Домакини - първи сезон/дванадесети епизод - "агнешки"

  • 23 664
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 991
Честита ти рожба, Стаси! Да ти е жив и здрав малкия юнак и много радост да донесе в дома ви!   bouquet

Снимките са задължителни!  Hug

# 736
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте,момичета.Нямам време да чета много назад-само видях,че при Мари пак има проблем.Съжалявам и се моля нещата да се оправят.
Да ви кажа-вече сте виртуални лели.В понеделник,в 9.15 родих Георги-49 см,3180 кг.Бях с планирано секцио,всичко мина добре,надявам се да се възстановя бързо.От вчера се кърмим,днес е само на кърма.Той е добре,засега рядко плаче,спи и яде.

Стади, честит да ви е Георги!  Hug  bouquet

# 737
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
 Sta_di , Честито, майче! Hug Heart Eyes

Добре дошъл на Георги сред нас! Hug

Нека расте здрав и щастлив за радост на всички!  bouquet Hug

# 738
  • Мнения: 644
Честито Стади!
Чакаме снимка.

# 739
  • UK
  • Мнения: 5 999
СТА-ДИИИИИИИИИИИ ЧЕСТИТО ТИ БЕБЧЕ МАМЧЕ  bouquet Hug Да расте здрав щастлив и да има късмет в живота Hug Hug Hug Hug Hug

# 740
  • UK
  • Мнения: 5 999
Имам спечелени 5 кутии вафли Милка и ми ги донесоха.Едната тежи 900гр. не само ще стана 100 кила ами и диабет ще развия  ooooh! 
помагайте, че не мога сама да ги изям
  Laughing

Ми пращай! Давам адреса веднага!  Mr. Green

искам и аз Blush една фафла Mr. Green Crazy

# 741
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
И аз. Една кутия. Mr. Green

Много обичам сладко. Blush

# 742
  • Мнения: 11 566
Стадиии- честита ви рожба! Да расте весел и щастлив!!!

# 743
  • Мнения: 2 169
Ста-ди, честито, миличка! Да е жив и здрав Георги, а на мама - бързо възстановяване  Hug
Мари,  Hug

# 744
  • Мнения: 14
Sta_di Добре дошъл на малкия Георги, да ти е жив и здрав много да папка и спинка а на мама бързо въстановяване Hug Hug Hug А ти как си? Как мина секциото?
Ох Мари не е човешко да те боли толкова дълго...Милия ти мъж....не ви стига на двамата кошмара през който минавате а и да го боли... до понеделник - много дни са до тогава Praynig Praynig Praynig

# 745
# 746
  • София
  • Мнения: 11 699

Здравейте,момичета.Нямам време да чета много назад-само видях,че при Мари пак има проблем.Съжалявам и се моля нещата да се оправят.
Да ви кажа-вече сте виртуални лели.В понеделник,в 9.15 родих Георги-49 см,3180 кг.
wavey newsm44 newsm51 Леля съм, не, не бабка!  За теб са мила Ста-ди! Радвам се от сърце. Пък какво хубаво име си имаме...мъжко. Тук все прекрасни имена, Стефан, сега Георги. Браво!! Като чета, се е родил с прекрасни размери. Отгледано бебче. Хайде, почивай.
Мари, дойде ми една идея в главуната ми. Ще ти пиша на ЛС. Ако има ефект....ще е чудо.
Раздадохте  си Фафлите , а за мен, нъцки. Ще си спретна нещо сладичко и няма да ви дам, ам, ам.
Понапазарувах нещо там, но май на плодовете повече наблегнах. Черешки намерих, то май повече на вишни са с вкус, ама ще ги преборя.  Mr. Green
Отивам да се храня с боб и салатка .
Ще се върна и на проверка всички тук. КазАх и не искам противоречия в дружината. Отчен на дейността ще бъде проведен.
Ай, до по- късно.

Общи условия

Активация на акаунт