Домакини 40/Време е за коктейли, плаж и море

  • 43 761
  • 737
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 00:10 от ма ко

# 1
  • Мнения: 2 169
А здрасти  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 900
Ами здрасти! Умрях от студ с тоя вятър. А косматия е с разстройство и сигурно ще съм дежурна тая нощ.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 265
Ма ко, мерси за новата тема!  bouquet

Днес ММ ми купи фотоапарат Сони, страшен е - това за миналата годишнина. Чехия не се отменя Peace

# 4
  • Мнения: X
ма ко , благодаря за новата тема   bouquet  bouquet

  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 169
Честито, Люска, супер подарък  Peace Значи сега да чакаме снимки и от теб, нали  Wink

# 6
  • Мнения: 11 622
Ма ко благодаря за темата   bouquet
Лус честито фотоапарат!!! Да снимаш много красоти /и да не го забравяш като мен  Joy/!

# 7
  • Мнения: 3 841
Ма ко -    bouquet
Заглавие - Време е за коктейли, плаж и море!

Нещата се движат по график, дано така остане и до края. В интерес на истината, нещата са много като видове, но малко като количество. Надявам се да стигне, ама да не остане.  Wink

Отивам да подготвям нещата за гръцката мусака!  Peace

# 8
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Промених заглавието.
Досега гледах по NG за някакъв кладенец в едно село близо да моето на 3000г. Бил светилище на водата. Такива неща разбирам от нета или ТВ, хора не останаха там, пък и такива неща никой не е забелязвал по тошово време, никой не ги знае.  ooooh! Ждрелото на Ерма беше известно като кръчма, например.  ooooh! Вярно, че е имало и мотел към нея е имало, ама това ли е най-важното.
Люска, честита ти придобивка
Още не съм измислила какво да го правим шефа утре  Thinking Има детски панаир в Градската градина и няколко музея включени към него. Само в етногрофския не сме били, може и там да отидем. Не е под карантина вече, и по лицето има много малко пъпки и на размер са малки. За Витоша на това време ще отпадне, а и той обича панаира. Ще го доизмислим утре
Лека нощ  Hug

# 9
  • Мнения: X
Ма ко -    bouquet
Заглавие - Време е за коктейли, плаж и море!
....


Ха,хаха Смърфи аз пък си мислех същата работа почти. Домакини бърборини се сбрали за по мартини Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Аз се събудих по никое време и не мога да заспя... Сърцето ме стиска, малко боли... Събудих се защото сънувах как брат ме вика по име от болка..., така ме викаше като беше малък... Дано да е жив ... от 1 седмица няма вест от него, не вдига и телефона... в това време....

Да мислим само хубави неща.... Praynig

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДЕЦАТА!



На малки и на големи... Миленка поиска пари за книги за 1 юни. На панаира на книгата от 3 юни ще си избере подарък... На Петьо някаква нова играчка от Хиполенд, такова чудовище още нямаме. Някаква нова серия. Засега има 6-7 вида. Днес ще я разгледаме какво ли е това чудо...

Ма ко, много е интересно за кладенеца...

Изобщо България е свята земя, какви ли не чудеса има на нея, само не я пазим, не я поддържаме...

Айде, отдавна не съм сервирала:



# 11
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.Честит празник на децата ни.
Ние ще ходим с моите дружки до един манастир.Онези двете във фб , с които пием бира. Mr. Green
Приятен ден от нас.Все още доста духа в Пловдив.
Марче, кажи нещо де.

# 12
  • Мнения: 2 169
Ау, такъв 1 юни не помня. Студ и вятър е отвън, как ще празнуват децата, не знам.
Под нас строят сцена - ще има концерт, само не знам дали няма да го гледаме от терасата  ooooh!
Та честит празник де! Да са ни живи и здрави дечицата, и усмивките никога не слизат от лицата им   bigdance2

# 13
  • Мнения: 843
Честит празник на малките и не толкова малки деца. Да сте усмихнати, весели и игриви.
Аз съм поканила родителите си и сестра ми, че имаме и празник на града. Не са ми отговорили окончателно, но ако не дойдат ще излезем само с ММ и Гого.
Ма ко, благодаря за темата.
Лус, дано всичко е наред с брат ти.  Hug
За всички останали   bouquet

# 14
  • Мнения: 900
Добро утро!
Честит Първи юни! Да са ни живи и здрави децата! Да растат весели и щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт