Домакини 39/ в очакване на лятото

  • 35 821
  • 737
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Да ни е на късмет новата тема в новия подфорум

# 2
  • Мнения: 2 169
Да ни е на късмет новата тема в новия подфорум
Дано  Praynig
Пак нямаше форум, цял час не мога да вляза  ooooh!

# 3
  • Мнения: 11 567
 newsm51 newsm51
То цял ден е така.
 Hug ви и отивам да спя.

# 4
  • Мнения: 11 622
Ма ко благодаря   bouquet
И аз тук, ама то обновление, то чудо!!!
Нямам идея за заглавие, но имам картинка  hahaha

# 5
  • Мнения: 1 826
Ха честита ни нова тема и Ма ко благодаря!  bouquet
Аз ще сервирам по едно питие! Laughing

Днес наистина е много бавен форума и не ми се пишеше,до като ми зареди страницата и -хващаха ме лудите. #2gunfire
Та дано до утре се управи.Лека ви нощ! Wink

# 6
  • Мнения: 11 622
Лека нощ и от мен   bouquet

# 7
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Днес голяма мъка с този форум. И аз досега нямах
Калинка, Г-жа Даутфайър е един от любимите ми филми. А Робин Уилямс няма равен, няма нещо което не може да изиграе.
И аз ще лягам след малко, че уж цял ден ми се спеше, а кое време стана

# 8
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Прибрахме се.Много хубаво изкарахме.Сашо отцепи веднага.
Смърф, страхотни снимки.Пак се подсетих за ЗК и ме хвана яд.Пу.

# 9
  • Мнения: 3 841
Мерси на Ма ко! Запис!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 11 706
Ма-ко, благодаря за новата тема. Сега от вас разбирам, че е нямало форум, то днес май изобщо го нямаше. Влизането беше трагично, поне при мен и в следствие на това го отсвирих и си тръгнах да си върша работа. Ма-ко, чакахте пред банката на онзи ъгъл дето си знаеш..., ти къде беше, що не дойде...не знам.  newsm78.. Simple Smile
Вале, и мен ме направи на кокошка този дъжд. Бях спряла далечко с колата и ни чадър ме спаси ни нищо.  Mr. Green  Поне краката ми бяха сухи, защото се сетих да си сложа ботуши, но другаде бях мокра точно като теб. И онези моите финтифлюшки на  г...за ми мяха мокри.  Joy
Смърфи, видях снимките, докато все още можех да влезна във форума.  Прекрасни са!!! Ти правиш чудесни снимки.! Според мен имаш две хобита, картички и снимки. Интересно, много е хубаво в НЙ,  космополитен град, но нямам желание да отида до там?? Виж, Европа...дай ми само предложение  и тръгвам.  Може би защото е много далечко и полетите са дълги. Не, не заради цигарите, но това стоене дълго в самолета ....не, не е за мен.  Ще ме гепи клаустрофобията и ще искам да сляза...ама като не мога да се Фърлям с парашут.. Mr. Green.. Joy
Тук, днес имаше много празници и то най-различни. Освен, че честитих на Креми, то и на Вио разни месечинки...честито да ви е! и кой още беше...не помня. Съжалявам, много съм натоварена тези дни и много са ми мислите в главата. Утре пак ще скоча до банката за едни подписи, ма-ко да те чакам ли???  Grinning да ми помогнеш с големи торби... Joy Joy Шегувкам се!
Люда, как върви с девойчето, добре?? Какво ще правим ние с теб като сме на концерт в други ден, мушамички трябва да си вземем, че чадъри е забранено и още на входа ще ни ги вземат. Но ако е такава буря като днес май няма да отида. Ще се преценява. Аз няма да съм с моята кола, че този стадион изобщо не мога да го намеря и ще ме карат други, те и ще ме приберат обратно.
Друго, какво, ами нищо.
Никой няма.. Crossing Arms а появихте се 6 нови отговора. Браво, брависимо!!
пп картинката на Калинка е жестока! Дали може да се сложи???

# 11
  • Мнения: 902
Няма отваряне, ужас! Отивам да спя, изнервих се с тоя форум.
Нямаме пъпки. Какво беше туй чудо, нямам идея.

# 12
# 13
  • Мнения: X
Добра вечер !
ДА не ви изпусна, благодаря за темата   bouquet

# 14
  • Мнения: 5 998
Добро утро Simple Smile
Вио с закъснение честита месечинка на Дея !
Ето и първото кафе на новото място Simple Smile
Моето момче днес вече е на градина. Големия тази седмица правят изходните нива по математика мина остана Бел и околен свят, ама толкава е разсеян.То не остана.
Хортензия Мушкатова да не би да е реакция към някаква храна ?

Общи условия

Активация на акаунт