Х Фактор България, сезон 5, тема 3

  • 70 603
  • 471
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 11 744
http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/kristian-kostov- … na-krasavici.html

за всеки, който иска да отдели малко време и да чуе Кристиан.
Според мен не е задължително всеки да го харесва и не това казах с миналия си пост.
Много хубаво интервю. Много прям и честен, без да замазва и преувеличава нещата.

Все пак с черната коса повече ми харесва.

# 241
  • Мнения: 5 510
И аз много харесвам Кристиян. Косата и изобщо К-Поп стилът му изобщо не ми пасват, но това си е цяло модно течение. Момчето има основание да се държи като изпълнител от световна величина, а е земен, възпитан и нормален. За разлика от Герита и Титита, които се въртят само по едно СитиТВ и се държат, все едно през ден получават Грами

# 242
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 861
Сега  след края на фактора изгледах отново  изпълненията на участниците от  2014 и 2015. Коренна разлика от тази година. Не само като некадърност на участниците, а и като журиране, и като продуциране, и като предаване,  Защо така не знам. Крайно време е Халваджиян  да смени поне журито, а може и по- голяма част от персонала.

# 243
  • Мнения: 3 403
Сега  след края на фактора изгледах отново  изпълненията на участниците от  2014 и 2015. Коренна разлика от тази година. Не само като некадърност на участниците, а и като журиране, и като продуциране, и като предаване,  Защо така не знам. Крайно време е Халваджиян  да смени поне журито, а може и по- голяма част от персонала.

Журито може, но персонала май няма как - нали всички са му роднини Laughing

# 244
  • София
  • Мнения: 620
Сега  след края на фактора изгледах отново  изпълненията на участниците от  2014 и 2015. Коренна разлика от тази година. Не само като некадърност на участниците, а и като журиране, и като продуциране, и като предаване,  Защо така не знам. Крайно време е Халваджиян  да смени поне журито, а може и по- голяма част от персонала.
Напълно съм съгласна. За доброто на формата се моля да няма повече сезони в БГ в близките 5-6 години. Явно талантите ни се поизчерпиха, което е и нормално предвид това, че сме шепа народ със застаряващо население.

# 245
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Имало било коледен концерт на Х Фактор. Не знаех и сега случайно погледнах.

Ненчо като дядо Коледа прилича на побелял Христо Ботев.



Чернооооооооо и бялоооооооооооооо...

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 20:43 от smileys

# 246
  • Мнения: 1 808
Скучен, монотонен, изсмукан от пръстите,заспал Коледен концерт.Лека нощ!

# 247
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скучен, монотонен, изсмукан от пръстите,заспал Коледен концерт.Лека нощ!

На мен пък ми харесва.

Лека ти нощ!

# 248
  • Мнения: 36 529
Гледах началото, но повечето им гости не ги познавам, песните не съм ги чувала и не ме интригуват, затова си пуснахме други неща (у нас няма тийнейджъри, така че на никого не му беше интересно).
Дядо К ме озадачи, понеже не разбрах шегата - не знам кой е маскираният и на какъв точно се прави.

# 249
  • Испания
  • Мнения: 37 503
не знам кой е маскираният

Ненчо Балабанов




Честито Рождество Христово!

# 250
  • Мнения: 36 529
Вярно, гледала съм го, но отдавна Simple Smile
Честита Коледа! Bell Christmas Tree Bell

# 251
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 861
Честита Коледа!
Живи и здрави!

# 252
  • София
  • Мнения: 22 807
Честита Коледа!
Снощи гледах концерта, но не от началото. Вирджиния пя ли?
Жана беше намусена и не отиде при дядо Коледа.
4 Меджик започнаха слабо една емблематична  коледна песен. После мааалкоооо се пооправха ....
Не ми хареса концерта.

# 253
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 861
Много, много,  много скучен!
Нещо обаче  ми стана много интересно - дует "Авеню" кога точно направи тази песен с Манал, след като тя участва в Хфактор или пък Манал участва във фактора именно защото пя със Заки?

# 254
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
И какво толкова е направил за България? Какво се промени след като стана втори на Евровизия. Направи известен себе си! Казвал, че не е забравил от къде е тръгнал - паживьом увидим, както се казва. Много сме наивни на моменти ми се струва!
Тъй де. Нито пенсиите вдигна, заплатата ми и тя си е същата, токът не поевтиня, сега и сняг ще завали по Коледа, та и проблеми по пътищата се очертават. Въобще - нищо не направи Кристиан за България, само себе си гледа - албуми, песни, глупости. Дано поне някоя песен за европредседателството ни да напише, че да му го пишем като актив. Много сме наивни на моменти, ми се струва, чак даже леко глуповати.
хахахахахахахахахахахахах как ме разсмя.
Кристиян е виновен за всичко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт