Домакини - първи сезон/четиринадесети епизод

  • 29 520
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 991
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13, 14

Албумчето ни: smile3509

Потребител и парола на ЛС

Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 20:46 от QueenBee

# 1
  • София
  • Мнения: 9 859
Хайде да е хубава темата и много късметлийска!
Благодаря, Куини!

# 2
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Ето и мен, връщам се да чета старата

# 3
  • София
  • Мнения: 2 265
Куини, благодаря за новата тема!!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 991
Тъкмо реших да се отчета и гледам, че сте заформили спор, та по този случай да минем на новата тема.  Mr. Green

На мен нещо ми е криво тези дни, малкия ми беше болничък. В петък следобяда ми вдигна 40 градуса температура, та ми се изправи косата ви казвам. То не беше мазане със сапунена пяна, чорапи с оцет, лед под мишниците, лук в чорапите, направо бях изперкала! Каквото прочетох в интернет всичко изпробвах върху него! Сега пък ми се струва, че му се е обострила алергията, пак се разкашля ... И така, интересно е при нас.

Утре мислех да го водим на Витоша малко да потича, то като гледам какво време е, не ми се рискува хич, та сигурно някоя сладкарница ще намаже, той от концерти и групови занимания не се интересува.  Mr. Green

 Hug за всички!

# 5
  • София
  • Мнения: 9 859
Куини, аз все пак да кажа, а и за останалите- пред Двореца на децата ще има представление, игри...малката  ми ще танцуват там с балетната формация. Просто като идея за отбелязване на празника.
Иначе, Куини, надявам се да се оправяте вече. И при нас каката тази вечер нещо киха, киха...

# 6
  • Мнения: 991
Не го влекат него такива мероприятия, дай му да търчи като изпуснат. Нито концерт знае да гледа, нито може да се заседи на едно място.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 194
Амииии такова...запис  Mr. Green

Куини, благодарско за грижата за темата.
Приключи и моето човече трети клас. Сега се надявам на една лежерна ваканция, че последните седмици много ми се увидяха.
Днес тук стана адски студено, бррр. Мисля, че проспах лятото и сега направо на есен го караме  Wear Umbrella

# 8
  • Мнения: 2 169
Куинче, благодаря за новата тема, а на малкия - бързо оздравяване  Hug
Днес егати времето беше  Rolling Eyes Сутринта студ и дъжд, после имаше една пролука от няколко часа слънце, и надвечер - пак студ и дъжд. Успяхме да излезем де, даже Ванича спа навън, а мама му измина пак подобаващо количество километри.
Утре ако времето позволи, сме на концерт на открито по повод 1 юни. Племенницата ще пее с хора, и мисля да отидем да я погледаме.
Не съм им измислила подаръци още на тримата (на племенниците и на Ванко), сигурно на големите ще дам парички, а на Ванко ще взема някоя играчка и готово.

# 9
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Куини, Вале на откритата сцена в Люлин 4 от 01.06. до 06.06. от 11.00ч. и от 18.00ч. ще има детски театрални постановки.Чета една брошура от метрото пише "Първи театрален фестивал Веселият патиланец". Според програмата всеки ден е нещо различно, на различни театрални трупи.
Моя беше на градина до днес, ще се гледаме до септември.Не му се ходи на градина и като съм вкъщи, ще се гледаме.
Куини сега по-добре ли е детето?
Браво на завършилите, весела ваканция на децата пожелавам

# 10
  • София
  • Мнения: 2 265
Малиии, да живее форума. Едва не изпуснах мястото в училище за първолака....

Вчера в сайта на училището са добавили телефони на учителките, трябвало да се подтвърди до понеделник до 17:00, иначе се губи мястото...

Аз като видях списъка, че е приет, че е 1-Б и че родителската среща е на 3 в 18:00... за какво да влизам в сайта пак ... Много е некоректно... Ама звъннях на госпожата е сега... извиних се, подтвърдих, в понеделник ще звънкам пак ( на всеки случай)

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Бях във Варна,а после имах много работа.Чета ви,но после ще пиша.
Фортунка,честита абитуриентка!  bouquet
Коконче,Бог да те пази!!! PraynigМного се радвам за двете сърчица! Grinning
Мари,гледам,че и на теб не ти е до писане,то и аз съм така Cry
Утре пак ще се разпиша.

# 12
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Запис, сутринта ще ви изчета, че малката е  1crib  а аз съм  Tired

# 13
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Само запис.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Куини,  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт