Домакини 68/ За да живееш по-дълго, по-често умирай от смях!

  • 38 815
  • 736
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
                                                                  Д О М А К И Н И

                                                     


Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67

Албумчето ни:
Потребител и парола на ЛС

# 1
  • Мнения: 38 944
Пу, първа! Благодаря, Ма ко!

# 2
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 255
Ей ме и мен втора. Hug
Едни и същи ядове и радости край децата.Щерката се оправя в Австрия, ще си дойде на 02.07.2019 , а синчето се вихри в училище.Покрай него имам грижи пак-здравословни.От много време е с шини защото беше с обратна захапка и ортодонтката се бори дълго време за да вкара нещата в правия път.Да обаче ,господинът порастна много тази зима и челюстите му съвсем се измениха.На 02.05 ни сюрпрезираха ,че с шината не може повече нищо да се направи по въпроса и май ще трябват брекети.И пак няма гаранция ,че ще сработи.на 15.05 ще се събират трима специалиста да решават кое е най-добрият вариант.И за операция нещо говорят ,но аз съм глуха за това развитие. #Cussing outОтделно днес е преглед при доц.за очите , нали е с очна операция,че и там нещо се измениха нещата с този бърз растеж.Чакам да ми звъннат от там с новини и вече да се гърмя на спокойствие.

# 3
  • Мнения: 38 944
Плами, дано днешния преглед се окаже рутинен и няма нищо притеснително.

# 4
  • Мнения: 1 826
Мако мерси за новата тема и страхотното заглавие.
Плами надявам се проблема да се реши от само себе си -с очите и зъбите също.И няма да се гърмиш,идва лято и нови планове за почивки.
Тук снощи гърмя и трещя,изсипа се порой,цяла нощ валя.А днес духа,но пък има слънце.
Утре ще ви помоля за стиснати палци цял ден.Преди обяд имам една задача,следобяд преглед за мм....Натоварена програма,а сега спря водата и ще мързелувам.

# 5
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Плами, бързо да се разрешават проблемите при момчето ти
Писе, ще стискам палци
При нас е много студено с леден и много силен вятър. Пак е нищо в сравнение с погромите в страната, според новините, само е много неприятно.
Ще взема шефа по-рано от у-ще, че не ми се прибира късно на това време

# 6
  • Мнения: 38 944
И при нас е студено. Писе, ще те мисля!

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 681
Много хубава тема Simple Smile радвам се, че я откривам, изглежда с положителен заряд! Въпреки, че не се намирам за домакиня, ще ви следя с интерес!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря за новата тема!
 Плами, стискам палци за детето!
skk007, добре дошла. Тук не сме само домакини в смисъл, че не ходим на работа, всеки от нас е домакиня, нали? Готвим, посрещаме гости, правим зимнина, грижим се за деца, за половинката... Simple Smile

Момичета, аз да се похваля, че филмът е почти готов. Имаме дата за прожекция. Така, че ако иска някоя от вас да ни подкрепи - ще се радвам да ви видя на прожекцията на филма за Ванга. Моят съпруг е сценарист, режисьор, Миленка много направи, аз превеждах. Сега ще правя субтитри на руски. Филмът е български, разказваме за България, пророчествата са за България. Има невероятни участници. Илия Луков в началото ще изпее 2-3 песни Simple Smile
Скрит текст:

# 9
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Люска, ако сме тук ще гледам да дойда, ще ми е интересно

Утре ще водя котката да я кастрират. От сега се притеснявам.

Писе, да пускаме ли палците?

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 681
Ма Ко, всичко ще е наред. Бързо им минава на котките Simple Smile
Аз да се похваля утре на куп ще ми дойдат всички поръчани неща - за мен, за малкия и за майка ми. Нямам търпение!
Днес се отдадох на подреждане и игра с дребното Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 826

skk007
добре дошла представи се и почерпи виртуално.Така се влиза в групичката ни.Stuck Out Tongue Winking Eye
Ма ко аз ще стискам палци утре за маца,  да мине леко всичко.Приготви топли бутилки с вода за да сложиш че ги тресе след упойката и не я слага на високо....
За палците благодаря ви,едното се отложи,другото мм се оказа, че не е слушал да си пие хапчетата...доктора леко го навика и му обясни някои неща ,избора си е негов.
Обаче като свърших всичко,вечерта пихме по една биричка с цаца и картофки хахаха.
Люси ще чакам да го видя онлайн филма,интересно ще ми е .

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 681
Благодаря за приема Simple Smile
Черпя ви всяка с по два часа на люлката ми мечта
Почти на 30, омъжена с дете на 1г и четвъртинка от втората, Минималист ( леко окр ми е тази наклонност), обожавам Австралия, Япония и Италия, обичам да си гледам кефа но не го правя Wink зодия лъв, имам голямо семейство - брат, сестра и само момчета племенници.  Не умея да готвя, умея да чистя перфектно - все пак съм с 4 диоптъра...май е това в общи линии.
Домакинството ми е малко като площ ( живеем в 40 квадратни метра), но винаги се чува музика вкъщи Simple Smile

# 13
  • Мнения: 38 944
А, това е друго нещо. И аз съм лъвица!
Утре сме на матури..... Да стискате палци!
Смърфи, ела със снимков материал!

# 14
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Добро утро!

Да взема да сложа кафе, че в последно време се излагам

skk007, добре дошла! Кажи как да се обръщаме към теб
Писе, и ти се накарай на мъжа ти, да не идвам аз Grinning
Мария, стискам палци за матурите. Ама защо са ви днес, не са ли на една дата за цялата страна?
Чакам топлофикация за годишното отчитане и малко преди обяд трябва да заведа котката до ветеринаря. Не знам защо ми е толкова притеснено

Общи условия

Активация на акаунт