Домакини - първи сезон/дванадесети епизод - "агнешки"

  • 23 665
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Честито Възкресение Христово, мили дами! Hug  bouquet

Последна редакция: нд, 05 май 2013, 20:22 от Нощни очи

# 16
  • Мнения: 11 566
Запис и малкия като заспи ще дочитам.
Весел празник, момичета!

# 17
  • Мнения: 2
Куини,мерси за темичката,да се цопна и аз  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 169
Изядохте ли агнетата, наборихте ли се с яйца? Ние днес изкарахме повече от скромно, утре ще е големият празник. Сестра ми и дядо ми са именици, та ще се събираме на една вила да се черпим. Много ми се ходи, отдавна не сме мърдали от тук и имам нужда малко да сменя обстановката. За съжаление ще е само за един ден, но все е нещо.

# 19
  • Мнения: 4
Здравейте. Ще приемете ли още една домакиня?  Crazy

# 20
  • Мнения: 2 169
Здравейте. Ще приемете ли още една домакиня?  Crazy
Разбира се! Добре дошла  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 11 704
Здравейте. Ще приемете ли още една домакиня?  Crazy
Може....ние тук сме хубави хора, жени домакини. Ама си имаме условийце....да се представиш подобаващо...деца малки/големи, мъжове един или повече, то се не знае, от къде си и можеш да ни почерпиш. Ние си обичаме торти, шоколади, банички и козунаци. За пиене не сме придирчиви, кой каквото ни даде.  Mr. Green ЗаписАхте У домовата книга, аз съм домоуправилката, провъзгласена от мен самата. Обичам ред и всичко да ми е "под око". А, ДОБРЕ СИ НИ ДОШЛА!  Simple Smile

Тук няма никой!! Къде сте бре, красавици неземни...   newsm78
Ядох козунак, много е добър, един влажен, мекичък,  на конци, а плънката ми е прекрасна. Цун,  по ръчичките ми.  Mr. Green  Агнешко не обичам, така че съм на салата и сладкиш.
Как прекарвате, мили приятелки? Похвалете се.  Heart Eyes
Да се появите, незабавно!!  wait

# 22
  • Мнения: 644
Надуших ви и идвам да се отчета.Наборихме се,но се оказа все Емо със счупено яйце.Беше разочаровано горкото.Имахме гости.Приятно задушевно.Аз съм най-скромна от към козунак.Хапнах едно парче само.Чух се с роднини.
Агнешко готвя с много зелен лук и масълце.Не ми е от любимите ястия.Но става вкусно.
А като ми се е прияла дроб сърма.Какво полудях?
Емо  днес голямо дивеене дивя с пълна сила.Заспа уморен.
Добре дошла на новата мама!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 265
Здравейте. Ще приемете ли още една домакиня?  Crazy

Добре дошла Мая-Зая! Hug

Аз не мога да заспя. Милена не ми звънна цял ден, към 24:30 звънках й - извън обхвата и на момичето (приятелката й) - извън обхвата. Каква е таз Франция, че нямат момичета обхват.... Ще се побъркам... Praynig

# 24
  • Мнения: 4
Добро!  Hug Как сте?
Мая-Зая, добре дошла!   bouquet
Ние сме добре, гледаме се  Heart Eyes Направихме си един хубав обяд, пийнахме си бяло винце (аз вчера си изпих последните хапчета, няма да се тровя повече  Mr. Green ), гушкахме се, веселихме се... Чакаме на 8-ми да дойде и братовчед ми от Германия за няколко дни и ще сме отвсякъде пълна къща с лудетини  Mr. Green Чак нямам търпение... За сега аз гледам Стефан през деня, а мама е с него нощем, за да може ММ да спи, че направо се е отрепал от работа... Сега пийвам едно кафе на бързо и хващам ютията, че имам един камион дрехи за  1ironing  Честит Георгьовден на всички празнуващи. Да сте живи и здрави!  Drunk

# 25
  • Мнения: 3 841
Христос Воскресе, мили дружки! Сега чак ми остана време да се отчета. Вчера вечерта отидохме на църква, оказа се, че единствената православна църква в Богота е съвсем близо до вкъщи. Но беше много странно - службата беше доста по-различна от нашите. Нямаше и много хора, не повече от 100на, но на нас ни беше интересно, запалихме свещи и чухме на български Христос Воскресе. След това се прибрахме заедно с едно друго семейство уж да пийнем по чашка вино и откарахме до 5 часа сутринта. Днес отново тайфата българи се събра на официален обяд с агнешко и пак ей досега тоест до посред нощите. Утре пък сме на имен ден, програмата е отвсякъде фул макс.  Crazy
Лошото е, че ме наболява единствения ми останал мъдрец, а той е ретинирал, тоест спасението е изваждане с операция. Стискайте палци да размисли зъбът и да ми се размине.  Praynig

Пожелавам ви лека нощ, утре пак ще се включа. Simple Smile

# 26
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро и честит празник на всички именници   bouquet
Аз пак злоупотребих с козунак tooth Даже смятам след ден-два да направя онази торта с прясно мляко и козунак, че единия купешки ще ми остане newsm78

Мама Зая добре дошла при нас  bouquet
Смърфи уф дано се размине зъбчо Hug
Аз допивам кайветУ и тръгвам тоя път при свеки, като се върнем ще се отчета Mr. Green

# 27
# 28
  • Мнения: 11 566
Добро утро!
Мама Зая- добре си дошла!
Честит имен ден на всички именници! Да са живи и здрави!
Снощи направих грешката да се боядисам сама. Резултат- омазани ръце.
Сега пък хладилника се развали, баш в жегите. Още една причина да не готвя.
Излизаме на разходка.
Ае.

# 29
  • Мнения: 2 169
Добро утро и честит Гергьовден!
Да почерпя за здравето на двамата ми именници - сестра ми и дядо, да са ми живи и здрави!


Общи условия

Активация на акаунт