Домакини 45/ Навън е шарена есен, на нас всичко ни е песен

  • 39 376
  • 728
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
# 2
  • Мнения: 2 169
Тук съм   Heart Eyes

# 3
# 4
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро приятелки.Аз чакам приятелката ми за кафе.Днес съм пак нощна.После ще пържа кюфтета, че със зелен фасул само няма да стане работата.Направих сутринта една доза меденки, която вече е половин доза.  Mr. Green
Онзи ден взех брашно на промоция 1 пакет за 0.69 лв.Затова забърках набързо сутринта сладките , за да видя дали е читаво и да се снабдя с поне 5 кг за коледните сладки.
Адашче, много неприятно е това с телефона.
Вио, не се притеснявай.Моите и двамата са с очила, само че единия изобщо не ги носи.Като бяха по-малки много им говорех, щото големите подигравки са в у-ще, а не в дет.градина.
Контес, важното е , че сте добре.Сашо е на аугментин.
Смърфи, на ОМВ-то до комина съм на касата като за начало.Харесва ми.
Марче, Поли много хубаво разказвате.
Марче,на теб съм обещала да ти пратя специално меденки, линцери и квото там сътворя.Офиса на Еконт е точно до вас на номер 35 Mr. GreenСега като проверявах много се изкефих.Даже няма нужда да палиш колата. Mr. Green
Засега чао.Целувки.

# 5
  • Мнения: 843
И аз в новата тема.
Ма ко, благодаря!  bouquet
Сложих едни пържолки и кюфтенца в тавата за обяд и вечеря. После сме на консултация да видим колко е пораснал малкият ми голям мъж. Дъждът спря и ще има и разходка, че подивяваме вкъщи. Мисля да мина да купя цветни моливи и да драскаме с Гого по листи. Събудих се с главоболие и май ще пия нещо, че се усилва.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 265
Брей, изпуснах ви за 2 дена, вие цял роман изписахте. Връщам се да ви чета Peace Hug Hug Hug

Ма ко, благодаря! Hug

# 7
  • Мнения: 3 841
Добро утро, момичета!

Ма ко -   bouquet за темата!

Вчера до посред нощите съм се разправяла с местна банка, от която ни е кредитната карта, днес рано сутринта продължи мм. Хакнали са я и са изтеглили голяма сума пари, по-точно са направили две покупки на големи стойностти. Но тук имат изградени менахизми и веднага са я блокирали и добре, защото след това са се опитали още да пазаруват с нея. Сега по телефона мм направи оплакване и му казаха, че се очаква да възстановят сумата. Дано!  Praynig

Почти не съм спала от притеснение. Той вчера на летището и чака един от колегите си немци, когато му се обаждат. Ама той не говори испански, само разбира малко. Та разбрал каква е работата, но не може да им отговори. Звънна ми аз да се свържа с банката. Ама тук не е като в БГ, не се сврързваш с никой, докато не си въведеш номер на документ и някаква парола. А сега де, каква е тази парола?! Че докато я намерим... Най-накрая успях да се свържа и им обяснявам да ми говорят бавно, че съм чужденка (разбирам ги, ама някой говорят ужасно и като е по телефон, предпочитам да ми говорят бавно) и ме свързаха с англоговорящ служител. Направо чудо, че тук почти никой не говори нещо различно от испански. Та се разбрахме какво и как.

Креми - много хубаво! Хем на смени, имаш си и почивни дни. Докато се сетя обаче къде е това до комина...  hahaha

Днес надписвам картичките, в петък немецът ги отнася за Европа. Тази година не са нищо особено, но времето наистина ме притиска и няма как да направя нещо по-засукано.  Sad

# 8
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ама си се сетила Laughing
Много неприятно е това с картата.Тези карти са нож с две остриета.Хем за по-удобно, ама...Те мошениците не спят да му се невиди.

