Домакини - първи сезон/дванадесети епизод - "агнешки"

  • 23 692
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Честита годишнина на Луси!  bouquet

# 721
  • София
  • Мнения: 11 721
А за диетата.Имам спечелени 5 кутии вафли Милка и ми ги донесоха.Едната тежи 900гр. не само ще стана 100 кила ами и диабет ще развия  ooooh!  
помагайте, че не мога сама да ги изям  Laughing
Освен да ме поканиш на гости....ще се отчета добре, та да си знаеш!  Simple Smile
Мария 27, довечера след като се върна ще те питам по подробно на ЛС за да не досаждам на другите.
Излизам по работа.
Ай, чоУ ви  Heart Eyes
пп Я,  кой се появи, крайно време беше...Мари  Simple Smile Много страшен аватар...

# 722
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Само да честитя на Луси и пак няма да ме има. Мъжът ми е с нечовешки болки дни наред. Обезболяващия Таргин не му помага. Не зная какво да му давам. ooooh! Sad Rolling Eyes newsm45

между Таргина през два часа блъска аналгетици... нищо не помага.............................

# 723
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мари  Confused много кофти!
Дано скоро отминат болките!  Praynig Praynig Praynig

Ох, сто пъти влизах и все забравям...

Лус, честита годишнина!  Hug Чудесен повод за празник  ипочерпка! Simple Smile Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 14
ооо Мари  Hug
 Praynig моля се да изчезне тази болка  Praynig

# 725
  • София
  • Мнения: 2 265
Мари, миличка... нямам думи... много сте се намъчили...

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 6 596
Ох,Мари,само като ти видях аватара... Cry

Няма ли нещо по-силно от това лекарство?
Да му пуснат система за обезболяване?
Миличка Мари,толкова се измъчихте!!! Hug Hug Hug
Кога го заболя така? Какво казват лекарите?

# 727
  • Мнения: 4
Марѝ, нямам думи и аз...дано спрат тези болки.  Praynig
мама-коко, ако ти омръзнат така да ги ядеш вафличките,имах някъде рецепта за тортичка с вафли! hahaha
Нощни, Heart Eyes ТЕ  това е и моята диета!  newsm53
Аз пък от няколко дена всеки ден чупя по един буркан.../добре,че е буркан,де/ама ми омръзна да събирам стъкла.
Марче,и аз съм много зле с ориентирането.Моят татко /Бог да го прости/беше военен и все с посоки ми говореше -тръгваш на изток,на запад...познай дали можех да се оправя. Laughing Обаче пък,като тръгна напосоки,все по някое време стигам до целта.Добре,че не съм шофьор.  Embarassed
Пак ще мина да ви нагледам после.  Hug

# 728
  • Мнения: 644
Мм взе ,че ме изненада и се прибра да почива.Сядам с учебниците и таблета и той се смее.Така ли щяла съм да уча.Пратих го за цигари,метнах едно зеле в печката и сядам сериозно.Не е лошо да пита доктор.Аз го казвам като една идея,защото много ни помогна.При усилено никне не на зъби ни беше казала 3пъти по-едно ,но аз го давах само като видя ,че е нервен и имаше ефект.
Мари  Hug дано намерят нещо да му помогне измъчи се тоя човек.

# 729
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Тя болката не е спирала, момичета откакто направиха операцията. Но донякъде Таргина със аналгетици през два часа правеше нещата поносими.

От няколко дни обаче нищо не помага. Болката е постоянна денонощно и той търпи и стиска зъби и само пред мен плаче, пази детето...

Утре вече искам да идем и да сменят тези обезболяващи и аз не зная с какво. Но той не иска. Казва аз така ще карам до понеделник докато вляза за вливане.

А на мен ми се скъсва душичката.

Плача вече много често, мъчно ми е като го гледам, а не зная как да помогна.

Последна редакция: ср, 15 май 2013, 17:30 от Марѝ

# 730
  • Мнения: 991
Плача вече много често, мъчно ми е като го гледам, а не зная как да помогна.

МарѝCry  spoko

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 6 596
Голяма мъка е да си свидетел на такова страдание! Cry
Говори в понеделник за нещо по-силно.

# 732
  • Мнения: 843
Здравейте,момичета.Нямам време да чета много назад-само видях,че при Мари пак има проблем.Съжалявам и се моля нещата да се оправят.
Да ви кажа-вече сте виртуални лели.В понеделник,в 9.15 родих Георги-49 см,3180 кг.Бях с планирано секцио,всичко мина добре,надявам се да се възстановя бързо.От вчера се кърмим,днес е само на кърма.Той е добре,засега рядко плаче,спи и яде.
Надявам се всички да сте добре. Hug

# 733
  • Мнения: 4
Sta_di, Честито!   bouquet Добре дошъл,на малкия Георги! Да е жив и здрав,да расте здраво,усмихнато и щастливо дете,да радва мама и татко!
Марѝ, newsm17

# 734
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Sta_di Честито мила. Да е жив и здрав Георги, много да ви радва и слуша, да порасне голямо и умно момче  Hug На теб бързо възстановяване да можете да му се радвате с таткото
Мари  Hug

Общи условия

Активация на акаунт