Домакини - първи сезон/трета серия :)

  • 26 127
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Да имало е разсейка и доктора каза, че я е остъргал...Така де изчистил я е без да пипа червото. Абе разбрахте ме какво искам да кажа.

Защо, има ли някакъв проблем? Thinking

# 721
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Да имало е разсейка и доктора каза, че я е остъргал...Така де изчистил я е без да пипа червото. Абе разбрахте ме какво искам да кажа.

Защо, има ли някакъв проблем? Thinking
Ю
Питай доктора за разстройството твърде вероятно е да е вследствие на това остъргване.Обикновенно при резекция на дебелото черво се получава разстройство. заради това попитах.Моя малкия е с изрязана част на дебелото черво.След операцията имаше период , в който беше с разстройство следствие на самата операция.Не му давай мазни неща, намали млякото , ако яде такова изобщо намали нещата, които биха дразнили червото.Никакви подправки, които да дразнят и без това раздразненото вече черво. Hug Hug
Да не си дала кафе в никакъв случай, ще му раздразни червата още повече.

# 722
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мацки Hug наближаваме 50 страничка, някоя мама ще пусне ли новата?
Мари от болницата, не ви ли дадоха примерна диета, която да спазвате определено време за разстройството смятам, че е хубаво да му позвъните на док, нека той се произнесе Peace

# 723
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ние утре сме при него. Диета нямаме. Каза, че може да яде всичко. Кафе му разрешиха още при изписването.

Ще видим...

# 724
  • Мнения: 991
Ами хайде в НОВАТА ТЕМА

# 725
  • Мнения: 1
Здравейте,реших да се включа във вашата тема.Как издържате физически и психически ?На работа от сутрин до вечер,пазаруване,готвене,извеждане на дете и т.н .....Аз се справям много трудно физически се чувствам много отпаднала .Какви са вашите "ХИТРИНКИ"?

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Тази тема е стара,виж по-актуалната.

Общи условия

Активация на акаунт