# 9
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Леле Смърфи, ужасна ситуация. Добре, че сте реагирали навреме и всичко е наред. Дано бързо ви възстановят парите
Креми ме подсети, че в събота в цялата дандания с щранговете, ще трябва да пращам мъжо за брашно.
Люска  Hug
При нас е ужасно време. Духа много силен и леден вятър, отвратително
А след малко за шефа трябва да ходя

# 10
  • София
  • Мнения: 11 706
Записсссссс  и довечера ще мина.   bouquet

# 11
  • Germany
  • Мнения: 7 944
Запис Simple Smile

# 12
  • Мнения: 657
Чудя се аз къде зачезнахте, пък то в новата тема. Смърфи, всичко да е наред, дано! Тя Мушкатова повлече крак с тези незгоди, но дано и при нея, и при теб да се оправят нещата. Иначе за свързването с банките и тук е така - набираш сто цифри, въвеждаш данни докаро те свържат с реален човек - онзи ден се разправях с ДСК за интернет банкирането, та минах през нещо подобно. Вио, прекрасни са децата, сладури - щом са по запазена технология продължавайте де, не спирайте Grinning Вкъщи всички сме очилари - свиква се. Аз и детето отдавна минахме на лещи, но това е решение на съвсем друг етап. И аз започнах да се запасявам с брашно, сушени плодове, но за сладките ще си чакам момчето, че винаги ги правим заедно. Славче, твоето злато голямото ще се връща ли? Греяните напитки на Калинка много ги харесах. Тази година дали ще правят немски коледен базар в София - миналата година там пих греяно вино. Нищо особено не беше базара, ама все пак внася атмосфера. И да ви почерпя за нещо донякъде тъжно, но ми се иска да го споделя - на днешна дата са се женили родителите ми - в Бургас, където татко е бил моряк - млади и ужасно красиви. 57 г. брак щеше да е ако татко беше жив.

Скрит текст:
днес изпратих чужбинските картички - скромни, но от сърце, дано ги получите!

# 13
  • София
  • Мнения: 11 706
Добър вечер!  Hug
Дами, от утре започва Немски Коледен Базар и е до 21.12 . Винаги го посещавам, виж виното не мога да го пробвам щото съм с колата, но наблягам на разни вурстове  и коледни пайове и тук там да си купя някоя играчка.
Благодаря, че ни черпиш.
Мони , какво стана с теб, операцията и неприятностите около колата, нали ти беше.. Simple Smile и защо изчакваш за колата?? Направо трябва да я вкараш в сервиз и те от там ще си изискат сумата от застрахователя, поне аз така направих. Не ме интересуваше кой ще я гледа, как ще я гледа и колко ще я оценяват, а те ми дадоха и оценка много добра. Интересувай се.
Направих един кейк за закуска на ММ, защото той си взима  едни лекарства за кръвното и трябва да хапне нещо преди това, забравих да купя бисквити, а и точно тези бисквити са ми далеко , магазина де, та ако някоя от вас има интерес към лесен, бърз и добър модел на нов кейк ще дам рецепта. Аз даже я обърках от бързане,  рецептата и той взе че пък си стана,..мада.
Ето го.. Simple Smile Черпя с горещ, горещ кейк с портокалови корички
Скрит текст:
Скрит текст:
Утре е Ден на християнското  семейство, вие отбелязвате  ли го, аз - не.



 

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 20:08 от marchеva14

# 14
  • Мнения: 99
Добър вечер, приятелки!
Да се запиша в новата тема, че да не ви изгубя!
Зимата  дойде, запалихме и камината тази вечер, аз също съм фен на червеното вино, но днес сме на ракийка с туршийка и наденица-класика направо! Mr. Green
Марче, вкусен кейк пак ни показваш, давай рецептата щом е лесен и бърз!
Вио, големи сладури са ви дечицата и много си приличат и двамата!
Смърфи, неприятно е това с картата и ние сме го преживяли. Преди 3 г. на мм така му източиха голяма сума пари тук, от банката му се обадиха да му съобщят, че нямаше тогава смс известяване. Върнаха парите след повече от месец и оттогава всички карти ни са с смс известяване за всяка транзакция, че кражбите винаги стават или в почивен ден или посред нощ. Ще ви върнат парите със сигурност, те си ги виждат тези измами и сигурно и при вас ще е по-бързо, в България се чака доста.
За Деня на християнското семейство аз да си кажа, че си го празнуваме винаги. Утре е и петък така че ще излезем някъде на ресторант с още едно приятелско семейство.
Ма ко, оздравявай бързо и се пази, че коварни са тези вируси да няма усложнения после.
 Hug на всички неспоменати и приятна и топла вечер!

Общи условия

Активация на акаунт