Домакини - 2

  • 26 886
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Д О М А К И Н И


1

Последна редакция: ср, 12 дек 2012, 19:08 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Мнения: 991
Втори опит?  Rolling Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 199
 Мама Цоцоланка, Благодаря!  bouquet

# 3
  • Мнения: X
Мама Цоцоланка-благодаря за новата хубава тема   bouquet
Написах си дисертацията за 11 /12 и сега ще започвам подготовката за новата ,която трябва да предам на 5/1 Sad Детето има Коледен концерт в петък и няма търпение да я видя как пее Heart Eyes
Лека нощ от мен-сложихме детето да спи ,мъжа прави салатка и отиваме да гледаме "Батман"  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 15 619
Аз като се разкашлям, не мога да спра по час, час и половина. Shocked На родитело-учителска тръгнах, минах през магазина и награбих един пакет билкови бонбони, уж да ми успокоят гърлото. Нъцки! С два миризливи бонбона в устата, на петата минута от началото се разбухуках и си тръгнах. Метнах едно жесто-мимическо извинение на госпожата, кашляйки и се изстрелях навън.
Уж се сгрях в банята, но сега мисля и за едно греяно винце да се прежаля. Crazy

# 5
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Опаааааааа... за къде без мен? Mr. Green

Маме...тенкс за темата... Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Ето ме и мен в новата тема,
Мама Цоцоланка , благодаря!
Тази вечер влизам с оплакване.Детето за първи път е на антибиотик.Пипнал е стрептокова инфекция в нослето в градината.Днес излязоха резултатите и от тази вечер го почнахме Sad
До сега само хреми и вирусни, даже не гнойни ангини е правил и само веднъж стомашен вирус с разстройство.За първи път се разболява сериозно, много ми е тъпо.
От неделя не е ял и два пъти на ден вдига t над 39, изчезна направо Cry
Оплаках се

# 7
  • Португалия
  • Мнения: 3 963
Благодаря за темата,супер закачка!
тука съм ,не ви изпускам,само дето до писане не стигам Sad

# 8
  • Мнения: 92
Мама Цоцоланка, newsm10
slavka 70,твоята позната е напълно права...за добро или лошо Laughing
Сноу,еклериииииииииииииииииии? smile3508Имаш късмет,че не мога да цъфна у вас,за да ти покажа как се топят Mr. GreenОБОЖАВАМ ЕКЛЕРИ!!!Казвай бързо рецептата,плиииииииийз Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 11 706
Ей, докато ви намеря...На Мама Цоцоланка, благодарности за новата тема.     bouquet Весела картинка.
Сноу, трябва да обменим опит с еклерите или по точно с крема, щото и аз ги правя. Твоите може и да са по-добри. Много ги обичам, но и много бързо свършват.
мама-коко, не се притеснявай, тази бактерия не е страшна. Бързо минава, но аз бих давала и пробиотици заедно с антибиотика.  Има и за деца.
Пропуснах някои...., но за всички поздрав!  Hug

# 10
  • Мнения: 92
Добро утро,домошарки  food010
При нас тук едно слънчице е пекналоооо-чудо,чудо....Ще изчакам малката да поспи до обяд,да хапне и ще сновем навън Wink
мама-коко,как така с ангини и прочее в миналото сте "пропуснали" антибиотиците?Аз понеже съм върл противник на всякакви фармацефтични лекове,все умолявам доки да ги избягваме,но досега 2 пъти не можахме.Първия път беше уж някакъв вирус,макар че нямаше никаква клиника,но левкоцитите бяха високи....Втория път малката си беше с херпетична ангина.Та затова те питам как сте се оправяли без АБ....Някакви бабешки изпипани техники ли пробваш?Сподели,ако имаш време!
Сноу,сънувах ги твойте еклери CryДа не забравиш за рецептата!!! Crazy

# 11
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добро утро и от мен...

И аз я искам тази рецепта, тези еклери... newsm17

По въпроса за антибиотиците... ЕЕеее ми не можахме да спасим да не пием... Що антибиотик изпи младежа през годините...Имаше много лоши сливици, правеше гнойни ангини. Всяко лято задължително. Понякога по две...

Накрая ги махнахме..

Та така. Днес ще мързелувам. Имам ядене от вчера... ще просна една пералня и после...Не знам. Ще го измисля.

Хубав ден на всички вас! Hug

# 12
  • Мнения: 471
Дубрютру! /или добър ден/
Маме,мерси за темата   bouquet

# 13
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Добро утро,
мама-коко,как така с ангини и прочее в миналото сте "пропуснали" антибиотиците?
ами до сега никога не е бил с гнойна ангина.Правил е само вирусни.т.е само червено гърло. Никога не е пипвал бактериално заболяване.Аз от нашата педиатърка знам, че антибиотици се пият само при бактериална инфекция и при усложнения от вирусните.
И сега не му е проблем гърлото, а проклетата бактерия се установи при взет носен секрет #Cussing out
Никакви бабешки техники не използвам, за детето слушам само педиатърката.Само гледам да го заведа веднага, като се разсополиви и да не чакам.Като се хване навреме си мисля, че каквото и да е, ще е по-добре.

И при нас се опитва да грее слънце,днес може да се раздвижим навън за един час, ако не вдигне t.
Хубав ден дами

# 14
  • Мнения: 92
мама-коко,явно педиатърката ви е добра PeaceПовечето залагат на АБ,независимо от произхода на неразположението.Нашият лекар чак се чудя как последния път не предписа АБ Crossing ArmsМалката имаше висока Т,но той нищо не откри/а кръвни изследвания не предписа,не знам защо/...Само видя,че уж ушите й били възпалени и пердположи,че е от зъбките и предписа капки с АБ,от които после мъника направи уртикария ooooh!След преглед на ушите от специалист УНГ с еустанови,че нямало ниаккво възпаление,а просто обичайно неразположение на ушичките от никненето на зъбки и изобщо не е било за капки дори....Абе ужас...Много ме е страх от педиатри Tired
Марѝ ,голямата ми дъщеря и тя пиеше АБ за всичкоа-за няма нищо й ги даваха...Сега като се сетя,чак гадно ми става BlushАма и аз млада съм била тогава и как не съм се сещала за някакви алтернативи....Тогава обаче нямаше нито хомеопатия,нито разните му модерни соли,дето сега ги хвалят много/така и не съм купувала от тях все още/....

Общи условия

Активация на акаунт