Мами, какво ще правим с тези препълнени ясли?!

  • 1 173
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 823
Просто да
се обединят майки да обърнат внимание в общините да възстановят малко детски градини, персонал.

Наистина това трябва да се направи... Да направим една такава тема, а? И да я изпратим някъде... нали форума е сила?


Аз съм "за". newsm10

# 16
  • Мнения: 5 468
Аз се подпалих вече и пуснах тема, но в Клюкарника, че има повече хора там - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101126.0

# 17
  • Мнения: 46
Нищо не може да се направи.Закриха са 50% от градините когато нямаше пари и деца/веднага след 10-11-89!Сега вече има и деца/Слава Богу/,но и половин България вече е в София.А бат Бойко каза ,че нови градини няма да се строят.Или 35 в общинскити или 350 евро в частните -избирайте!!!!

# 18
  • Мнения: 179
...че са не повече от 20 деца. Най-големия плюс е, че ги изкарват и преди обяд и след сън на вън. .... Сестрите и лелите са усмихнати. ...

ето това имах в предвид  Peace

"Minimo", кажи коя е тази ясла, моля те!?!  Praynig

# 19
  • Мнения: 987
в тракия е . зад 10-ти блок. нямам обаче спомен кой номер се водеше яслата.  Embarassed

# 20
Здравейте , аз също смятам да записвам малката на ясла през есента и съм претеснена още от сега, тъй като баткото го гледах до 3 г. Знае е ли някой какви са отзивите за яслите в квартал Кичук Париж.   БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте , аз също смятам да записвам малката на ясла през есента и съм претеснена още от сега, тъй като баткото го гледах до 3 г. Знае е ли някой какви са отзивите за яслите в квартал Кичук Париж.   БЛАГОДАРЯ!  bouquet
Не съм сигурна дали ще има места през есента, ако нямате вече молба  newsm78
Ти къде си в Кичука?
Малкия ще тръгва края на август в яслата, която е до Хоризонт. Чувала съм добри отзиви за яслата до ДКЦ "Кючук Париж" - води се филиал на ясла 14.

# 22
Здравей, Мира! Точно за същата ясла имах предвид. В момента живеем до събота пазара, но на есен ще се местим точно до р-т Хоризонт.Аз още не съм подала молба , но още утре ще отида да подам.Благодаря за отговора  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт