ПЛЕВЕН 158

  • 98 914
  • 858
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 998
Най- добрия кожен лекар в Плевен е д-р Калинка Недушева.

# 586
  • Мнения: 6 616
Здравейте, извинявам се че така нахлуването в темата ви , но може ли да ми препоръчате добър кожен лекар. Става въпрос за рана на крака на дете.  Препоръчаха ми в Авис Медика д-р Апостолова и д-р Тодорова. Вие на какво мнение сте коя е по-добра. Благодаря предварително.

Ако препоръките са от личен опит и сходен на Вашия проблем, то тогава е все едно при коя ще отидете.

# 587
  • Мнения: 83
Най- добрия кожен лекар в Плевен е д-р Калинка Недушева.


Подкрепям!!

# 588
  • Мнения: 6 616
За доктор Недушева няма часове за седмици напред.

# 589
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Значи д-р Недушева отпада.  Искам да го заведа възможно по скоро. Тук при нас имам чувството че докторката експериментира , с това го мажи , после с друго и така от доста време. Уж се оправя и пак става рана.

# 590
  • София
  • Мнения: 1 481
Аз съм много доволна от Д-р Хайдудова.

# 591
  • Мнения: 904
Не препоръчвам Тодорова!
Добре,че не и се  доверих.Не знам в какво състояние да съм сега. Иначе не зарастваща рана може и да не е безобидно. Потърсете непременно Недушева!

# 592
  • Мнения: 6 616
Значи д-р Недушева отпада.  Искам да го заведа възможно по скоро. Тук при нас имам чувството че докторката експериментира , с това го мажи , после с друго и така от доста време. Уж се оправя и пак става рана.
Кръвни изследвания  пускани ли са?


Момичета,  ще ми препоръчате ли козметичка за кола маска на крака , която не накъсва косъмчетата ?Последния път това се получи...

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 16:39 от Biserka_a

# 593
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Здравейте. Извинявам се за нахлуването в хубавата Ви темичка, но ще помоля за мнение. Какво мислите за проф. Господинов? Имам проблеми с една екзема на ръката вече 3 година и тук в Горна Оряховица ме лекуваха двама лекари - без резултат. Пробвах и във Велико Търново при двама - същото. Пробвах и с процедури Плазмолифтинг - отново без рзултат. Звънях за час за д-р Недушева, но има свободни чак за след 20,06 , а аз искам сега да ида на преглед. След много ровене в нета открих, клиниката по кожн болести и този професор, и се насочих към него - дори записах час днес. Обаче ми се иска да чуя и вашето мнение, все пак ще пътуваме с две деца толкова км, а и цената на прегледа не е малка. Благодаря Ви предварително и лека вечер Simple Smile

# 594
  • Мнения: X
Здравейте. Извинявам се за нахлуването в хубавата Ви темичка, но ще помоля за мнение. Какво мислите за проф. Господинов? Имам проблеми с една екзема на ръката вече 3 година и тук в Горна Оряховица ме лекуваха двама лекари - без резултат. Пробвах и във Велико Търново при двама - същото. Пробвах и с процедури Плазмолифтинг - отново без рзултат. Звънях за час за д-р Недушева, но има свободни чак за след 20,06 , а аз искам сега да ида на преглед. След много ровене в нета открих, клиниката по кожн болести и този професор, и се насочих към него - дори записах час днес. Обаче ми се иска да чуя и вашето мнение, все пак ще пътуваме с две деца толкова км, а и цената на прегледа не е малка. Благодаря Ви предварително и лека вечер Simple Smile

Изключително доволна съм от него.

# 595
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Проф. Господинов е признат специалист в дерматологията и доказал се многократно. Няма да сбъркате.

# 596
  • Мнения: 6 249
Момичета имам следния въпрос-посещавали ли сте д-р Нгуен Дин ,лекувал успешно с иглотерапия някой кожни болести?Hands Pray

# 597
  • софия
  • Мнения: 2 463
Мария Пелова и Румен Динев преподават ли още в Езиковата?

# 598
  • София
  • Мнения: 304
Момичета имам следния въпрос-посещавали ли сте д-р Нгуен Дин ,лекувал успешно с иглотерапия някой кожни болести?Hands Pray
И аз се интересувам от него, моля дайте информация дали работи сега.

# 599
  • Мнения: 6
Момичета здравейте, извинявам се за намесването, но бих искала да попитам къде в Плевен мога да оставя детето за час, час и половина. Занималня, детски център!? На 8г е.

Общи условия

Активация на акаунт