Домакини 39/ в очакване на лятото

  • 35 789
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Пристигам с коктейлите. Ако може и лятото да привикат, хич няма да е лошо.
Контеса, хубаво сте си изкарали, браво на вас. И на утрешното парти ще се забавлява детето.
За отчета от ПМС съм в МЦ и света ми е крив. В добавка ме болят главата и ставите от пусто време и като се съберат и трите ми иде да изям някой с парцалите.
Точно днес шефа така се беше разбеснял, че едва го изтраях. И той горкия седи 10 дни вкъщи. Едва дочаках баща му да си дойде.
Севтосах скарата. Тези тиганчета са с трапецовидна форма, та не изрязах хляба, точно по нея, но ги запече сандвичите. При тиганчетата (така се водят по описанието в книжката  Laughing) пече и отгоре и отдолу. На плочата отгоре метнах кърначета. Много съм доволна.
Замислила съм да правя мини-пици. Ще разточа тънко тесто по формите, да видя дали ще ги изпече.
Сега ще отида да опустоша един шоколад  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 2 169
И аз прекалих тази вечер, само че с препечени филийки. Нещо ми е кофти на стомаха и не ми се вечеряше. И както не ми се вечеряше, опустоших сума ти филии с масло и сирене  Whistling
Контес, много ти благодаря за милите думи   bouquet
Креми, много ме кефиш с тая бира. Аз бях същата преди да забременея с Ванко  Sunglasses
При нас положението се нормализира, днес не е валяло и даже успяхме да се разходим за един час с децата. Ама бяха с якета и шапки, а пък аз се правех на мъж - боса и по къс ръкав. Много съм умна, дано само да не настина  ooooh!  

# 737
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Нова тема, така и не можах да измисля заглавие
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=784586.new#new

Общи условия

Активация на акаунт