Мерием/ Meryem с Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan и др. Тема 3

  • 60 418
  • 760
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 469
Интересно, пред каква дилема ще го поставят Саваш?

# 526
  • Мнения: 839
Озет на 23 еп.

Октай, когото всички мислеха за мъртъв, се завръща, за да си отмъсти на Мерием. След всичките му злини и докато го считат за мъртъв, той тайно се е лекувал. Октай става на крака, за да отмъсти на тези, които са го наричали злодей. Пред очите му се растила пелена от гняв и първото, което иска да направи е да се появи пред Мерием. Разбил много животи до момента, оттук нататък той ще преследва Мерием и Саваш.
Дали още не се е отказал от страстта си към Мерием и затова да се опита отново да убие Саваш?
Какво ще се случи м/у него и Дерин, която му оказва подкрепа?
Какво ще направи Мерием, когато разбере, че Октай е жив?
Какви опасности дебнат Саваш и Мерием?

Офффф, яяяя! Айде пак всичко ще се завърти около тоя гном!!!

# 527
  • Мнения: 1 571
Озет на 23 еп.

Октай, когото всички мислеха за мъртъв, се завръща, за да си отмъсти на Мерием. След всичките му злини и докато го считат за мъртъв, той тайно се е лекувал. Октай става на крака, за да отмъсти на тези, които са го наричали злодей. Пред очите му се растила пелена от гняв и първото, което иска да направи е да се появи пред Мерием. Разбил много животи до момента, оттук нататък той ще преследва Мерием и Саваш.
Дали още не се е отказал от страстта си към Мерием и затова да се опита отново да убие Саваш?
Какво ще се случи м/у него и Дерин, която му оказва подкрепа?
Какво ще направи Мерием, когато разбере, че Октай е жив?
Какви опасности дебнат Саваш и Мерием?

Офффф, яяяя! Айде пак всичко ще се завърти около тоя гном!!!

мен пък ми харесва че се завърна - интерсно мие накъде ще го избие и още повече ще се разсиби ли с тая дето го черпи все чай на пакетчета и после се оплаквала че останла стара мома  Joy

# 528
  • AMS
  • Мнения: 6 436
 Благодаря за споделеното!!!
 Четейки резюмето, си мисля, че това съм го гледала
 много пъти в дизитата и винаги не ми е харесвало.
 Обратът, който обещават си е клише
 още от първите дизита, та до КараСевда, а Сърцебиене изби рибата.
 Даже се усещам, че спирам да гледам,
 след като вкарат някой психопат, за да подсилят дефекта.
 "Октай, който всички го мислиха за мъртъв, се завръща, за да си отмъсти ..."
 Не вярвам, че има зрител, който да е повярвал, че ОШ е мъртав.
 Само направиха героите на глупави.
 "Октай става на крака, за да отмъсти на тези, които са го наричали злодей."
 Та до края само Intikam. А и на финала също, както загатнаха.
 Гледала съм Intikam  в много по-добър турски вариант,
 не като отмъщение, а като реванш.
 "Разбил много животи до момента", ОШ няма право на реванш!!!



# 529
  • Мнения: 78
Кика, благодаря за озета, Дива, благодаря за споделеното. И аз си мисля за това, какво ще стане и накъде ни водят сценаристите. Не ми се иска да мъчат още главните герои и много искам да можем да продължим да  вярваме на прекрасния актьорски състав. Едно художествено произведение трябва да бъде убедително и въздействащо и да ни учи на нещо в крайна сметка, а не да бъде просто поредица от случки, поне според мен . Психопатизирането на възкръсналия злодей май не е щтрих в тази посока.
В корейския вариант аналогът на Октай в края преживява катарзис. Ама в нашия сериал Октай е толкова убедително зъл, че не мога да си представя за него такова нещо.

Последна редакция: нд, 07 яну 2018, 18:54 от lavinia29

# 530
# 531
# 532
  • Дубай
  • Мнения: 3 747
Добро утро момичета  Hug Hug HugЗа много години,живи и здрави!

Кике,душицо излишно е да казвам че си прекрасна.Благодаря за превода на резюмето  bouquet
Обаче и аз като Дива съм малко скептично настроена.Дано не зациклят на отмъщението което ОШ е подготвил и цял сезон ни занимават с неговите изблици и гняв ,щото това вече го гледахме Peace
Избора пред който поставят Саваш мисля,че го заставят да остави Мери или тя отива в затвора.Без нея обаче на свобода или с нея обаче практически пак разделени Peace
Според мен Саваш не би позволил Мерием отново да влезе в затвора.



