Домакини 67/ Инвестицията в спомени води до банкрут на мечтите

  • 56 271
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39 232
Влизам в темата, за да похваля доброто джудже на Дядо Коледа за поредна година- Ма ко!
Благодаря за картичката и пожеланията! Трогната съм!
Писе, дано да не се стигне до вадене!

# 61
  • Мнения: 2 169
Махнах снимките, кой видял - видял Wink
Ма ко, ми руси се получават, ей на. Русото идва от нас със сестра ми - ние като деца бяхме така, тя все още е тъмно руса, пък аз съм блондинка под прикритие, хахахаха. Иначе мм е с гръцки произход, аз май съм споменавала. Е то какво произход, ще каже човек, че е някой Аполон, но действително баба му по майчина линия е била чиста, 100 процентова гъркиня. Свекървата е типична гъркиня също... Абе общо взето, децата поне по русата коса приличат на мен, нищо, че не си личи LaughingLaughingLaughing

# 62
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Привет!
Повечето са ни видели отатък предполагам. Побъбрихме, ама както винаги времето не стига. Видяхме се, супер си изкарахме.
Шефа има за подарък стъклена играчка за елха и много я хареса. Само не дава да я сложим на елхата, че котката ще ѝ види сметката, още преподрежда
Калинче, не можеш да ни видиш, ако искаш ще ти пратя снимка
Писе, какво стана с твоя зъб?
Вчера като ме пусна упойката доста ме болеше, ама от мъдрец голяма дупка става. На АБ съм, че зъболекарката си ме знае, че много трудно ми зарастват венците и го даде за всеки случай.

По нощите ще сменяме нещо си на батерията на чешмата в банята, че при затворен кран тече вода. Та сюрпризирах мъжа ми и чакам да се прибере

# 63
  • Мнения: 39 232
Видях ви!

# 64
  • Мнения: 1 826
Ма ко моите зъби са цели три броя,Трудно ме хвана упойката заради възпалението.И аз си пия антибиотика,но пък бързо се затвори венеца.
Видях ви на срещата и ви завидях.Я да се организирате от сега за лятото да се съберем.Не ,че аз  знам дали ще мога ако майка не се оправи.
А Шефа е прав за играчката ,пази си я .

# 65
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
И аз ви видях, много сте хубави Sparkling Heart
Довечера съм на коледно парти с фирмата на мм. Не знам защо тази година са решили да са семейно, не ги познавам особено добре, ма трябва да ида, няма как. Не че има какво да облека и какво да обуя де, но той този проблем си е перманентен Nerd

# 66
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Добро утро!
Вио, приятно изкарване!

Ако можем да се организираме повече хора за лятото, ще е супер. А ако и Смърфи и Калинчето се засекат тук, ще е още по-добре

Ставам да чистя, че 2 дни нищо не съм пипала. Направо местя елхата на шефа в стаята, че котката там най-малко я пускаме, че му краде и крие играчките. Сутринта като се прибрах вече беше припаднала. Обичайно си стои права, само играчките е свалила и разхвърляла навсякъде. Догодина ще я увеся от тавана Joy

# 67
  • Мнения: 39 232
Ма ко, продават и клетки за елхи! Имай ги и тях като вариант!

# 68
  • Мнения: X
Не ви видях, но ви завидях за хубавата среща и емоции Heart

# 69
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Привет девойки.Сколасах да се боядисам днес.Купих боя и чинно ме чакаше 2 седмици.Добре че утре имаме обяд от работата, щото можеше да отвиси до НГ.Сашо излизат ваканция от днес и ще се гледат с баба си.Моя мъж е във Вашингтон и ще се прибере чак за НГ.ТРябва да свършат работата, та ще караме Коледа без него.Сашо е навъртял такъв уишлист, че ми се е взел акъла.1. айфон2.айпад3слушалки4легосет5 игра за псп.
Дали ще му се изпълнят всичките.Ще има да чака.

# 70
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Пък шефа още от миналата година, дори не знае какво иска.
Калинче, получих си картичката, много ме зарадва, благодаря ти Kissing Heart

# 71
  • Мнения: 39 232
Привет девойки.Сколасах да се боядисам днес.
А аз си боядисах и извих, или ламинирах миглите.... Доволна съм.

# 72
  • Мнения: 1 826
Успях да стигна до лаптопа и да ви прочета.
Креми честита прическа.А за подаръците,за всеки повод по един.
Калинка и мен ме зарадва днес картичката ти.Ама пък е супер готина ,с любимите ми животинки.Heart EyesKissing Heart
Днес мъжо тръгна на разходка с кучето ,ама ми създаде на мен работа.Съседи колели прасета и продават,е да не остана назад взех месо,ама с ребра ,та разфасовах и рязах.Сега си похапнах и кисело зеле с месце.Fork And Knife
Накупихме и на познати и свеки ,та после си разнасяхме  нещата.

# 73
  • Мнения: 11 622
Добро утро момичета!
Днес е Игнажден!
Пускам вас у дома първи, че да ми врви само с добри хора да се срещам!
Днес не давайте на заем и не изнасяйте нищо от къщи!
Приключих успешно с коледните курабийки. За днес плана е да се боядисам в розово - против зимна депресия Laughing Добрата страна на късата коса е, че мога да си експериментирам с цветовете Laughing
Радвам се, че картичките пристигат навреме!
Днес трябва да опаковам подаръците и да скрия кашона, че утре е последния учебен ден и са до 12 часа. Диването стана на 14, но продължава да обяснява, че и тази Коледа ще направи опит да хване Стареца LaughingLaughingLaughing

# 74
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Добро утро!
Честит празник!
Днес, както винаги първа си влязох вкъщи аз самата. Преди малко и инкасаторката за водата мина, ама бях преди нея Joy
Калинче, много е хубаво да си експериментираш с косата често, с моята не става
Шефа иска да правим заедно бисквити и ще го чакам да излезе ваканция, та не съм ги почвала.

Много е студено при нас, добре, че днес не ми се очертава много ходене навън
Гушки на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт