Домакини 30/още малко има и тази зима да отмине

  • 33 784
  • 737
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • София
  • Мнения: 2 265
Ма ко, благодаря за темичката!  bouquet
Първа съм!!!

# 2
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
ма ко, благодаря за новата тема!  Hug

Благодаря ви момичета!  Hug

# 3
  • Мнения: 3 841
Нощни - честито, със здраве да си я използвате дълги години. Hug

Ма ко -   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 11 706
Е, аз докато си изпиша писането, ма-ко пуснала новата тема.. Няма да се повтарям, Нощни да знае, че съм и честитила новата придобивка и хапнала доволно.   Heart Eyes
Много хубаво заглавие си има...  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 265
Марче, хубаво да изкараш!!!

# 6
  • Мнения: 644
Запис оправна съм бре .Не се потурчих незнайно къде.Мм вчера ми каза спирки имена всичко.С карта трябва ли да работя и главата ме заболява.
За това той ми ги разкодира.научавам се вече да пътувам.Да се справям с адреси.Доволна съм от себе си.Чувствам се по-сигурна в себе си.Сега вече оценявам времето с Емо и домакинстването.А понякога ми писва.  Joy
После ще ви дочета и ще пиша.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 265
Браво, Тити! Знаех си, че ще се справиш Peace

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 23:14 от luss

# 8
  • Мнения: 11 622
Ма ко благодарско   bouquet
Марче лек път и весело bye
Нощни честити придобивки!!!
За олимпиадата - винаги ще се намери коментаторите за какво да говорят. Аз гледам красотата и коментарите ги пускам покрай ушите.
Браво Тити - всеки си покорява собствения олимпийски връх!!! Това дава самочувствие   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 11 706
Марче, хубаво да изкараш!!!
Сигурно. Там е топличко, ще погледаме морето, ще ударим няколко пъти по едно кафе и то времето ще мине и ще се приберем. Даже дъжд да вали...все ми е едно.   Simple Smile Най-много обичам веднага ставащи действия, а не да го мислим, да му се чудим,... казваме и хоп-троп, там сме. От раз готови.  Simple Smile
Ще си лягам по- рано, че утре някъде къде 9-9.30 ще трябва да съм тръгнала.
тити, не съм се и съмнявала с теб. !!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 265
Марче, а това за пътуването за мен си права на 100%... Не ми пречи време, нито ми е студено, но децата и ММ ми е голяма пречка за такива изпълнения... Нищо, един ден и аз ще дочакам... Иначе преди беше така... Не се замислям, взимам кремовете, гримовете, няколко тениски и гащи и напред... Бърза бях за пътешествията...

Аз така и с приятелките по-малко се виждам... Казват ми, че децата са ни пораснали, а ти - сега не пушиш, и все са за детски радости разказваш..

Може би след някоя година...

Лека нощ, мила. После ще разказваш... Обичам да те чета! Hug

И ние ще лягаме Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 11 706
.........
Аз така и с приятелките по-малко се виждам... Казват ми, че децата са ни пораснали, а ти - сега не пушиш, и все са за детски радости разказваш..
Може би след някоя година...
Людачка, ама ние ще те изтърпим дето ще разказваш за децата,  Heart Eyes то си е част от нас , бре жена. Всички за това си говорим и хвалим, не е лошо. Ти ела само....ще искаш и втори път среща...по- късни доби даже.  Simple Smile Ще ударим и едно за уют и топлина и веселба.
Хайде, лека ви, ще ви пиша в неделя.   love001

# 12
  • Мнения: 644
Марче чак си ви представих как си пийвате весело .Женска компания най-обичам.
С най-добрата ми приятелка като съм във Варна и без мъж така си прекарваме времето.Вечер със сладки приказки и питие.Страшно много ми липсва.
Ма ко чак олимпийски връх не съм покорила.Не е най-удачната работа.Но за първо време ме устройва.Не съм работила 5 г
До сега не ми се е налагало да пътувам много из Лондон с автобус и за това се шашкам.Но като се оправя и съм горда със себе си.Днес дори се справих идеално с английския.
Преди дни пак бях разочарована от бг.Определено предпочитам да работя с други националности.Хем ще си упражнявам езика.
Нощни честита придобивка!Със здраве да си я ползвате!
Само зимата ли сте в апартамента?А лятото?Хайде лятото ще организираме една лятна среща с теб и Коконка.Да нагушкаме децата.

Последна редакция: сб, 08 фев 2014, 01:10 от titi888

# 13
  • Мнения: 644
Вчера си пуснах тесто днес щях да правя питка преди работа.Обаче мм решил да го прасне и да се пече.Ставам и гледам едно подобие на хляб.
Обадих му се и му се накарах.Все обича да си навре носа дето не му е работа.Където не го сееш там изниква.Ако трябва да извади хляба ще стои докато стана.Ама сега бързак.

# 14
  • Мнения: X
Ма ко, благодаря за новата темичка. Удачно заглавие.   bouquet  bouquet


Пу,пу първа страница!!

Общи условия

Активация на акаунт