Домакини 39/ в очакване на лятото

  • 35 808
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 688
Вале, купи  си спрей.  Жестоко е!!! Ако наистина се интересуваш от къде го взех ще ти кажа, но ако отидеш там си приготви пари, защото има такива хубави неща.....шоколад специален за топене, специален за печене, книжни  форми за мъфини в най-различни цветове и детайли, Бурбонска течна ванилия, бадемова и още и още и още...
Този прекрасен пай, който си пуснала не е мой.  newsm78 Нямам спомен. Ако добре си спомням ти казах, че са ми много сръткави фигурките отгоре.
Изгоря хлябаааааааааа  #Cussing out

# 46
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Марче... не блей.

# 47
  • София
  • Мнения: 9 847
Марче, наистина се иннтересувам, казвай,  не знам кога ще отида, но такава информация не е за изпускане. Слагам една кърпа на очите и влизам и нищо друго нема да купувам, щотооо....

# 48
  • Мнения: 11 622
Смърфи кюфтетата от тиквички ги правя като Марче, но салагам и сирене. За киша прочетох тази статия и се навих и аз да правя  Joy http://www.1001recepti.com/article/?txt_id=2-kish-suvremennata-frenska-vecheria
Марче скицооооооооооо  hahaha hahaha hahaha
Вале много е хубав сладкиша - пускай рецепта!!!
Креми е на пост  hahaha

# 49
  • София
  • Мнения: 11 688
hahaha hahaha Сега ще го пръсна с малко вода отгоре, че се препече доста...
Вале,  ул " Неофит Рилски" 58 Сладкарски консумативи и декорации Aromas House. Пресечка е на "Раковски" влизаш откъм "Патриарха и свиваш в ляво първата пресечка. Изминаваш 40-50 крачки и ...готово.
пп пусни рецепта за този маслен пай. Моля ти се.

# 50
  • Мнения: 99
Joy Joy Joy
От този форум и аз така се заблехосвам, едно мляко с ориз ми изгоря веднъж ама не си признах тук де! Mr. Green
Креми, моя големия избърза с час и половина и е 96набор-на 31.12. го родих в 10,20ч.вечерта! Grinning
Значи няма да сме догодина с теб абитуриентски майки, аз ще те изпреваря!
Уф и аз съм една пишман цветарка-днеска разсаждах, торих, пръсках, уж с ръкавици, а сега до лактите  ми избиха едни обриви...Какво ли е това, да не се натрових с някой препарат!  Cry
Не съм заглеждала аз за такъв спрей по веригите магазини, но май ми се върти, че някъде го има. Знае ли някоя от вас къде, че на Марчето магазина ще ми е далечко?

# 51
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ели, може.Аз досега съм нямала такъв фал.Аз не съм и алергична към нищо.Вчера ми подариха едно много джиджено външно цвете -бразилски жасмин.Дано успея да го отгледам.

# 52
  • София
  • Мнения: 11 688
...............Вчера ми подариха едно много джиджено външно цвете -бразилски жасмин.Дано успея да го отгледам.
Това ли е твоето, че моето е точно това и се чудя как да го гледам. Подарък ми е.

# 53
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
МАРЧИ, моето е едно към едно с ей това.Само май цвета им е различен с твоето.

# 54
  • София
  • Мнения: 11 688
Креми, същото е. Не знаех, че може и навън да се държи. Ще го изнеса когато просветне слънцето. Как ухае само...много хубаво.
пп пак зацепи форумЪ, връти се връти и накрая едно нищо. Отказвам се!  Mr. Green

# 55
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Марче, не трябва да е на пряка слънчева светлина обаче.Някъде на сенчица го сложи.Иска торене на всеки 2 седмици.Също така обилно оросяване като му се пръскат листата.
Имай предвид , че е отровно.Знам че няма малки деца покрай теб, но за всеки случай да имаш едно наум.

# 56
  • Мнения: 11 622
На който му е харесала картинката и филма "Мисис Даутфайър" - ето я статията с още картинки
http://www.playbuzz.com/gregs/8-life-lessons-we-learned-from-wat … ing-mrs-doubtfire
8 житейски урока, които научихме от гледането на мисис Даутфайър
1. Разводът не означава край на семейството. Вашите родители винаги ще бъде там за вас.
2. Въображението може да ви помогне много в трудни времена.
3. Плодовете може да са опасни.
4. Дори и родителите могат да правят грешки ...
5. И ние не трябва да се настройваме срещу тях.
6. Ако си тъжен, действай така, сякаш си щастлив, и щастието ще дойде...
7. С торта може да направите страхотен костюм!
8. И без значение какво се е случило, ще бъдеш винаги тук, за тези, които обичаш...

# 57
  • при късмета
  • Мнения: 23 989
Аз правя тиквени кюфтета така
Скрит текст:
Тиквички, яйца, брашно, сол, черен пипер и връзка копър. Рендосвам и оставям да се отцедят. Нямам мерки, слагам яйца според грамажа на тиквичките, обикновенно са доста. Брашно, повече сол и подправките. пак го оставям за малко да видя дали няма да се втечни повечко. Ако стане много течно, тогава слагам и галета. В повечко нагорещено олио ги слагам с лъжица. Слагам сирене понякога. Лук не слагам нито на тиквени, нито на картофени кюфтета
Марче и аз много обичам пица. С Креми с много хубаво цвете сте се обзавели.
Калинка, много е доволен, че няма повече да повтаря този танц  Laughing
Началството се къпе, а аз трябваше да подредя една папка с документи докато го чакам, а се размотавам из форума  ooooh!
После ще дойда

Този пост стои непубликуван половин час  ooooh! сега го видях. Сега ще публикувам и се връщам да дочета
Калинка, хубави уроци

# 58
  • Мнения: 11 622
Наздраве момичета!!!

Марче, Креми страхотни цветя!!!
Малкия вече замина да спи и аз мога да дигна краки с питиенце и  smile3546

# 59
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
А така.Пафни една цигарка.Наплюсках се с ягоди.УТРЕ ще ми е гадно.

Общи условия

Активация на акаунт