Мерием/ Meryem с Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan и др. Тема 3

  • 60 482
  • 760
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 659
Добро утро Blush
Все още нямаме фраг... Confused
А и тази седмица няма да имаме епизод...

 След всички празници и подготовки, вече можем да се върнем към нормалното ежедневие...  Сега ще мога да пиша повече Blush

# 511
  • Мнения: 839
Добро утро и за много години Hug Бъдете здрави и много усмихнати, и нека новата година ви донесе много красота, любов и късмет Heart Eyes

Ивве, точно Анъл Челик е гаджето на Ачелия. Не зная подробности за него и от кога са заедно, но от сторитата в инстаграм покрай рождения й ден разбрах (наричаше го севгилим/любим). На Нова година бяха заедно и бяха с един шемет от втория сезон на Любов под наем, с който явно са близки приятели и често са заедно.

Нямаме епиод тази седмица. И фраг нямаме. Нищо нямаме... Поне оттук оттам пускат по някоя снимчица от сета, но нищо конкретно. Просто показват, че работят.

Хубае ден и Прекрасна Година Kissing Heart

# 512
# 513
  • Мнения: 839
Пича с шапката от снимката бил въпросният втори режисьор, който напусна сериала.
Имайки предвид, че на почти всяка снимка извън кадър е край Айча (ако се сещате даже по едно време се чудех дали не са двойка) и някак не ми се вяврва, че е напуснал заради нея.

От няколко дни ни вест, ни кост от Фуки,Кенан и Бестемсу в инстаграм (което е изключително непривично за тях) и веднага ги "пратиха" на почивка край някакво езеро по двойки- Кенан с Бестемсу Dizzy Face и Фуки с новата мацка Wink
Серенай обаче с тоя пич в Дания са големи сладури Heart Eyes

Чакаме фрагче



И нещо любопитно. Нов герой с "кодово име" Алиджан при нашичките! На кого ли ще е конкуренция? На Саваш ли, на Гючлю ли, на Берк ли?


Скучно е без седмичния епизод...

Последна редакция: ср, 03 яну 2018, 19:26 от KikaDer

# 514
  • Мнения: 659
Кики, привет Hug

Много нови герои започнаха да вкарват в нашето сериалче... Чета, че за този новият рускините пишат, че може би ще се завърти около Мерием, за да може Саваш малко да поревнува...
Сега ще чакаме фраг, може би, че доста дълго време ни оставиха без него, че и епизод няма тази седмица...

# 515
  • Мнения: 157
Добър вечер! Hug
А, така най-много Саваш да го пребие до безсъзнание или ако се скарат и Мери да му прави за напук. (Извинете ме, че не съм писала) Blush

# 516
  • Мнения: 839
Хахахааа, Сисе, ами няма само Октай да яде бой от Саваш Grinning

Иле Hug много ме радва, че вкарват нови герои и раздвижват сериалчето. Рускините, хем пускат много полезно инфо, хем в такива "филми" се вкарват, че свят да ти се завие. Да видим, дали ще познаят за този. Логично е, защото нали Гючлю ще има конкуренция в лицето на бившия съпруг на Бурджу. Трябва да има някой да трови нервичките и на Саваш, но може и Наз да го забие този новичкия, за да изпита чувствата на Берк.

Фрагман йок още.

# 517
  • Мнения: 659
Фраггг
https://www.instagram.com/p/Bdf2NB-HR9W/

Октай се върна,знаех, че ще се върне...

Кики, и за Наз също е вероятно, за да може "не влюбеният" Берк да се осъзнае, колко всъщност е влюбен... Grinning

# 518
# 519
  • Мнения: 839


Нова от оф. стр. на сериала с надпис "Време е за избора на Саваш! Очакват ни много изненади в предстоящия епизод!"

# 520
  • Мнения: 839


Нов туит от фрагманчика: Хайде, дано е на добро #СавМер!

Нямам добро предчувствие за СавМер в случая. Появата на Октай не вещае нищо добро за двете ни гълъбчета. Явно той ще го постави в позиция да избира. Дано поне новия пич да е около Мерием, че беше и хубавец Smiley

Втори фраг



Деринката и Октайския май шЪ сЪ вземат гааалибаа Scream

Последна редакция: пт, 05 яну 2018, 16:42 от KikaDer

# 521
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568

Деринката и Октайския май шЪ сЪ вземат гааалибаа Scream
В корейската версия бяха заедно.Kissing Smiling Eyes

# 522
  • Мнения: 1 571
някой разбира ли аккво казва октай? ПЪк аз забелязах секс напрежение между прокора и дерин - май ще има страст Simple Smile

# 523
  • Мнения: 340
Бях чела някъде като  й казва че ще му липсват картини те й преди  да го арестуват.

# 524
  • Мнения: 1 571
Бях чела някъде като  й казва че ще му липсват картини те й преди  да го арестуват.


 Hug

Общи условия

Активация на акаунт