Домакини 67/ Инвестицията в спомени води до банкрут на мечтите

  • 54 230
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 826
Еххх ами как да не си прося да видя тези красавици-Контеска ,благодаря.Нагушкай от едни луди лели принцесата.
Вио ама ще е страхотна балерина,пък ще чакам да видя снимки.
Славе прави промивки ако дава на носа .
Калинка ми завиждам за банбоните пък.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 46
  • София
  • Мнения: 2 265
Здравейте, момчета!

Вио, честита да ти е! Жива, здрава и щастлива! Да ви радва!!!
Калинка, честит празник! Здраве и благополучие! Вино и бонбони....ммммм, обичам Simple Smile
Контеска, в ФБ виждам твоята красавица Simple Smile
Смърфи радвам са ти дали визата.
Славче, опитай на направиш 10мл физиологичен разтвор, 5 капки клеева тинктура и няколко капки сребърен разтвор. Това са капките, които помагат на Миленка
Писе, ти какво плетеш?
Ма ко, Смърфи, само моля да не късния час срещата...
Плами, за картичките никога не е късно Simple Smile

Аз напускам любимата си работа... работното време и пари вече не ме устройват...

# 47
  • Мнения: X
Писе, ще я нагушкам. Тя ви помни и ви свързва с красивите картички и не само Heart
Липсвахте ми и докато не започнах пак да пиша не го осъзнавах.

Лусси, Heart много се радвам да те видя Heart
Ще намериш по-хубава! Убедена съм.

Как са щерката и мъничето?

Славе, мерси. И аз завиждам за срещите Sad

# 48
  • Мнения: 1 826
Люси плета ето такова еленче,играчки за благотворителност в едва група.
Скрит текст:
Ама пък ще ви се похваля ,оня ден ни наградиха с Майки на годината 2018.Цялата група и страничка.
Скрит текст:
това е страничката ни
https://www.facebook.com/podari.nadejda1/
 
Контеска ами ние сме специални.
Като писа Вио, че 5 години прави Дея и се замислих колко години се познаваме и пишем тук в темата....

# 49
  • Мнения: 11 613
Добра вечер!
Писе наградата ви е напълно заслужена! Рудолф е прекрасен!
Да се похваля - ходихме до един полски месарски магазин - е полските прасета ама хич не са като английските LaughingLaughingLaughing и ребрата са както требе, и вратните пържоли, и сланината LaughingLaughingLaughing та утре мятам кебапчетата и вече няма да са мираж Laughing Взехме си и калъпчета сланина за осоляване и готова варено-пушена сланина. Абе голяма радост да видиш мазна мръвка Laughing аааааааа и пушена скумврия Laughing
Смърфи щях да ти казвам за баницата, ама съвсем изкуках - българските кори ги прави "баницата на Морена" - резултата ще е същия.

# 50
  • при късмета
  • Мнения: 23 862
Добро утро!
Писе, браво на вас, заслужавате го
Калинче, успех с кебапчетата
Контеса, ти още ли се занимаваш със същото?
Славе, как е детето?
Нямам търпение да видя Люси и Смърфи.
Вчера в 12 имах час за фризьор, а щях да се успя. Отне ми 3 часа да ме боядисат и нищо не можах да свърша. Мислех малко да излезем днес, обаче много се развали времето, духа силен вятър и вали нещо средно м/у сняг и дъжд.
Гушки на всички у хубава неделя Hug

# 51
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Ма ко, благодаря за картичката, ама я получих с голямо закъснение - свекърва ми я взела от пощенската кутия, сбутала я в чантата си и напълно забравила за нея. Вчера случайно я открила, та най - сетне достигна до мен. Викам пак добре, можеше и по Великден да се сети Laughing
В събота дебютът на баРелината мина добре, танцува, нямаше гафове, Дядо Коледа я хареса, изобщо - всичко е точно Wink.

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 18:17 от vio

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 6 544
Прекрасна Дея! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Браво на детето! Hug

# 53
  • Мнения: 39 038
Добро утро!
Страхотна баРелина!

# 54
  • Мнения: 11 613
Добро утро!
Вио - ПРЕКРАСНА! Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Пу,пу,пу - на майка си намязва! С това добро начало седмицата ще е супер!
Смърфи честит имен ден!!!! Жива, здрава, влюбена!!! Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Sunflower
Най-накрая Асан яди кибапчЕта Laughing Мм е категоричен - свинско само от поляците Laughing
Усмихнат ден и спорна седмица!

# 55
  • Мнения: 3 816
Добро утро! Явно снегът си ходи с мен, пфууу, а какво слънчице имаше като кацах!

Да се почерпите за мое здраве! Имам имен ден:



От сутринта ми звъни телефона, не мога да си изпия кайвето.

Калинка - мерси! Следващия път вземи повечко месце и направи повечко кебапчета. Аз си завивам всяко отделно в прозрачното фолио и ги бухаммв камерата. Така си имам готови, като няма нищо за ядене или ни се приядат. То от цялата философия с кебапчетата, най-голямата вратня е точно увиването на всяко поотделно.

Ай, че прекрасна баРелинка! Кукла! 😘

Утре имам среща с мако и Люси, фръц пък! А днес малко по задачки.

# 56
  • Мнения: 39 038
Смърфи, прободе ме в сърцето! Мляс!
Да си жива и здрава, да имаше още много предизвикателства в обикаляне (и живеене) по света!

# 57
  • Мнения: 2 169
Благодаря ви, момичета! Много се запали по балета това маненкото, много. За два месеца се изкачи на палци, справя се добре в залата, вече и на сцена имаме участие...дано да се задържи така, аз много доволен!
Смърфи, честит имен ден! Жива и здрава бъди, и по - малко сняг ти пожелавам, налЕ Wink
Лейдибърд, на баща си прилича повечко като че ли, не знам...

# 58
  • при късмета
  • Мнения: 23 862
Привет!
Рано, рано ми извадиха мъдреца и сега съм по-малко умна, мъдра де, та като плещя лигавщини или забравя си имам оправдание Joy

Смърфи, със здраве да си носиш името, много късмет

Вио, прекрасна е Дея и браво за ентусиазма. Тя май на никого не прилича от вас, за разлика от брат си, който си е на баща му. Аз още се чудя как ги правите тези руси деца, ама няма да забъркване комшии сега Joy

Спорна седмица и бързо да свърши, че да поспя

# 59
  • Мнения: 1 826
Смърфи ами хубаво банбони ама ще ги гледаме с Ма ко днес само.
Да си жива и здрава,много щастие и късмет ти желая. Kissing Heart
Вио ама прекрасна е ,но прилича на теб.
Ма ко днес май и на мен ще ми върви на вадене на зъб.Ами умрях от болка в събота,днес пак взе да ме боли ама си записах час и ще плануваме как ще ги вадим.Не ми се размина по празниците да си хапна спокойно,ще си карам като майка на пасирани храни.Grinning
Та стискайте ми палци днес към обед.
Облачно и хладно е вън,дали ще завали сняг...
Успешна и спорна седмица ви желая.

Общи условия

Активация на акаунт