Домакини - първи сезон/дванадесети епизод - "агнешки"

  • 23 669
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 991
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11

Албумчето ни: smile3509

Потребител и парола на ЛС

Последна редакция: нд, 12 май 2013, 12:27 от QueenBee

# 1
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Пак първа,
Куини мерси
Весели празници   bouquet

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря!  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 11 706
И аз тук.  wavey

# 4
  • Мнения: 2 169
Агнешки епизод, а  Party Супер, и аз съм тук!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 265
Куинче, благодаря  bouquet

# 6
  • UK
  • Мнения: 5 999
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Агнешки епизод, беееееееееее hahaha Куини мерси мила за темата   bouquet Стефче много сте хубави пу пу  Hug
Ооооох тежко ми е Sick hahaha мама, ни нахрани здраво и ни напълни и дисагите пак Mr. Green А утре пак на маса при свекитата ooooh! Joy

# 7
  • Мнения: 644
Христос воскресе и от нас!
Стефан е много хубав!
Аз напук тая година реших,че няма да е агнешко.
ИЗпеках скумрия на грил тигана,направих зелена салата и картофена.Чакам мм и девера и да сядаме.
Разкошни слънце печеше и се поразходихме.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 265
Бееееее

как са ви агнета?
Моето стана супер - без да съм го яла или дори не съм опитвала.... Peace

Обаче свекитата и ММ облизаха пръстите

# 9
  • UK
  • Мнения: 5 999
Луси  Hug на мама беше много вкусно  Heart Eyes Аз не съм правила, понеже такава ние традицията на празниците да ги обикаляме всичките Mr. Green Днеска беше голяма жега тука и на плажа, пак се пекоха хора Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 2 265
И аз искам на плажа..., но от цветница всеки ден казвам по половин кило... Още утре козунаци и почвам отслабване, че края на юни сме на море.

# 11
# 12
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ох, тези козунаци Crazy и аз бая попрекалих  с тях Rolling Eyes а днес, мама ми даде и още 2  Crazy много вкусни мммммм hahaha

# 13
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001


И запис в новата темичка. Ние бяхме при мама, брат ми снахата и племенника. Изкарахме два чудесни дни. Пълни с обич и топлина. Отидохме и до гробовете на детето ни и татко. Имаме обичай на Великден да носим козунаци и яйца.
Прибрахме се преди малко събрали слънце и заредени с енергия. Хубаво ни е като сме в тази моя родна къща. Хубаво детство имах, хубави спомени имам и след това вече като семейство и обичаме това място...


Стефи, много сте ми сладки, да сте живи и здрави да се радвате едни на други и да го гледате с любов как расте... Hug Heart Eyes

Ядох и мноооого козунак. Снахичката беше омесила домашен, страхотен козунак ви казвам.

Абе...хубави дни... Heart Eyes

# 14

Общи условия

Активация на акаунт