Хубав ден дружки!

# 533
  • Мнения: 518
Здравейте момичета!
За много години! Нека Новата година ни донесе преди всичко много здраве, нека домовете ни бъдат изпълнени с радост, щастие и късмет, нека успехите ни следват навред, нека има мир за всички хора по Земята!
.................................
Ами вие знаете, бях го писала, аз исках Октай да е мъртъв и да се отървем от неговото психо присъствие! Какво още могат да направят с този образ-според мене -  нищо повече, показаха ни злото и лудостта му отвсякъде, на мене лично ми опротивя достатъчно много, за да не искам да го гледам отново! И с това негово връщане в играта, мисля че сценаристите правят огромната грешка повтаряща се във всеки турски сериал, ще ни върнат назад, ще разтягат, ще има пълнежи, само и само да задържат кукуто на екран, щото без него ще загине филма. Ако толкова ще държим на отмъщението, появиха се нови герои, които поне не са психари и които можеха да доразвият тази сюжетна линия, ама нейсе, ще си го влачим кукуто до края!
Ивве, чудесни снимки си качила мила, страхотни са Айча и Фуркан, двойка мечта, ама не става да си партньор в живота с всеки, с който си екранен такъв, в случая за голямо съжаление!!!
Хубав ден момичета, с огромно нетърпение очаквам новия епизод...па макар там да е пак онова куку Октайчо! 

# 534
# 535
# 536
  • Мнения: 518
Роберта Heart Eyes
Не мога да им се нагледам и нарадвам! Обожавам ги тези двамата сладурковци!

# 537
  • Дубай
  • Мнения: 3 747
Здравейте Hug Hug Hug Hug
Роберта  Hug Благодаря за снимките

Никука Hug

Цитат
Ивве, чудесни снимки си качила мила, страхотни са Айча и Фуркан, двойка мечта, ама не става да си партньор в живота с всеки, с който си екранен такъв, в случая за голямо съжаление!!!
Ако кажа,че не искам в реала да бяха станали двойка ще излъжа,но па за мен е достатъчно да са щастливи извън него поотделно,но да се уважават колегиално  PeaceКато техен фен подкрепям избора им и им желая всичко хубаво с половинките им.

Страхотни са на снимката която Роберта е качила май Гюнешината вечер идва Heart Eyes
От официалната станица на сериала
Мерием и Саваш ще се срещнат ли с Октай?

Кой би спасил Октай от смъртта?

Братята се изправят един срещу друг


Това е от Дуйгу


До колкото разбрах казва на тези които мислят,че историята свършва до тук  ,че не свършва Peace Peaceдемек разбирам, че първи сезон свършва с 39 серия и ще има втори  Peace

# 538
  • Мнения: 518
Еха,ама много хубаво това за втори сезон Ивве, дано,дано,дано.... Hug
Но там, не го искам Октай, а бахтън от него #2gunfire
За братята не се притеснявам, ще им мине Simple Smile
А за Гюнешината нощ, отдавна беше време Embarassed

# 539
  • Мнения: 839


Това е от Дуйгу


До колкото разбрах казва на тези които мислят,че историята свършва до тук  ,че не свършва Peace Peaceдемек разбирам, че първи сезон свършва с 39 серия и ще има втори  Peace


Иве Heart Eyes
Дуйгу пусна това, за да опровергае слуховете, че сериалът ще бъде спрян, защото прекалено се дъФчеше тази тема, особено сега, когато се чудят къде да сложат новия исторически сериал с Кенан Имирзалъоглу.
Не се споменава за втори сезон, а това е в най-общи линии историята за сериите от 23та до 39та. Покрай тази основна история ще доразвиват всяка отделна нишка, но вече се знае основно какво ще се случи.
 И аз като теб, Дива и Нимука се дразня на "Великия" Октай!

Лавиния Heart Eyes както винаги съм напълно съгласна с теб. Иска ми се да са си починали добре и да ни покажат отново какво могат!

Общи условия

Активация на акаунт