Домакини 45/ Навън е шарена есен, на нас всичко ни е песен

  • 39 372
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 657


Мили момичета, благодаря за пожеланията към порасналото ми момче! Черпя с един ден закъснение, но преди час се прибрахме от планината, а там не взех лаптоп да ви следя и пиша. Така че, нападайте смело. Честит рожден ден на Деичка - Вио, с теб сме се мъчили и радвали горе-долу по едно и също време, ама с 19 г. разлика Grinning
Установих, че сте изписали цели 5стр, за ден и половина, та ви попрочетох набързо, колкото да съм в час. В пощенската кутия ме чакаха картичките на Вио и Луси - много е готино така да те зарадват като се връщаш отнякъде  bouquet Ние бяхме в Говедарци - под Мальовица е селото. Красива гледка, малко снежно и много слънчево беше, а тук ни посрещна мъгла. Иначе самото село Говедарци аз не го харесвам много, но е близо, а и хотелчето беше добро.
Марче, билетите за Лондон са продадени, но утре ще отворят продажбата за Амстердам и допълнителни за Париж, та ние за там ще дебнем - той предпочита Амстердам, ама закъдето се вреди, че свършват скорострелно - U2 си е това - ВЕЛИКИ! Така че ако ти се ходи, имаш шанс. Аз как искам, ама няма да смогнем за всички...Хайде оставям ви, че прането чака - две перални напълних от тези два дни само.

# 721
  • Мнения: X
Вио, честит РД на малката красавица ! Да е много здрава, все така послушен бонбон и много усмихната !
  bouquet  bouquet

Калинка, моля ,моля. Значи са започнали да пристигат ,супер  Hug
Много ми беше мило да напиша England на част от тях  bowuu

Браво на всички ви за сладките ,страхотни сте !!  chef  bouquet

# 722
  • София
  • Мнения: 9 850
Я да ви покажа на какво кино ни покани ММ тази вечер:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204050400717766&se … ype=1&theater

# 723
  • София
  • Мнения: 11 688
Дзак, добър ви ден!  Hug
Влизам за да благодаря за вниманието на :
още веднъж на Людачка, водката е прекрасна!  Hug Пожеланията също!  Hug
Удоволствието е мое от получените пожелания на Смърфи, Бонболинка, Мони, Вио! Благодаря ви момичета! Казвала съм, че ви обичам, нали  Heart Eyes
Та, по този повод да взема и да почерпя с по едно кафе и едни бисквити, които сега сътворих, лесни, бързи, вкусни. За Коледа са се Утепали... Joy
и от близо да ви видите

разбира се и по едно кафе, а може и по нещо по-силно, Калинче,  къде си... Simple Smile
Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 2 169
Момичетааааааааааааа, много ви благодаря за пожеланията! Страхотни са, вие също! Много ви обичам и сте много специални за мен, да знаете  Hug Hug Hug
Влизам набързо между вечерята и тортата, че се сетих че не съм ви почерпила. Срам, срам, ама ще ме прощавате, нали  Wink











# 725
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Навечерях се само като прочетох последната страница.
Започвайте да мислите за коледно заглавие, че е време за нова тема

# 726
  • Мнения: 657
"Домакиня пред камина с питие в снежна зима" newsm78 дотук го докарах с римите...

# 727
  • София
  • Мнения: 11 688
"Домакиня пред камина с питие в снежна зима" newsm78 дотук го докарах с римите...
Ма-ко, ако го събереш, веднага го записвай, но ако не го събереш пропускай камината, то се знае... Joy Алкохолички!!  Joy
Дами,  Hug

# 728
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
"Домакиня пред камина с питие в снежна зима" newsm78 дотук го докарах с римите...
Ма-ко, ако го събереш, веднага го записвай, но ако не го събереш пропускай камината, то се знае... Joy Алкохолички!!  Joy
Дами,  Hug

 Joy то ще се събере, но може направо да я подмина камината, айде сега, глезотии


Ето я новата тема момичета, седянката тазивечер на новичко. Дано ви хареса заглавието
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=815018.new#new

Последна редакция: нд, 14 дек 2014, 21:54 от ма ко

Общи условия

Активация на акаунт