Домакини - първи сезон / четвърти епизод

  • 24 766
  • 722
  •   1
Отговори
  • Мнения: 991
Д О М А К И Н И




Архив:1, 2, 3

Последна редакция: вт, 29 яну 2013, 21:56 от QueenBee

# 1
  • София
  • Мнения: 2 265
Аз съм първа!!! Да я напълним с весели приказки!!!

QueenBee, благодаря   bouquet

Последна редакция: нд, 27 яну 2013, 22:09 от luss

# 2
  • София
  • Мнения: 11 706
Аааааааааа, втора. Да я напълним с хубави неща.  Heart Eyes

# 3
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Обичам да съм трета!

Да е за хубаво!  bouquet

# 4
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
 Grinning Grinning Grinning  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 2 265


Приятна вечер, момичета Peace

# 6
  • Мнения: 2 169
Хайде и от мен едно записче в новата тема  Hug
Днес на вас ви е мързеливо, аз пък цял ден снова насам - натам. Къщата изчистих, гости целодневни посрещах, даже и торта правих  chef  Към края на деня отидох и да гласувам, хем да разходя и малкия. Изобщо, една изключително интензивна неделя, мдаа.
 

# 7
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
И аз тук,
само хубави работи да си пишем в тази тема  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 2 265
Лека нощ, привтели.

Утре ние сме пак на зъболекар с малкия в 11:00
Дано да мине добре...

# 9
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
 Hug

# 10
  • Мнения: 991
Добре утро от мен!



Аз съм подпалила подобаващо! Уча малкия да седи на гърне /сетила съм се кога/ и днес успя да ми скъса нервичките, като отказа да седне и след това прав се изпика три пъти докато тичам за леген с вода!  #Cussing out Топли ме мисълта, че няма ненаучил се човек, но кога ще стане не е много ясно ...  Tired

# 11
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добре утро от мен!



Аз съм подпалила подобаващо! Уча малкия да седи на гърне /сетила съм се кога/ и днес успя да ми скъса нервичките, като отказа да седне и след това прав се изпика три пъти докато тичам за леген с вода!  #Cussing out Топли ме мисълта, че няма ненаучил се човек, но кога ще стане не е много ясно ...  Tired
Малък е не се тормозете взаимно.Изчкай лятото и да му уври главата.Моя лятото се нау1и за 4 дни.Беше на 2.6 г.

# 12
  • Мнения: 991
Аз не да му махам памперса сега, но реших, че му е време поне на гърнето да се научи да седи, но явно човека си има други приоритети!  Mr. Green С моите глупости ще се занимава той ...

# 13
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Добро утро
Куини, мерси за кафето, аз съм на Фервекс и булоьн в момента, че нещо....
Не се тормози за гърнето, аз имах едно, което е като кола и едно обикновенно.Не искаше да ги види, а с колата играеше.Той се научи направо прав в тоалетната, като стъпваше на степерче, а с гърнето свикна в яслата, че нямаше накъде.
И аз не можех да го накарам да седне дето не иска, ми как да го накараш
Мари, как мина прегледа
За днес съм измислила филета от акула на фурна с доматен сос и картофено пюре.Става за половин час и ще готвя чак довечера.Слагам един хляб и цял ден мързел.Няма ли пак да има състезание Tired

# 14
  • Мнения: 1 194
Добро утро, момичета. Прочетох ви малко по диагонал.
Дала съм на сина ми да прави упражнения по български  Tired Днес не е на училище, но...
Следобед е на плуване.
Тук от сутринта вали сняг  Tired Вече започна много да писва зимата.

Общи условия

Активация на акаунт