Препарат против комари и бебе

  • 11 295
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 260
На повечето таблетки против комари пише да не се използват в помещения, където има малки деца, алергични хора или асматици. В Германия, доколкото знам, продажбата им е забранена от няколко години. Аз избягвах изпозването им и докато бях бременна, а тъй като Ади ми се струва много малка да я мажа с Off, слагаме ето такъв комарник на креватчето й: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=28&products_id=581 .

# 16
  • Мнения: 1 878
Ние ползвахме Райд таблетки, но лекарката ни каза че не е подходящо за бебе, тогава му уших балдахин за креватчето пък за на с мрежя на прозореца, но така или иначе сме го ползвали тоз Райд -проблема е да не направи беб алергична реакция към препарата от рода на астматичните пристъпи  Rolling Eyes е ние не направихме, но и не рискувам повече.

# 17
  • Мнения: 1 942
Момичета в Русе мрежата за комари е просто дребничко препятствие пред комарите  hahaha Нашите комари се раждат с по едно висше ...  Joy Кажете нещо изпитано и подходящо за унищожение, няма начин да се спре влизането им.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 258
На Raid-а, който е с течност, пише да не се използва в присъствие на деца под 3 години и бременни. Много вероятно е и за таблетките да има такова предупреждение!
Миналото лято педиатъркта ни каза, че може Райд, но от този с таблетките, не с течност. Тъй като имахме от този с течността реших, че е по-добре да търсим от лепенките (че били най-безвредни), но така и не се наложи - мрежата свърши добра работа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт