Нещо странно се случва с мен.....

  • 2 259
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 098
И аз имам същият проблем в момента.Дойде ми на 10,уж в неделя нямаше нищо,и после пак почна да ми зацапва,и така до днес.Само че,ние като решихме,че като няма вече цикъл може да правим  luvbed ,та след това пак почна да позацапва.Преди да ми дойде си правих тест защото тайно се надявах да е положителен а той не беше  Sad   .Но и бях в чужбина така,че се надявам да е от смяната на климата.

# 16
  • Мнения: 3 372
И аз имам същият проблем в момента.Дойде ми на 10,уж в неделя нямаше нищо,и после пак почна да ми зацапва,и така до днес.Само че,ние като решихме,че като няма вече цикъл може да правим  luvbed ,та след това пак почна да позацапва.Преди да ми дойде си правих тест защото тайно се надявах да е положителен а той не беше  Sad   .Но и бях в чужбина така,че се надявам да е от смяната на климата.

и ние решихме, че няма цикъл и може да се прави секс и след това се получи малко течение, сноще нали си направих тест-отрицателен, и пак секс Hug

# 17
  • Мнения: 2 825
Аз съм така почти всеки месец - тече ми 3-4 дена, после 1 ден нищо, след което още ден, два ми се отича. Не мисля, че е нещо притеснително  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 1 098
milenna21,аз вече откачих.Такова желание за бебе имаме.От миналият месец почнахме опитите от тогава имаме "зелена светлина",не се получи.Чаках да ми свърши М. и да се почваме.Дано всичко да е наред този месец  Praynig

# 19
  • Мнения: 3 372
milenna21,аз вече откачих.Такова желание за бебе имаме.От миналият месец почнахме опитите от тогава имаме "зелена светлина",не се получи.Чаках да ми свърши М. и да се почваме.Дано всичко да е наред този месец  Praynig

Пожелавам успех и стискам палци

# 20
  • Мнения: 255
milenna21,аз вече откачих.Такова желание за бебе имаме.От миналият месец почнахме опитите от тогава имаме "зелена светлина",не се получи.Чаках да ми свърши М. и да се почваме.Дано всичко да е наред този месец  Praynig
Забрави за бебето, и ще стане... Ние след 7 месеца опити (аз съм старичка - на 32, и имах болезнен първи ден)... тръгнахме за ски в Швейцария. Луднах - на работа, паспорти, билети, застраховки, багажи, ски.... И докато карахме по пистите - ме пропусна цикъла. Просто бях изключила за тази важна задачка и тя се изпълни от само себе си.  Така - приготви се за плаж... и може да не може да отидеш Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 1 098
milenna21 ,благодаря ти мила  Hug
Вени и аз си мисля,че ако не го мисля толкова ,накрая може и да се получи чудото.Но сигурно знаеш какво е,когато чаках МЦ да ти дойде,не го искаш,но идва.Разочарованието е голямо,и така се ядосвам ...Но съм склонна да не мисля толкова.А и това време ... ама никак не ми харесва.Чакам с нетарпение да се стопли още малко и изчезваме към морето.  Hug
                   
                    Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт