Домакини-22/есенно-зимна с топло кафе

  • 34 689
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 998
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
# 2
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добро утро и честита ни нова темичка. Благодаря, J_M_M Hugи за нея и за кафенцето. Как имам нужда от поне две такива! Mr. Green

Сънувах много тежък сън и в главата ми е каша... ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 265
J_M_M, благодаря за новата тема и за кафе!

Към кафето - закуската... Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 7 201
Аз съм скорпи, ММ - дева, децата - риба и лъв
Започвам с този цитат от миналата тема.
1:1, за мен, за ММ, за детето .. само дето е едно и е рибка.Надявам се един ден другото да е лъвче. Grinning

Благодаря за новата тема и кафенцето, J_M_M!Много си ранобудна. Hug
Лус, на теб за закуската.

Хубав и ползотворен ден на всички!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 265
Аз съм скорпи, ММ - дева, децата - риба и лъв
Започвам с този цитат от миналата тема.
1:1, за мен, за ММ, за детето .. само дето е едно и е рибка.Надявам се един ден другото да е лъвче. Grinning

Wink  bouquet

# 7
  • Мнения: 843
И аз да се запиша!Благодаря за кафето и закуската!
Днес с ММ имаме юбилей-2 години от първата ни среща и съм му подготвила малка изненада.Поръчала съм му бисквитки,на които ще пише ,,Обичам те",а на няколко от тях ще има инициалите ни.Надявам се да му харесат.
В 11 ч сме на лекар за бебо,а следобед ще му направим една фотосесия.После ще показвам снимки!
За всички  Hug

# 8
  • Мнения: 64
 Heart EyesДобро   утро .
Благодаря, за новата тема   и за кафето !
Ста_ди , много хубава   изненада.
Ние    другия  месец, също   ще имаме  годишнина  и се  чудя с кво  да го изненадам. Blush
хубав ден   от мен  .
 Hug  по една  прегръдка !

# 9
  • Мнения: 2
Здравейте.Честита ни нова темичка,само хубави неща да пишем в нея.
J_M_M Мерси за кафето
Луси благодаря за закуската.
Снощи правих пиле фрикасе,и много хубаво ми се получи,доволна съм.Ама за днес пак нямам идеи какво да наготвя.Аз коза,мм овен,а детето рибка. Laughing Laughing По-късно ще намина пак,отивам да првя закуска на малката,че днес се оспах Embarassed

# 10
  • Русе
  • Мнения: 46
J M M мерси за новата темичка, ама как ставаш толкова рано, ранобудницата на темата си май.
Гледам Лусс е сложила закуска няма да остана гладна тая сутрин, радвам се, че се появи и да ти дам един съвет - като водиш Петьо на УНГ го накарай да вземе секрет от носоглътката, там не минавала храна и не пречело да е яло детето, така ми каза УНГ при който ходихме. Моята голямата така влачеше едни сополи и АБ  пи, че направи ангина и сега като и взех резултата от секрета се оказа, че има бактерия и трябва да пие друг АБ, понеже оня изпития не и действа. Така, че ако направиш изследване навреме поне ще знаеш от  какво са сополите и ще може да се лекува адекватно детето не да се налучква.
За зодиите аз-дева, голямата-дева, ММ-близнаци, малката-стрелец, всикчи с различни характери сме
Ставам да изчистя, че после ще ходя да пазарувам после пак ще мина.
За книжки говорите - на моите деца много им хареса Пипи Дългото чорапче- класика разбира се, Патиланско царство - много ги забавлява. Предпочитам българските, купих им една от френски автор, смешна е наистина ама докато им прочета имената голям зор, а и децата им се чудят.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 859
Благодаря за темата, J M M!
Аз съм днес съвсем добре, няколко часа ми продължи вируса, ама какви часове...ужас.
Споделяте си изненади за годишнини. Да дам една идея, с която моя мъж ме направи много щастлива на един празник- навсякъде, из цялата къща, в микровълновата, в гардероба, в хладилника, във всички шкафове и джобове на дрехите ми беше сложил сърчица и надпис Обичам те. Където и да бръкнех цял ден все изкачаше сърце. Беше много приятно.

Контеса, дано бързо се адаптира Рая с новите си другарчета! Hug
За зодиите аз Рак и мъж- Овен. Според много прогнози сме ужасна комбинация. Ще видим, засега 14г семеен живот, аз мисля поне още три пъти по толкова. Каквото има да става- ще стане, въпреки зодиите.
Малката е Везни, голямата- Рак. С Везните ми е много, много трудно, то са едни емоции, то са едни чувства, то са едни ревове, то са едни смехове..от всичко по много.

# 12
  • Мнения: 843
Вале,аз също съм го правила това с листчетата.Само,че бях написала различни неща-правиш ме щастлива,с теб животът е песен и т.н.

# 13
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Добро утро,
мерси за темата, кафето и закуската   bouquet
Днес ща не ща, ще трябва да се излиза
Хубав ден  Hug

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 21 633
Добро утро, благодаря за кафето и закуската! Simple Smile
Аз допивам моето (не, че не мога и половин ден да го разснасям) и ще чистя и аз.
Имам и дрехи и обувки за парцалника (както му казвам на продавалника) да пускам, ама както стана невъзможно там... и не ми се занимава с цялата хамалогия по мерене, аранжиране, снимане, обработка на снимките, оформяне на обявите....  ooooh! Ще ги пусна и за нула време ще идат на 10страница... уфф...
Планувам да скокнем двете с Гушкан до Кауфлаунд, да разгледам на спокойствие, че с ММ все не се получава, ама да видим дали няма да остане за утре.  newsm78

Честита ни нова тема, уютно да ни е и в нея! J_M_M,   bouquet
Хубав ден, момичета!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт