Домакини 39/ в очакване на лятото

  • 35 825
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 624
Креми няма да ти е зле, не се настройвай!!!

- Не бяx пиян!
- Пич, ти беше прегърнал душа и го молеше да спре да плаче!

Последна редакция: чт, 15 май 2014, 22:34 от Ladybird_

# 61
  • Germany
  • Мнения: 7 954
Благодаря на всички за пожеланията за мъжът ми!
Малчо още е с Т. Стискайте палци утре да е по добре, че иначе пак ще ходим на лекар...

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 21 642
Тиквените и картофени кюфтета и аз като Мако.
Душа, дано е повечко препечен, а не чак изгорял, а? Не може ли?
Ей го моя. Simple Smile

 

А и супата топчета беше мнооооого вкусна!  Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 11 711
Тиквените и картофени кюфтета и аз като Мако.
Душа, дано е повечко препечен, а не чак изгорял, а? Не може ли?
Ей го моя. Simple Smile
.......................

А и супата топчета беше мнооооого вкусна!  Grinning
Да ти кажа, че е доста попрепечен и внимавам когато хапвам да не ми падне някоя пломба... Simple Smile Вашите неща с Валентинка, все са ви хубави, аз претенции нямам.  Колкото - толкова. Другата седмица,  изобщо няма и да готвя пък, щото съм мома англичанка, фръц... Simple Smile
Супа топчета обичам. Що не слагате лук в тиквучените кюфтаци с ма-ко, ?? Според мен са по-хубави със ситно нарязан пресен лук. Картофени не съм правила.

Калинкееееее... Joy Наздраве!

Мони, теб те пропуснах да ви пожелая всичко най-добро!!! Не е нарочно!  smile3538 Просто глупав пропуск. Извинявай, грешката е моя.  Embarassed
Това под ника ти трябва да е градчето в което живееш, нали.. Отворих Гуги на изображения но много малко снимки ми показа, а исках да разгледам повече германски красоти.

Креми, та ягодите са много полезни , що ще те боли корема, напротив.

# 64
  • Мнения: 11 624
Наздраве!!!



# 65
  • Мнения: 99
Наздраве, компания!
Домочадието е по леглата вече, а аз пак в обичайната поза на дивана! Mr. Green

# 66
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Мони, стискам палци да свали Т детето
Ели, както си го описала, като нищо може да е алергия, но дали от препарат или някое растение само ти може да установиш
Марче, аз лук задушавам само за манжда. Даже понякога пресен в мусака например, вместо стар. Не го обичам иначе. Ако не беше мъжо, нямаше да се науча и в салата да го слагам. Въпрос на вкус. Много хора слагат в зеленчукови кюфтета, не е грешно, според предпочитанията.
Морена, много апетитен хляб
Наздраве на компанията
Ох, това гърло не минава  #Cussing out грача като гарга и не ми се разбира какво приказвам. Досега четох, че някакъв летен вирус се е разпространил по никое време и няма незасегнато нас. място. Докато се отървем от зимните, идват летните  #Cussing out

# 67
  • Мнения: 3 841
Върнах се, хапнахме по едно суши. После няколко магазина за тава. Ами няма и това е. Тоест има, ама борда е около 2-3 см, много е нисък, кишът ще стане като дебела палачинка. Утре пак ще търся и щом става със спрей-зехтин, ще си купя. Сега вали, прибрах се навреме преди да ме намокри.
Записах си рецептата за тиквените кюфтета, аз обичам пресен лук, така ще си сложа.
Мони - и аз съм те пропуснала, всичко най-хубаво и от мен!

Отивам да правя картичката, докато е светло.

# 68
# 69
  • Бургас
  • Мнения: 6 591
Дами,как да ви намеря?
Влизам през линка на ма-ко от рекламния банер встрани.Къде са тия женски групи?
Как вече да ви намирам? #Cussing out #2gunfire
ШЪ полудея!!! Sick

# 70
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Славче, ако не искаш да включваш известия или да гледаш в нови отговори, в падащото меню, в "Дом и семейство", в най-дясната колона "Домакини". Домакини не е болднато и не се намира от пръв поглед. Под "Семейни отношения" е
Лека нощ от мен, сладки сънища на всички  Hug

# 71
  • Мнения: 644
А Ма ко изтрепи всички вируси из бг.Другата седмица си идвам.Не искам болести вече Simple Smile
Славче от извести цъкаш там и ок и ще получаваш на емеила писамца при всеки отг.
Аз картофените кюфтета ги правих вчера по нова рецепта с кашкавал.Бяха перфектни по моя вкус.
Марче това спрейче е перфектно.
Емо 2 дни се напикава и нервите ме гонят.Днес бях на ръба да върна памперса.Взе да ми кашля сутринта и бях на ръба на нервната криза.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Честито на всички, които вчера имали повод!

# 73
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.
Как сте днес?
Чакам да стане Сашо и изчезваме.Първо да си взема поръчката от Англия.За мен маратонки, клин , къси гащи и една джаджа дето се слага на ръката при ти`ане и фитнес.В нея се слагат телефон. пари и кл'чове.После до 2 банки.В едната да внасям в другата капарото за морето.Днес може и да не готвя.Има от вчера за дообиране.Разбира се пак ще пържа картофи, ама това не се брои към готвенето. Mr. Green
Много обичам тиквени кюфтета.
Славче, как сте?Как е доктора?
Смърф и да ни покажеш картичката. Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 914
Добро утро, мили момичета! Искам да поздравя всички , които вчера празнуваха. Много здраве и любов ви пожелавам!
Имаме малко неприятности, нямам време да си седна на д-то. Мм вложи много усилия в едно начинание, но съдбата реши да го прецака. Другата седмица ще му правят операция на крака. Направо сме като пребити. Омръзна ми.

Общи условия

Активация на акаунт