Предучилищна 121 СОУ и 104 ОУ

  • 3 759
  • 14
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 280
Моля за мнения и отзиви за тези училища, видях че има и други теми но са стари а аз искам малко по актуална информация  за да мога да избера най-доброто училище за моята принцеса  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 328
В същото чудене съм и аз но за 126-то и 104-то. За 121-во не съм търсила, открих положителни мнения за 104-то.

Госпожите за предучилищната в 104-то ще са Паскова и Мечкова.
Подадох молба за предучилищна, срещнах се с едната госпожа (Паскова, допадна ми), взех инфо кои ще са госпожите от първи до четвърти клас и ако някой с третокласник или седмокласник се включи ще се радвам.

Ето и имената:
Билковска;
Танева;
Юлияна Илиева;
Краси Илиева;
Стоянова

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 280
Да и аз подадох вече документите но за 104-то чух че трудно се влиза иначе ми е най-близо и също четох положителни отзиви ... 126-то ми е по отдалечено, ако искаш виж 121-во направиха ми добро впечатление когато отидох до 4-ти клас са в отделно крило на сградата, предлагат и лятно училище за да могат децата да свикнат, включително и летни курсове по английски безплатно.

# 3
  • София
  • Мнения: 68
В момента синът ми е предучилищна в 104 оу. Ние сме при г-жа Мечкова и съм страшно доволна. Много добро отношение към децата, напреднаха много бързо, научиха и полезни неща извън материала. Най-важното е, че детето ми ходи с желание на у-ще. Другото важно нещо за мен, което не съм забелязала при Паскова е комуникацията с родителите.
За 121 и аз го обмислях преди, но много негативни мнения чувах и общо взето му се носи славата на пропаднало у-ще. Незнам дали е така, но се радвам, че се осъзнах навреме и се записахме в 104, от септември си продължаваме пак там 1 клас

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 280
Благодаря за включването vefii , и аз клоня към 104-то дано да ни приемат  Peace че от тази точкова система имам алергия вече  покрай градините Mr. Green
Наистина най-важното е че детето ходи с желание, а какво точно имаш предвид с липсата на комуникация? Добиваш ли представа какво са учили през деня?
Още един въпрос доволна ли си от условията, аз видях сградата (бивша детска градина) но само от вън Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 68
За г-жа Паскова имах предвид, че забелязвам малко дръпнато отношение към родителите. Това са лично мои впечатления. Иначе от нашата г-жа нямам оплаквания, много е комуникативна и обяснява всичко в подробности.
Стаята в която учат не е лоша, чиста е, добре подредена.
Ако те интересува още нещо питай Grinning

# 6
  • Мнения: 1 328
За г-жа Паскова имах предвид, че забелязвам малко дръпнато отношение към родителите. Това са лично мои впечатления. Иначе от нашата г-жа нямам оплаквания, много е комуникативна и обяснява всичко в подробности.
Стаята в която учат не е лоша, чиста е, добре подредена.
Ако те интересува още нещо питай Grinning

На мен ми се стори доста разговорлива, поне 15 мин. ми отдели докато си играеха децата на двора. Отделно ни покани да разгледаме и вътре стаите, наистина бяха чисти и добре подредени. Питах я за боледуване и извеждане навън в по-хладно време. Тя каза, че предпочита да ги извежда, отколкото да не ги и в сняг, но след като си свършат с часовете - т.е. след 11ч. Тази година се похвали, че за пръв път родителите били много съвестни и имало само едно детенце, което боледува повече. Но като цяло държи да не се водят болни деца. На мен лично тези двете неща ми харесаха.. дано не се лъжа. Мисля и с мъжа ми да отидем и той да разгледа и да видим дали няма да срещнем и другата госпожа.

# 7
  • София
  • Мнения: 68
Пак казвам това са мой наблюдения, понеже като ходя да взимам синът ми и остава с още две-три деца от класа да поиграят в двора, та виждам какво е отношението. Винаги е една дръпната, все се кара на някое дете и някой от родителите ако я попита нещо едва отговаря с две думи.

Намерих още една тема за 104. Гледам, че там е писала майка на дете от класа на сина ми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=640092.msg21085739;topicseen#msg21085739

# 8
  • Мнения: 1 328
Пак казвам това са мой наблюдения, понеже като ходя да взимам синът ми и остава с още две-три деца от класа да поиграят в двора, та виждам какво е отношението. Винаги е една дръпната, все се кара на някое дете и някой от родителите ако я попита нещо едва отговаря с две думи.

Намерих още една тема за 104. Гледам, че там е писала майка на дете от класа на сина ми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=640092.msg21085739;topicseen#msg21085739
Мерси за инфото, ще проверим и другата госпожа в такъв случай.. макар че ми казаха, много много не можело да се избира, при който преподавател се паднеш, при него..

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 280
И аз благодаря за информацията   bouquet

# 10
  • Sofiq
  • Мнения: 5
Синът ни е в класа на г-жа Мечкова. Страхотна е- мила, добра и внимателна. Научи много неща за тази учебна година. Той не беше ходил на детска градина, но нямаше перид на адаптация- тръгна от 1- вия ден с желание. Всички в семейството я харесваме. Дано и малкия ни син е при нея. Успех  Grinning

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 280
Сега излезе класирането и ние не сме приети, бясна съм защото бяха обявили 2 паралелки по 24 деца а сега приемат само една, това направо е безобразие! Не стига че няма места по градините а сега и това и то при положение че заемат цяла бивша детска градина!

# 12
  • Мнения: 1 328
Моето дете е прието.
На родителската се обсъждаше и друг вариант за приемане на втора следобедна паралелка за резервите, без да има занималня евентуално за нея.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 280
Благодаря за информацията, а колко желаещи бяхте? Днес мъжа ми е говорил с директорката и тя му е казала че има към 48-9 заявления за прием и за това са решили да е една група ... предполагат че една част ще се насочи към други училища. Но въпреки това не виждам защо не направят две по малки групи - имат база, преподаватели (нали са две или втората ще я уволнят) и хем за децата ще е по добре. За мен следобедна група без забавачка няма да е проблем но сигурно ще има хора на които ще им е трудно да се справят и за това не виждам логика да е следобед при положение че ще са пак две групи колкото първоначално бяха обявили.

Последна редакция: вт, 05 юни 2012, 00:54 от kaspur

# 14
  • Мнения: 1 328
Нямат свободна стая. Подадени били повече молби за първокласници, отколкото може би са очаквали и за това се е получило така..
Желаещите резерви бяха 9, но имаше желаещи още извън този списък с по-малко точки. Директорката каза, че в сайта ще излезе информация.
Дано и някой друг се включи, аз не останах съвсем до края и не знам последно какво са говорили..

Общи условия

Активация на акаунт