Много мина, мъничко остана, скоро ФЕВРУАРЧЕ ще гушка мама!

  • 45 263
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 418
Мерси много за всички съвети ще пробвам , рецептите Hug А за нос аз съм чувала сол разтворена във вода и се капе с пипетка по някоя капка във всяка ноздра. На мен ми помогна мазане на моса с "тигрова мас" или виетнамско чудо...купих си го от един китайски магазин, отпушва бързо и продишваш иначе е безвредно

# 91
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
И аз само така лекувам хрема от години - вода със сол в една чашка и във всяка ноздра по една пипетка слагам. Много бързо помага и не дразни лигавицата. Сироп за кашлица само grinnTuss препоръчан ми от майки с малки деца. Купихме електрически инхалатор на племенничката ми. Списва се малко физиологичен разтов и се правят инхалации за кашлицата. От тогава не е пила никакви лекарства. Много са доволни.

# 92
  • Мнения: 1 418
А относно дрешките и другите дреболии , в Джъмбо според мен има не лош избор на доста приемливи цени, дрешките не са от био памук, но са си 100% памучни. Иначе там има и други неща, като помпи за кърма, сутиени за кърмене,  играчки, кошарки и т.н. Не бях ходила от много години там и останах приятно изненадана.

# 93
  • София
  • Мнения: 10 642
Вода със сол - физиологичен разтвор Simple Smile

# 94
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Както някой беше споменал и аз препоръчвам дрешките на George. Поръчват се от Англия, но не е никак сложно. Имат уникално сладки моделчета, цветове. Всичко е памучно, не се разтягат при пране и сушене, не губят цвета си. Аз всичко от там поръчах и много по-изгодно ми излезе от нашенските магазини.
Скрит текст:

# 95
  • Мнения: 16 871
Благодаря за мненията, ще се спра на някакъв стерилизатор, но нещо освен цената не мога да схвана разликата между тези 2в1, 3в1 и тн...

Мои приятелки пазаруват само от Джордж и са много доволни от качеството на дрехите - и аз мисля от там да взимам Simple Smile

# 96
  • София
  • Мнения: 223
Някой по-назад беше питал какви шишета сме взели. Аз по случайност съм с tomee tippee. На 2 лекции подаряваха, после една приятелка ми подари помпа за кърма пак тяхна, вътре има и шише, та ще съм с тях като за начало. Залъгалки взех 2 на Нук. Имам и едно стъклено шише на Canpol, което бях взела да изненадам мм с новината за бременността (но се.бях ошашкала и съвсем го забравих). Пелени зе сега взех 1 от хипото, памучна, тънка(в икеа са същите). От джъмбо са 4 в комплект и са по-дебелички.
На нас ни дадоха много дрешки, тези от джъмбо са се развлекли малко от прането, докато на другите нищо им няма.

# 97
  • Мнения: 299
И аз харесах дрешките на Лидъл. Мекички са. Купих и от Джордж, доволна съм. Поръчах също и от един бг сайт от органичен памук. Не че толкова държах на органичното. Но като ги пипнах, бяха много мекички в сравнение с останалите български, които разглеждах. На Джъмбо материите на дрешките нещо не ми харесаха. Иначе купих пеленки от там.

# 98
  • София
  • Мнения: 820
Ние взехме шишета Томи Типи. По-точно едното вървеше към стерилизатора, с другото го подариха на Бебемания. Поръчах и едно на Нук, но е 300мл. Залъгалки взех една на Нук и две на Томи типи за сега, не знам какво ще и хареса. Нека има избор. И ние имаме някакви дрешки от Джордж. Изглеждат много качествени, ще видим. Хвалят ми Косара, но не съм взимала нищо от там. Сега пак ме сърбяха ръцете за лидълските неща, защото ни трябва жилетката, но реших че имаме време, а те сега тепърва ще пускат.

# 99
  • София
  • Мнения: 522
Аз взех две стъклени шишета на Нук, както и две залъгалки пак на Нук. Дрешки също поръчах от Джордж, но вчера взех и от Лидл някой неща. Пелени ще купя от Джъмбо.
След нова година остава да купя козметика и неща за мен за болницата. Тогава ще изпера и всичко, то ще са 2-3 перални (дрехи, чаршафи и т.н.)
Като цяло съм взела всичко, но по малко бройки. Ако нещо се ползва повече ще купим допълнително.

# 100
  • Мнения: 2 361
Здравейте момичета,аз съм от мартенките,но тъй като съм в началото на март и вървим напред може и да стана февруарка.Та ви хвърлям по едно око от време на време.
Може ли да ми кажете кои са точно тези пелени от Джъмбо?Ние бяхме преди няколко дни,търсихме да вземем тензухени,намерих само непромокаеми ,които бяха по 2бр.в опаковка.
А за дрешките от Косара-аз поръчах ританки от там и един комплект ританки+жилетка,много са хубави и доста бързо ги доставиха.Бодита също смятам да взема от Джордж,а шишета,стерилизатор и помпа поръчах от Амазон на Томи типи.Също поръчах и хигиенен кош за памперси и нагревател за шишета  Simple Smile
Благодаря Ви и леки оставащи дни до срещата с бебчовците Innocent

# 101
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз от Джъмбо взех бархетни пелени, тензухени нямаше

# 102
  • Мнения: 592
Да и аз като Nandin взех от Джъмбо само бархетени ( т.е. памучни) по 4 бр в комплект + от непромокаемите ( тензухени няма в джъмбо). Вместо тензухени взех тези от лидл които пуснаха вчера по 3 бр в комплект.
Друг вариант е по магазините за бебешки неща има комплекти от 4 бр пелени- 2 тензух и 2 памучни.
Специално за пелените в Хипото са доста скъпи и се отказах от тях

# 103
  • Мнения: 299
Знам, че има още време. Ние вече почти вкичко сме купили, но имам няколко покупки, за които се чудя. Едната е за пелена/одеало/чувалче за изписването. Вие мислили ли сте по този въпрос? Купихте ли вече нещо? Или космонавт... и аз не знам...

# 104
  • Мнения: X
Вчера и аз минах през Лидл, но си купих само сутиени и 1-2 камизолки, другото вече си имам.
Видях, че обсъждате пелени, там също имаше по 3 бр., но не съм ги разгръщала да ги разгледам, защото нямам намерение да взимам. Ако имате път и има нещо останало, може да им хвърлите едно око.

Общи условия

Активация на акаунт