Домакини - 2

  • 26 876
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 688
Лягай да почиваш, ще имаш нужда от сили. Аз мога да спя ,но само с хапче. Нали казах, кукувица!
Котеса, хубаво да изкарате и после да ни разкажеш.

# 46
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Мисля да си грабна и аз едно хапченце и да поспя... Иначе май няма да стане...

Хайде лека нощ! smile3524

Контеса, ще чакаме новини от тържеството... Hug

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Сега си тръгнаха последните приятели... Заредих съдомиялната, мъжете събират последните неща по масата, добре хапнахме и пихме живот и здраве до година пак да съберем.
Контеса, приятно коледно тържество!
Лека нощ мили приятелки!

# 48
  • София
  • Мнения: 11 688
Лека. Ще поиграя малко бридж и после ще си легна.
vanichka75 и тя не спи...много сме .... Heart Eyes

# 49
  • Мнения: X
Благодаря ви Мари ,   Ма14  и Ваничка75 Hug
 Когато не мога да заспя,а това е такава рядкост,че не помня кога беше последно, пия ментов чай с мед и Сънчо ме вика бързо ,бързо:-)
Лека нощ и утре ще разказвам Simple Smile smile3524

# 50
  • Мнения: 1 194
Добро утро. Все още никой ли не е сложил кафето?

Нека аз тогава


Снощи до късно сте били тук.

# 51
  • София
  • Мнения: 9 850
Изпуснах ви края!
У нас сме лекинко болнички- кой където му е слабо място. Дребното има малко температура, каката- малко повръщане....все такива хубавини.
Мина нашето ЕЕГ и резултатите са отлични, благодаря за стиснатите палци. Не го обичам това изследване, според мен е безсмисленно и стресиращо за детето, обаче милата ни Здравна каса не я интересува моето мнение.
Мама Цоцоланка, направо паднАх, докато разглеждах изображенията за Домакини в Гугъл Joy. Сложих си едно та декстопа и довечера ще изненадам съпружието- една почти гола кака , облечена само в домакинска посуда и с точилка в ръка... Crazy
Правих добро количество коледни сладки тия дни, вчера направо смаях себе си, да се поФаля Laughing- меденки, линцерови сладки, сладкиш Дамски каприз, пиле с картофи и пиле с ориз. Crazy Така избиват нервите при мен, след като съм имала притеснения от здравословен характер, като това ЕЕГ например.

# 52
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добро утро и от мен. Hug И хич не си мислете, че сега ставам. Вече и до Еконт бях и видях и усетих навън какъв е клинч...

Да ви кажа сега как човек сам на себе си може да си докара беля... От вчера сутринта така ме боли небцето, че ми иде да вия... Мисля си аз от какво ще да е... и нали нощес не спах озари ме следното... Миналата нощ кака ви преди да си легне си взе едно билково лукче, щото се опитвам да подкашлям по мъничко... И... съм заспала. Събуждам се посред нощите и то там... Както и да е унищожих го набързо, но явно ми е прогорило мястото... И сега така болиииии...

Та да знаете де... не заспивайте с лукче в устата... hahaha Joy


Валенцето, много се радвам за добрите резултати. Hug


Mrs. L, благодаря за кафенцето... още не съм пила... Hug

# 53
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Добро утро и от мен,
малкия си пие антибиотика без проблем.Останаха само гъстите сополи от онфекцията и не може да диша от тях, но не вдига t.За сметка на това аз съм на път да го последвам Sick
Валенцето и вие бързо да се оправяте.
Аман от тия болести #2gunfire
Kontesa приятно празнуване
Марѝ ще те проверяваме вечер преди сън Grinning

