Домакини 39/ в очакване на лятото

  • 35 823
  • 737
  •   2
Отговори
# 705
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Байландо му е най-великата песен.тОЛКОВА  е звучна , танцувална и каквото още можеш да се сетиш.Много, много ми харесва.Сега си пуснах англ. версия.Губи и се чара на песента.На испански някои песни са много по-хубави.

# 706
  • Мнения: 11 623
Наздраве!!!
Ей тва ако се науча да танцувам... Ако имате желание да го изгледате до края - няма да съжалявате!!!

# 707
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро!

Много студено стана.Направо да си вадим зимните дрехи. Mr. GreenПредполагам в Сф е още по-студено.

# 708
  • Мнения: 99
Добро утро!
Креми,   bouquet за кафето, пия го и аз! Рано се изнесох в Созопол,че много работа имам. И тук е студ, не е спряло да вали, за летен сезон се приготвяме, ама времето е направо есенно! По пътя и паднали листа имаше, вятър силен духа.
Спорен ден ви желая!

# 709
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Добро утро!
И днес ужасно време, пфу. Дано поне вятъра спре.
Шефа е извадил де що има играчка за вадене. В момента съм пират и с една кука ровя за съкровища. Та така, забавляваме се.
Гушки ни всички хубав ден  Hug

# 710
  • Мнения: 2 169
Добро утро.
И тук същото - студ и дъжд, аман вече!
Лейдибърд, тая мацка от клипа има досущ като моите форми  Joy

# 711
  • Мнения: 843
Добро утро и от мен.
Вио ме е изпреварила и аз щях да казвам, че имам същите паласки само трябва да се науча така да ги въртя.
И при нас е студено, духа вятър и няма да има разходка. Какво ще го правя цял ден Гого хич не ми измисля главата. А и имам работа. ММ мести кошарата от южната в северната спалня и ще имам подреждане на стаи, дрехи, чистене.

# 712
  • Мнения: 906
Добро утро! Правя се на мъж и си пия кафето по къс ръкав на терасата.
Днес съм с три диванета. Съседчето е у нас, че майка му е на работа, а градината незнайно защо почива днес. Весело ще е. Сега ще поразгледам някоя кулинарна книга, защото нямам идея какво да сготвя.

# 713
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Калинка, таз мадама какви ги върти Joy

Креми, благодаря за кафенцето.

Ели, красиво е в Созопол, бях там веднъж за 1 ден Peace

Ма ко, пиратка Wink, аз пък съм разрушител... Ако знаете каква тъжна е физиономията на Петьо като разрушавам постройките, качвайки ги горе... Laughing, ама не знам друг начин да изчистя... Laughing

Стади, Вио, да се съберем ако трябва на онлайн курс, включваме скайповете и почваме да въртим Joy Joy Joy

Хортензия, голяма компания имаш Peace

Студено е, момичета... Не искам студено... Поне да не вали...

Още не сме мислили за морето, може би ще бъде разкъсано 2-3 пъти по 1 седмица... Брадчедката иска да идва през юли, ама не знам къде, може би къщата ще наемат.. Ще дойде с двете си дъщери и 3 внука... Едната няма да дойде, защото не може да изведе детето извън Украйна. Бащата му живее в Америка и отказва да подпише документа. Големи са лайняри понякога.. Затова при всеки развод това трябва да е първият документ за подпис...

После през август ще идва друг приятел, пак все още не знае датите... пак с тумба народ и внука ще го взима...

И гръцко няма как да изпуснем...

Нервно ми е, че не мога да планирам кога Whistling

Днес сме на роботика а Петьо...

Днес трябва да изчистя, да изпера, предишното да изгладя, да направя отчета...

Утре да съм свободна Peace Hug Hug Hug Днес ще се включвам по-често Peace

Вчера прочетох на Петьо 55 стр от Патиланското царство, смях ме се.... Днес пак иска, ама от 55 до 101 трябва да чете сам... И хитруш такъв казва, а ти ги пропусни, а аз после Laughing Laughing Laughing

# 714
  • Мнения: 11 623
Добро утро и от мен!!!
Креми грабвам и двете кафета!!! Трудно се събудих...
Мм е у дома и иска да ни води на разходка  Joy
За мацката от клипа - не всяка култура харесва кльощавелки  Joy Обаче наистина е танцьорка!!!
Усмихнат ден ви желая   bouquet

# 715
  • Мнения: 6 002
От половин час пиша и трия.
Нервите ме тресат отидоха на екскурзия децата .Уж трябваше да се обади като пристигнат никакъв не звъни, е сега се обадих аз , забравил че ще ме търси  ooooh! аз тук полудях.
Сега ще готвя едно пилешко филе с зеленчуци и ориз, че по -бързо става, за вечеря ще сложа и една супа.Малкия си играе и докато стане обяда ще трябва да ходим да прибираме екскурзианта.
Аз разглеждам обяви , ама нищо интересно не откривам.

# 716
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Джейми, разбирам те, и аз бях така
Люси, ще ги планираш почивките. Хубаво е такива неща да планираш.
Калинка, приятна разходка
Хортензия и ти няма да скучаеш
Аз си получих скарата. Много ми харесва

Скрит текст:

 За сандвичи са малките тиганчета отдолу

# 717
  • Мнения: 2 169
Супер е, Ма ко, със здраве да си я ползвате   chef

# 718
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Вио, мерси. Току що прочетох, че села около вас са откъснати заради дъждовете и тъкмо за теб се сетих. Как е положението при вас?

# 719
  • София
  • Мнения: 2 265
Ма ко, много е хубава скарата ти, със здраве да я ползваш!

Не мога Ма ко да си планирам почивките, не знам датите, затова ми е изнервящо.  Mr. Green

Чистенето, гладенето е готово... Ще пусна сега пералнята, че забравих да я включа Mr. Green Mr. Green Mr. Green... Остава само отчета довечера...

Пак е студено. Сега се върнах - ходих да връщам дрехите - не ми харесват как ми стоят... Ще чакам да докара потниците другата седмица.

След половин час ще водя Петьо на роботика, остана днес и следващата събота...  Докато го чакам, ще се поразмотая из МОЛа Сердика, може би ще хапна сладолед в Джелатти... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт