Домакини - първи сезон/седми епизод

  • 22 604
  • 689
  •   1
Отговори
  • Мнения: 991
Д О М А К И Н И




Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6

# 1
  • Мнения: 991
Нека в новата тема има само добри новини!  Hug

# 2
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
 Hug

# 3
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Марѝ   пропуснала съм редактирания пост, но и аз съм на мнение, че тук винаги ще имаш място. Прегръщам те, мила   Hug
Коконче, сбъдват се мечтите, да знаеш! По един или друг начин, сбъдват се
За всички   Hug

# 4
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
  bouquet

# 5
# 6
  • Мнения: 2 169
Ето ме и мен в новата тема, дано я напълним само с положителни емоции  Hug

# 7
  • Мнения: 3 841
Мари, пропуснала съм редактирания ти пост, но моля те с две думи да ми кажеш на ЛС за какво става въпрос, познаваме лекари, знае ли човек откъде ще изкочи зайчето. Ако въпросът опира само до пари, винаги може да се организира нещо.  Peace

Коконче - ако не тук, къде другаде може да поплачеш.  Hug Жени сме и ние най-добре може да разберем през какво минаваш. Но никога, никога, никога не спирай да вярваш, че един ден ще сбъднеш мечтата си! Щъркелът ще кацне и във вашата къща! С теб сме! Прегръщам те!  Hug

Ста-ди - пази си, лежи си и си почивай. Не мисли много за това, защото стресът води до по-големи проблеми.  Peace

Валенце - супер, че при теб новините са отлични! На мен ми предстоят също профилактични прегледи като се върна, ама моят лекар отсъства и не знам при кого да отида и как да се организирам, ако не успея, мога и тук да отида, ама ми се иска на роден език да стане.

При мен всичко е нормално, подготвяме се за предстоящето пътуване, купуваме разни дребни подаръчета за приятели и дали от мерак, или пък заради височината, едно сърцебиене ме гони, ама аз не му обръщам внимание.  Crossing Arms

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 199
  bouquet

# 9
  • Мнения: 644
Stadi Дано всичко е ок.Стискаме палци!
Е стискай стискай колко да стиска?То като реши да излиза детето.
Плами То няма лошо да е такъв,но като порасне малко.
Мама коко Аман с тея пари.Днес гледам как на 1 къща до нас и правят прозорците и изолация.Искам и на тая.Ама като не е наша.Как да стане?Агенцията не ги интересува.
Валенцето Ходя редовно на гинеколог в бг като се прибера на 3 4 максимум 6 мес.
Тоя път ми изръси ,че имам някаква лацерация на шийката и при 2 раждане можело да ми създаде проблем.Питах кво ще означава това.Каза да не се притеснявам,но да го имам впредвид.
redsea Ако питаш мен са 100пъти по-здрави от нас.Зимата в студа ако изляза по-тениска съм аут.А те го правят.
О Славче!Мъжа ти е случил на жена.Мен пък хич не ме е срам и не му мисля много,ако се реша да си пазарувам за мен.
Коконче  Hug Hug Hug Hug HugНе се искам отчаяние в теб!Къде отиде борбената и силна кокона?Надявам се да има решение.Дано ти се подредят нещата.
Мария Тежко е,но дано успее да го израсте.Тея майчини шокове не са никак приятни.

# 10
  • Мнения: 644
А забравих да се оплача.Моя син си дойде от градина с червен нос и леко подута устна.Днес едно дете го е ухапало в градината.Не  мога да разбера каква е тая агресия при деца?
Утре го изпращам с баща му да ходи сутринта.А ако не иска да се разправя,няма да го пусна.
Да не откачам и да събирам куфарите към БГ.То бива бива ама все на него.Шамари ли не яде.Кво ли не беше.Явно се и затваря в себе си като го нападнат така.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 706
Добър вечер!
Не зная от къде да ви започна. Изчетох четири страници. Ще работя по памет, но това не е най-силната ми страна. Вероятно някой ще пропусна, нека да бъда извинена.  Hug
Та, домоуправителят се появи, Славче  Hug! Преброяването започва!!
Ста-ди, лежи си спокойно. Нямаш работа друга. Успех! Но, ако е писано да излезе по-рано....е, ще го отгледате. Здраво да е!  Hug
Мари, към теб се обръщам специално.  Има хора различни, някои споделят защото имат нужда да бъдат подкрепени от приятелките си. Ти си точно от тези хора.  Ти имаш нужда от нас. Ние за това сме тук, да приемаме и лошото което ни се случва и доброто за което се радваме. Така че, бъди добра и продължавай както до сега. Ние живеем с "нашите" си болки, затова сме се и събрали и сме си добри приятелки. Чакаме новини, каквито и да са. Недей да спираш да пишеш. Не го казвам с лошо чувство и лош интерес, просто искаме да споделяш и колкото можеш да разтоварваш. Hug Нали ме видя веднъж, дваж и разбра каква съм, директна. Не мога да мяукам, затова ти  го казвам и по този начин.
Аз докато го изпиша, забравих на кого исках да кажа нещо. Имайте търпение да се сетя. Mr. Green
Едното беше, че ...имам проблем, то не е и проблем с гадната миФка. Еб...хти и миФката.  Да се троши, ако ще. А миялна машина не ползвам, защото сме двама. Миризливките ги ползвам за разкош.
Коконка-макаронка, да се взима в ръце. Каквото - такова! Има начини за всичко, само бъди здрава. Ако продължаваш да се тръшкаш, паля колата и пристигам....май беше във Варна. А , ако дойда, твоето чудо , че ничие!!
Девойки, прекрасни искам вашата молба.  Praynig Кой, където си се моли и на когото си се моли. Утре имам записан час при един професор-доктор. Помолете се за това, не да ми каже "ами, нищо ви няма" , а да ми каже, "да, имате проблем и ще се опитам да го отстраня". Ако ли пък не може, поне да ми каже къде е проблема и защо се е появил и от какво. Защото ми писна да чувам първото. Аз трудно споделям, не разказвам никога в подробности, мълча много и вкъщи съм такава. Къде знаят, къде не знаят. Трябва да се влача по корем, за да се разбере.  Държа се много, но то май вече ми спират силите.   Cry Ще ми бъде приятно, ако се сетите за мен. Благодаря ви, предварително.
Сърдечен поздрав! Марчето

# 12
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Марче,дано да разберат какво ти е  Praynig

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Марче,дано-най-сетне-попаднеш-на-точния-доктор! Praynig
Колко-можеш-да-търпиш,душицо?Стига-вече,моля-се-да-имаш-правилна-диагноза!

Мари,само-не-казвай,че-не-си-за-тук!Ние-сме-насреща-за-добро-и-лошо! Hug

Мария,гърчовете-са-най-големия-ми-кошмар. SadКазваш,че-минава-и-дано!Свещички-не-помагат-ли?

Коконче,винаги-има-решение!Не-се-предавай,явно-си-в-шок-от-новината,но-ти-дете-ще-имаш!
Ще-се-случат-нещата,имам-добро-чувство. Simple Smile

Пропускам-сигурно-много,но-съм-адски-изморена.Малката-вече-е-добре,прави-големи-номера-на-батковците-си,а-те-само-дето-не-се-постилат-под-нея.

Тити,големият-ми-се-връщаше-с-нахапани-до-кръв-бузки.Явно-е-по-кротък,те-децата-са-като-зверчета,но-възпитателките-трябва-да-си-отварят-очите.Стегни-там-редиците-малко.

Чао,милички!Лека-и-до-утре. Hug

# 14
  • Мнения: 3 841
Марче - напълно те разбирам какво чувстваш. По принцип хората се молят нищо да им няма, ама аз се моля като теб "дано ми има нещо и го открие и да го лекуваме", че толкова години не си е работа да страда човек! Затова имаш стиснати палци от мен на ръцето, краката и ако имам и на други места, и тях ще стискам!  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт