Домакини 67/ Инвестицията в спомени води до банкрут на мечтите

  • 54 004
  • 735
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
                                            Д О М А К И Н И

                                     


Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66

Албумчето ни:
Потребител и парола на ЛС

# 1
  • Мнения: 3 809
Леле, цоп - първа!
Багажът е готов! Майстор станах на сгъване, пакетиране и подреждане. Пу, пу, златни ми ръце, хаха! Направих и баница (бях си купила три пакета кори от БГ, все различни) и това е последният. Ама нещо не са ми тамън, свикнала съм с друг вид. Ще викам неволята тоест Калинка пак да дава акъл, този път за баница с дебели кори.

Бягам да пия трето кафе, че докато схвана темата на темата и се пулих няколко минути. Или е от това, че съм блондинка, хаха. Мерси, ма ко! Перфектно заглавие!

Ще ходя да се боядисвам, за първи път тук. Да не си дойда лила само, хаха.

# 2
  • Мнения: 38 945
Смърфи, на баница с дебели кори отива повечко мазнина и някаква заливка. Или бавно печене под хартия, за да не се изсуши допълнително.
Пу, втора. Моите хора са кацнали в София.

# 3
  • Мнения: 2 169
Тук съм и аз!
Смърфи, лек полет! И аз съм така с багажа, за половин час оправям за четирима ни багаж за няколко дни. С тая каравана и преди това цял живот по палатки...голям тренинг си е Wink
Ма ко, не е сама, с приятеля си е.

# 4
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 255
Flutter Hug Айде да ни върви Коледновеликденскиваканционнолетната тема. :bouquet
Смърфи чекам те да дойдеш , да те водя на пазар.Да си знаеш,резервирам те.Студентката е много добре.Наблъскала си е предметите като за световно тоя семестър и е на лекции от сутрин до вечер почти.,по три предмета на ден. newsm78.Събота и неделя ходят по малки екскурзийки с дружките и от там.
Тийна в къщи се грижи за моето психично състояние и благосъстоянието на аптеката до нас. JoyИначе е добре,училищите му харесва и се чувства на мястото си.Единствени тревоги имаме с тия ноновъведения за матурите след 10 клас които измислиха.Неговият набор е експериментален от всякъде.А родителите сме редовно на силни коктейли и лекарства. #2gunfire #Cussing outБе здрави да са , другото се нарежда.

# 5
  • Мнения: 5 939

Пу и аз да се разпиша.
Чета ви почти всеки сен, но нямам много време за писане по редовна съм в седмокласната тема , като родител на едни други експериментални , първите с НВО края на юни и неясен все още формат, по- голямата част от родителите пращат на уроци и разчитат на тях, аз разчитам на себе си и колегите които му водят предметите. Решаваме задачи  по математика, вчера госпожата се е пошегувала че при нея е подранил Дядо Коледа и е раздала домашното за ваканцията, 100 и няколко задачи. По български нищо не разбирам , там само проверявам с готови отговори тестове и което не знам пращам да предава за проверка на учителката.Няма да обяснявам по колко пъти на ден чувам че съм гадна, и отговарям че и аз го обичал Simple Smile Днес е единствения ден в който се прибирам рано и имам време за мен.
Добре че дребното засега слуша .

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 530
Да се разпиша и аз в Коледната тема.
Вече трета нощ не мога да спя. Twisted Evil
През ноември трябваше да кастрираме котката,но ми дожаля и се изплаших и не я заведох.Сега горчиво съжалявам.Вие като чакал по цели нощи,никой не може да спи.Като се върнем след празниците,право при ветеринарите!
С Криста вече се побърквам с тези домашни.Умна е,но  не се старае  и пише грозно.Вече крещя от яд и безсилие.Комшийката горе,като ме срещне и крие детето си зад гърба  си. Embarassed
Техникът за компа още не се е обадил.Пиша от стария,както знаете,но той няма копчета,святка и изгасва.Ще взема да отида да го подсетя майстора.
Смърфи,ела душицо,ннаправи и нашия багаж.Боже,как мразя да пътувам и да приготвям чанти. #Cussing out
Стискам палци за майчето на Писе и сестричката на Вио! Praynig Praynig Praynig
Оставям ви и отивам да затъпявам при Криста.Що за изреченние кажете "Има ли Малин малини?Не,има ламя!" Laughing

# 7
  • Мнения: 2 169
Хахаха, Славе, пълно е с бисери. Почти всяка страница е за снимка и за изтипосване в социалните мрежи, просто бъкат от гениалност Smiling Imp

# 8
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.
Смърфи, децата са добре.Единият си е България в момента.Другия се  стяга да се мести на 21.12 им е датата.Чакам с нетърпение да се преместят с неговата госпожица.Сашо  чака ваканцията и се надяваме в петък евентуално да завали сняг.
Славе, кастрирай я.Нищо няма да и стане.Ще си подреме малко повече от упойката през деня.Поне мойто дзверо беше така.Даже му бяха дали и хапчета за болка.Аз съм за масова кастрация на кучета и котки.По този начин ще се стопира плоденето и многото бездомни животинки, които са на улицата сега.
Вио, Писе стискам палци.

# 9
  • Мнения: 1 826
Идваааам да се запиша в новата тема.
Вио стискам палци за сестра ти,знам какво е тая фистула от татко.....
Ще се справи и за празниците ще сте забравили .
Мария завиждам ти за гостите,дали има едно място и за мен.
Смърфи ,а на теб завиждам за снега,а за куфарите ...ами мразя го това събиране на багажи.
Калинка посмях се с кучето.
Ма ко споко, няма да се оправи котката,каквато си е такава ще си е .Много са игриви и искат хубаво уморяване.Аз днес кучето ми направи беля, изгриза ми една висулка за чантата.
Благодаря ви момичета че питате за мама,няма да се оправи скоро.Ама вече я качихме горе при нас,че това тичане по стълбите не е за мен и днес имам време вече за всичко.Само дето спирането на водата обърка плановете.Ще хапнем каквото има,че ме домързя късно да готвя като дойде водата.Ама пък си оправих спешната поръчка дето поех със снежковците и дано не докарам снега или ще обвиня Смърфи, че го е докарала.
Още не съм сложила елхата, ама ще стане тия дни и това.

# 10
  • Мнения: X
Привет Simple Smile Помните ли ме?
Отдавна не съм влизала в темата  днес засякох Славчето в една друга тема и я проследих за да ви намеря Heart

Как сте всички?

# 11
  • Мнения: 3 809
Стискайте палците, че от вчера е адска снежна буря. Седя в самолета и чакаме са обледят самолета. Сигурно поне 50 снегорина чистят плаца и пистите. Мане, мане! Там тропически бури, тук снежни.

# 12
  • Мнения: 38 945
Смърфи, стискам ти палци!
Обаче ти завиждам за снега!
Добро утро!

# 13
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Смърфи, стискам силно палци! Пиши като кацнеш, че ще те мислим Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Контес, привет! Радвам се да те видя!
Аз чакам новини от сестра ми, самата операция ще е днес по някое време. Вчера я отложиха заради много завишени нива на калия. Минала е една диализа, днес ако всички показатели са наред, ще действат.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 530
Добро да е! Grinning

Контеска,радвам се,че се върна! Hug
Пиши как сте,как е детето?Гладам каква красавица расте! Heart Eyes

Смърфи,пиши като кацнеш,че ще те мисля.

Аз пак безсънна нощ.Ще я удуша тази котка! Sad

Тук пекна едно слънце!Ужас!Как ми се иска и на мен поне малко снежец!

Писала съм с Вио.Всичко ще е наред!Стискам палци! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт