръчан от тук от една мама.Излезе ми 300лв.до краста
Дай снимки да я видим!

# 98
  • София
  • Мнения: 185
казвай бързо къде си я сложи newsm45,че и аз съм се навила да си сложа!!!!!!ако може пусни снимчици да те видим

# 99
  • Мнения: 5 140
Страхотно ви стоят и на двете.
Мойте поздравления.  bouquet

# 100
казвай бързо къде си я сложи newsm45,че и аз съм се навила да си сложа!!!!!!ако може пусни снимчици да те видим

Снимки още нямам ще я снимам тия дни и веднага ще пусна.Сложих си я в салон в центара препоръчен много както казах от една мама,която също е с удължена коса.Ноистина си заслужава парите супер е! Аз съм с 4 реда общо 2 по 2. Косата е много хубава,а и жената я направи абсолютно същият цвят като моита.
Докато бях там доиде момиче да се боядисва и беше с удължена коса от там и каза,че и е от 9 месеца вече косата,а беше в идеално състояние.Ако имате въпроси,даваите те  Simple Smile
Ето ви направо тел. и тя ще ви обесни каде точно е салона:
тел.9526718

# 101
  • София
  • Мнения: 185
здравейте мами!!!!отидох във въпросното салонче ДНЕС направих си поръчка и след 3 дни ще съм и аз със дълга косичка.Направо форума ви е СУПЕР!!!!!като ми я сложат ще разказвам по-подробно smile3508СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ДЕЯНА3 И КАРЕН,ЧЕ СПОДЕЛИХА  bouquet

# 102
  • София
  • Мнения: 3 818
Всички ли сте/ще сте на шнолки?

# 103
  • Мнения: 1 934
Ай честито Grinning Предполагам какъв ти е кеф сега. Ще чакаме пикс Flutter
Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 185
Всички ли сте/ще сте на шнолки?
да със шнолки си избрах,хем не давам пари всеки месец за поддръжка,хем мога да си я слагам и свалям когато поискам

Общи условия

Активация на акаунт