Домакини - първи сезон/трета серия :)

  • 26 128
  • 726
  •   1
Отговори
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Д О М А К И Н И




Архив:1, 2

# 1
  • София
  • Мнения: 11 706
Благодаря Нощни очи!
Аз съм първа...хайде, да е само за добро!  Heart Eyes Grinning

# 2
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Благодаря и аз  bouquet
За малко да избягате Laughing
  ...хайде, да е само за добро!  Heart Eyes Grinning
newsm10

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Благодаря за страхотната тема!  bouquet

Мари,на добър час и нека Бог е с вас! Praynig Praynig Praynig
Аз ще се моля целия ден! Hug

# 4
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
тУК СЪМ.

# 5
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Запис така да се каже... Нощни мерси за темичката.
Славче утре само влиза.
Три-четири дни ще има подготовка.
Точната дата на операцията ще ви я пиша.
Иска ми се в новата тема да съобщя хубава новина.
Аз най-вероятно ще вляза при него 24 часа след операцията.
След това няма да мога да се включвам.
Може би ще помоля синчето от време на време да ви държи в течение.
Платихме си почти всичко. Останаха телефоните и тока и сме на шест.
Няма да имам време след това да мисля и за сметки.
А не искам да натоварвам и синът ни. Не стига, че на работа ще ходи,на изпити в СУ, тук сам ще се оправя, ще тича в Токуда при всяка свободна минута, пък и това... Ай няма нужда.
Порасна без време това дете ooooh!
Надрасна връстниците си с години, ама какво да го правя. Съдба.

# 6
  • Мнения: 2 169
Ето ме и мен. Нощни очи, страхотна тема, заглавието ме усмихна   bouquet
Кокона 20, разобличи ме Simple Smile На един фронт се борим с теб, да. Ние започнахме от много скоро, и силно се надявам нещата да се случат по - лесно, отколкото първия път.
Мари, в мислите сте ми, дано Бог е с вас  Praynig
Малкото кюфтенце се събуди и иска да суче, чао момичета, до после  Hug

# 7
  • Мнения: 991
Марѝ  Hug Praynig

Нощни   bouquet

Вио, стиснати палци и за теб!  Hug

# 8
  • Мнения: 15 619
Мари, ще дойдат и по-добри времена за вас, за детето ви.
Нощни, аз съм тази от първата картинка, но пет, шест идеи по-разчорлена, с големия пръст на десния крак пускаща пералнята и с кутрето на левия затварям долния десен шкаф, преди да се е срутил. Mr. Green  Flutter
Днес ми е особено щастливо приятно и парично, ай да ви изпозаразя... babydust7 Отиде ми готвенето на кино, че ме прекъснаха баш кога свърших с другата работа и щях да се вихря в кухнята, ама пък сега имам мерак и за мъфинки даже....  chef smile3508
На Кокончето и Вио пожелавам да искат страстно и да им се даде лесно! babydust7
Отивам да се разчевръствам. Mr. Green

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
В къщи е кочина пак,защото дребната реве истерично от прахосмукачката.Чакам мъжа да я изкара на люлките и да чистя,но той пак забегна по задачи.Снощи се върна късно от София и днес сутринта на масата намирам Двустранен протокол за ПТП,където на страната на моето слънце пише Виновен! Rolling Eyes

Сетих се за младежа на МА14,но той моят не е в млада възраст.Произшествието е абсолютно същото!Мъжът ми се е спрял в задницата на непозната дама с Рено.
МА14 ти каква кола караш,скъпа? Laughing

Синът ми хич не е доволен от представянето си на изпита.Резултатите ще излязат другата седмица.Мига ми на парцали снощи на скайпа,магарето му недно!

Чао за сега!Днес имам височайша визита-пристига свекървата в къщи!Изобщо ПТП откъдето и да го погледнеш! Mr. Green

# 10
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета Hug  просълзих се ... радвам се, че ви открих    bouquet
Нощни Hug страхотна темичка, благодаря ти   bouquet Hug
Лусс Hug кекса и този Crazy ще се прави, утре съм за майонезааааа Crazy
и през уикенда ще се прави Flutter
МАРИ с теб сме Hug
Вио Hug ние сме с тежката артилерия... инвитро Rolling Eyes Ау, свекърва Mr. Green Славче Hug добре да се посрещнете и изпратите Joy На всички  Hug Hug Hug

# 11
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Да се разпиша и аз в новата темичка, докато не сте ме обебили пак  Mr. Green
То снощи по едно време ми се стори, че на там отиват нещата, но се оказа фалшива тревога. Все пак реших да кажа на мъжа, че може и да не се размине, а той горкия, само дето не ме накара да тръгваме за болницата. Голяма ми е паника  Heart Eyes То и аз се стреснах де, имам още сто неща да оправям преди това.
Марѝ, имаш всичката ми подкрепа да мине леко и след това да се радвате със здравия ти мъж на внуци и правнуци.
Вио, Кокона 20, пожелавам ви бързо сбъдване на поставената цел  Hug

Хайде ставам от компютъра, че ММ днес явно вече е здрав, защото от сутринта е заседнал и не пуска  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 194
Минавам само за запис, че да не ви изтърва.

# 13
  • София
  • Мнения: 11 706
Виновен! Rolling Eyes

Сетих се за младежа на МА14,но той моят не е в млада възраст.Произшествието е абсолютно същото!Мъжът ми се е спрял в задницата на непозната дама с Рено.
МА14 ти каква кола караш,скъпа? Laughing



Чао за сега!Днес имам височайша визита-пристига свекървата в къщи!Изобщо ПТП откъдето и да го погледнеш! Mr. Green
Joy hahaha Не съм само аз....в задницата ми. Хубаво звучи. Ааааа...ще си умра от смях с вас. Карам една Тойота лимузина, голяма е. Не е Рено, не съм била аз. Той, душата има ли поражения, щото аз нали ви казах...няма ми задницата...
Но визитата е истинското ПТП.  Mr. Green Другото ще се оправи.
Днес правих козунаци, кифлички... да има да се храним. На мама детето, заминава на ски в Австрия, та да не остане гладно по пътя /ох, маминото/. Нали сте убедени, че кръчми по пътя няма, та затова и аз кифлички му направих. Ох, мама...
Мари,бях и до църквата....запалих свещичка за нас, за вас, .... Praynig
Поздрав! Марчето  Hug

# 14
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт