Домакини - първи сезон/дванадесети епизод - "агнешки"

  • 23 663
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 265
Миленка изпрати СМС в 3 през ноща, всочко е наред и аз заспах!

А сега, здравейте момичета!

Честит празник на всички празнуващи днес! Да са живи, здрави и щастливи!!!

# 31
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Здравейте мили мои и честит празник  на празнуващите... Hug

# 32
  • Мнения: 2
Здравейте хубавици!Честит празник,на всички именници   bouquet
Довечера,ще си спретнем едно парти на терасата hahaha ама аз съм си на вода,не пия и ми е по-добре.Вие как сте?Споделете нещо
Скрит текст:
Хубав ден на всички ви  bouquet

# 33
  • Мнения: 4
Вио, честити ти именници! Аз сядам да пийна едно кафе, докато малкия спи с баща си. Чакам и гости от Русия, ще дойдат да видят новия биг бос вкъщи  Mr. Green Очертава се приятен следобед... Целувки!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 265
Вио, честити ти именници! Аз сядам да пийна едно кафе, докато малкия спи с баща си. Чакам и гости от Русия, ще дойдат да видят новия биг бос вкъщи  Mr. Green Очертава се приятен следобед... Целувки!

Откъде от Русия, Стефкаки.... Гости приятели или гости-роднини? Hug

# 35
  • Мнения: 4
Вио, честити ти именници! Аз сядам да пийна едно кафе, докато малкия спи с баща си. Чакам и гости от Русия, ще дойдат да видят новия биг бос вкъщи  Mr. Green Очертава се приятен следобед... Целувки!

Откъде от Русия, Стефкаки.... Гости приятели или гости-роднини? Hug

Мама е рускиня. В Москва се родих. После малко преди да тръгна на училище се преместихме в БГ. Брат ми се върна в Москва преди години. Родителите ми останаха в БГ, а аз заминах за Гърция  Mr. Green Едни приятели на батко дойдоха на острова на почивка и ги чакам вкъщи на чаша чай  Heart Eyes И някое уиски  Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 11 697
Здравейте и честит празник на всички !!
  newsm51  wavey
Отивам да "тресна" едно.....кафе и да `апна козунак на тераската при китките. Хубаво е времето, топличко и полъхва вятър. Виждам цяла Витоша от вкъщи и има още сняг по върховете. Хубаво е! Наслаждавам се на гледката.
Ще се върна.

# 37
  • Мнения: 843
Здравейте,момичета!Честит празник на именниците.И ние вкъщи имаме двама-свекърът и свекървата.При тях сме на гости и чакаме моите родители да се почерпим всички.И мъжо има празник-професионален,нали е военен.
Не съм се разписвала тези дни,но бяхме на гости на моите баба и дядо за Великден.И сестра ми и зет ми дойдоха-бяхме много смешни и двете с коремите  Simple Smile
Стефи,много е хубав юнакът и аз нямам търпение да си гушна моя бебок.

# 38
  • UK
  • Мнения: 5 999
Завърнах се Hug и както винаги преяла ooooh! Joy И беля Sick сколасах да направя Rolling Eyes Понеже съм от  отбора hahaha пречат ми ръцете и краката ooooh! както си се обяснявах Crazy влязох с двата крака в купичката с вода на моето коте, съответно Mr. Green аз мокра , кухнята олята с вода иииии като ревнах на глас Crossing Arms Joy Мъжа, хукна за стираката, а аз си вися в локвата и рева ли, рева hahaha
ЧЕСТИТО ОЩЕ ВЕДНЪЖ НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 587
Много пъти съм цопвала в купата на Мурка.
Ама ти се пази сега.

# 40
  • Мнения: 6 704
Христос Возкресе!
Честито на празнуващите днес! Много здраве и щастие! Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 2 265
Стефкаки, а руски език говориш?

# 42
  • UK
  • Мнения: 5 999
Славче  Hug
момичета,
аз мисля, че при мен и този път нищо не се получи ... направо Sad Cry незнам, още какво да сторя, къде да ида, какво да ям и да пия #Cussing out та да ме съжали, онзи горе и ми прати и на мен, така жадуваната радост Tired Cry
Скрит текст:
smile3534


[/color]

Последна редакция: вт, 07 май 2013, 08:03 от kokona20

# 43
  • Мнения: 644
Коконке на лекар ходи ли или ти си мислиш така?
Вчера пих 2 чаши вино и днес като станах ме цепеше една глава.Пих едно кафе и ми мина.
Цял ден се гушкаме и си се излежаваме с малчо.Пооправих малко и си налесках една маска на лицето.

# 44
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Честит празник на всички   bouquet
Коконке, защо така си мислиш, душко?
Мари, ще ти пиша тия дни на лични, че вече две вечери поред сънувам и тебе и мъжа ти... Ще ти пиша като имам малко време какво точно сънувах, пък ти както искаш го тълкуваш и каквото решиш предприемай...  Hug
От вчера сме при нашите и нямам минута свободна  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт