Домакини 31/ с мартеничка на ръка, ще се радваме на пролетта

  • 33 064
  • 731
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • София
  • Мнения: 9 859
О,йе, ще се запиша първа. Така темата ще е пълна, сладка, чаровна, усмихната баш като мен! Flutter
 Ма ко, благодаря!

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 942
Запис Simple Smile
Усмихнат ден и спокойна седмица на всички! Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 9 859
Мони, как са дечицата, оздравяха ли?

# 4
  • Germany
  • Мнения: 7 942
Добре са, Вале. Големият още пие антибиотик и хич не ми се искаше да го пускам на училище днес, но тук смятат, че 24 часа след 1вият прием на антибиотик вече не са заразни и трябва да си ходят на училище... Добре, че при него съвпадна с уикенда, защото иначе не знам как щях да го задържа поне 2-3 дни... Сега ще звънна в детската да ги предупредя, че ще си задържа малкото до март вкъщи, защото преди скарлатината беше с бронхо спазъм и имунитета му е сринат /той е и с астма/, а тук в момента върлуват доста вируси и не ми се рискува. Откакто се преместихме тук и двамата много боледуват и много се надявам догодина вече да са свикнали с новият климат и малко да разредят. Подозирам, че липсата на слънце 2 години в Полша и после тук им се отразява.

# 5
  • Мнения: 11 622
Добро утро и от мен   bouquet
Лус благодарско за кафето   bouquet
Ма ко мерси за темата   bouquet
Валенцето като добра орисница   bouquet
Креми с труд и постоянство всичко се постига   bouquet
Мони ще израстнат децата - те за това им се казват "детски болести". Давай им вит. С.    bouquet Моя също при смяната на сезоните реагира.
Смърфи   bouquet - Лус право ти е казала - като се притесняваш дали ще се получи сушито наблегни на поднасянето  Peace
На всички желая усмихнат и слънчев ден  newsm51

# 6
# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Ей ме и мен... цъффффнах!  Grinning
Добрютро! Simple Smile

Цъфнах аз, ама не сама, а с най-прекрасното за мен цветенце Heart Eyes
Едвам станахме днес, Гушкан си додрема в автобуса, раничката слонче, която ползвам от бебешорството и' е като възглавничка, та затова и я нося сега. Wink  Пристигаме в у-щето и виждаме друга госпожа - заместничка. И моето се врътна кръгом и тръгна да си ходи... та ей на ДОма сме си.  Wink По пътя наобратно мрънка: "само дето се разкархаме..." и след малко се сеща, че тяхната си госпожа им е казала, че ще отстъства... за 3 дни...
    Чакам сега млякото да дойде и процедурите с него после...
Ще стана да забъркам маята за хляба и толкова знам за сега.  Wink  Ще си пия кафето да дано ми кристализира.

Хубав понеделник и успешна седмица!  Grinning

# 8
  • Мнения: 902
Добро утро! Нека пожеланията на орисницата се сбъднат!
Със малко закъснение искам да честитя годишнината на Контеса. Да се обичате и разбирате още 100 години!
Тите, я кажи за менюто на Джейми.
Който ходи по гръцко да ме има и мен предвид, искам да поръчам нещо. В тая връзка, Вале, пробвала ли си Ева Кю? И кои са свещичките, които искаш, би ли споделила?

# 9
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Завърнах се.Не успях да се разпадна. Mr. GreenСтрахотна мъгла на гребната имаше.Не се вижда отресщния бряг.Обаче едно спокойствие.Хората които се мяркат са само трениращи активно.Утре пак.Айде до посл.
Мерси за темата.

# 10
  • Мнения: 843
Добро утро.
Ма ко, благодаря за новата темичка.
Лус, неприятно с блузата,но както са ти казали момичетата имаш повод за нова. И тя ще е по-хубава и ще ти стои по-добре!  Hug
КОнтеска,аз вчера не съм разбрала,че имате повод. Още много години да сте заедно, да се обичате, уважавате и подкрепяте.
За пържени картофи си говорите- ние имаме едно малко фритюрниче и го ползваме само за картофи, но рядко, че се опитваме да сведем пърженето до минимум. Все пак скоро Гого ще започне да разбира и не става да ядем нещо пред него,а да не му даваме. Мисля поне за първите години да го щадя от вредни храни и навици. А казвам първите години, защото после ще тръгне на училище и няма как да го контролирам изцяло.
Тити,и аз чакам разказа за сватбата.
Аз не обичам бамя,много ми е лигава една такава.
Смърфи, като каза суши снощи гостите ни ни донесоха суши, но българено. МММММ, беше божествено. Трябва да взема рецептата и ще я споделя.
Креми,и от мен спорна тренировка.
Ние сме добре. Гого пак стана в ранни зори,но се гледаха с баща си, а аз дремнах до преди малко. Сега правя принцеси и към обяд ще ходим на разходка. Слънчев ден,мили мои  Hug

# 11
  • Мнения: 5 001
Да не ви изтърва в новата темичка........Хубава седмица на всички!




# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Влюбена ли си, Мастъре!  Flutter  Пепрудки пърхат...  Laughing

Ма ко, много хубаво заглавие на темата!   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 169
Привет  Hug
Мастерче, къде се изгуби?

# 14
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Пак се опитах да се поразмажа до сега, не ми отдаде.
Раздигах да пусна прахосмукачката и сега се назландисвам.
Ма ко, много хубаво заглавие на темата!   bouquet
Мерси! За следващи заглавия може да помагате и да давате идеи, че не всеки път ми идва нещо на акъла и изобщо не претендирам за нещо добре измислено.
Мастър, къде се загуби?
Нощни, Хортензия и те
Радвам се, че всички сте добре. Ще ставам, че никаква няма да я свърша

Общи условия

Активация на акаунт