# 54
  • Мнения: 92
Здравейте,милички!
Сноу,огромно благодаря за рецептата  bouquetСтрашно обичам еклери,но никога не съм правила-хем не разполагах с изпитана рецепта,хем ми се струваха много трудни за изпълнение...В тия дни ще гледам да спретна по твоята рецептичка и ще дам отзиви за резултата Peace
ma14,ако не те затруднявам,дай и твоята мамина рецепта за тези сладки изкушения!!!
Гледам доста сте писали снощи....Аз също не можах да заспя навреме,но пък хванах по ТВ един от култовите за мен филми-"Ъндърграунд",и то в самото начало....Та голям смях падна тук,насаме Joy
Марѝ ,аз не съм заспивала с лукче в уста,но съм си изгаряла от свръх доза изсмукани лукчета венеца-адски боли Sick
Копнах си и рецептата за вегетарианска пица/аз от известно време насам не хапвам месо/и ще ч спретна в най-скоро време.Така да обичам пица...... smile3508Ама тъо кой ли не я обича?...Четох наскоро,че била най-консумираното и предпочитано блюдо в света.
Отивам да простирам....и ще обикалям наоколо.

# 55
  • Мнения: 92
мама-коко,оправяйте се бързо PeaceА ти се стегни-лимони,портокали,кивита,чайчета/ама много горещи/ и стоене вътре!Направи си ако трябва мед с джинджифил-събужда и мъртвите!Дават го за лечение дори на онко болните!2 по-големи корена джинджифил се обелват и настъргват на най-ситното ренде/може направо в кухненския робот да се пуснат да се смелят/ и се смесват с 0,500 кг мед.От получената смес се хапва по 1 лъжичка 3-4 пъти дневно.Дава видим резултат още след втория-третия ден! Peace

# 56
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добро утро и от мен. Станах още в 6 и нещо - събудих се след нощ, пълна с кошмари, и то с невероятен главоцеп. Боли ме и като мигам чак... Подозирам, че синузита пак ми прави "парчета", от 2-3 дена освен редовната сутрешна хрема имам и кръв към нея. Мисля си за един горещ душ... Как ми се иска да имахме вана.... Иначе наливам витамини и се чудя да пия ли нещо за глава, и ако да - какво? По принцип пия аспирин, но сега нали не може... Аулин - съвсем. Аз май само това пия за главобол  newsm78  Вие ми се свят.. Гадно ми е. Не обичам да ми е гадно...
Bitter(^_^)Moon, тия джинджифили с мед за какво са?

# 57
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Добро утро,мацки  Hug

Днес ще търчим за подарък спешно.Мотах се,мотах се и за тази вечер ще ми трябва.Ще обикаля с дребния,че си е вкъщи и той

Всички болни да оздравяват бързоооооооооооо  Praynig

# 58
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Bitter(^_^)Moon ,благодаря, това ще го пробвам, само че утре.
Аз досега се бях стегнала и май това ме жържеше,поотпуснах се и айде.
От стоене вътре вече ми писна, нищо че съм толкова зиморничева.От понеделник сутринта от как се върнахме от педиатърката, не сме си показвали носа навън и двамата с детето.Ако има нещо за пазаруване-мъжа ми след работа.
Утре си е тук и ще ходим на пазар-слагам джинджифила в списъка.
♥snow_angel♥, аз пия седалгин-нео за глава, но ми е изписан с рецепта.Като спряха седалгин-нео от свободна продажба пуснаха само "седалгин", но си провери дали може да го пиеш.В него няма фенобарбиталите от "нео-то".
Довечера сме на скара, направила съм картофена салата и ще метна едни кърмачета.

# 59
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Bitter(^_^)Moon ,благодаря, това ще го пробвам, само че утре.
Аз досега се бях стегнала и май това ме жържеше,поотпуснах се и айде.
От стоене вътре вече ми писна, нищо че съм толкова зиморничева.От понеделник сутринта от как се върнахме от педиатърката, не сме си показвали носа навън и двамата с детето.Ако има нещо за пазаруване-мъжа ми след работа.
Утре си е тук и ще ходим на пазар-слагам джинджифила в списъка.
♥snow_angel♥, аз пия седалгин-нео за глава, но ми е изписан с рецепта.Като спряха седалгин-нео от свободна продажба пуснаха само "седалгин", но си провери дали може да го пиеш.В него няма фенобарбиталите от "нео-то".
Довечера сме на скара, направила съм картофена салата и ще метна едни кърмачета.
Направо ми се наби в очите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт